folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ublock Tarzı Reklam Engelleme Programlarındaki Sorunlar ?

Ublock Tarzı Reklam Engelleme Programlarındaki Sorunlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar son 3-4 gündür youtube olsun farklı siteler olsun ublock adblock tarzı eklentiler tam anlamıyla çalışmıyor.

Youtube falan reklamlardan geçilmiyor durum hakkında bilgisi olan veya farklı bir şey tavsiye edecek olan ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ublock kullanıyorum normal çalışıyor. İnternete para veriyorum birde saçma sapan reklamlarla uğraşamam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Ben anti adblock killerla zenmatenin engelleyicisini birlikye kullanıyorum. Zenmate daha başarılı öneririm. Ama genede tam verim alamıyorum.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Tüm reklam engelleyicileri kaldır ve ublock origin kur. En iyisi o şu anda. Yine çalışmazsa malware bulaşmış olabilir bilgisayarına.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Malware yok ama ublock falan işe yaramıyor tüm youtube reklamları görünüyor ilginç..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

Sadece adblock var youtube da reklam yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Şunu bir dene,youtube hariç alayını engelliyor,bilhassa açılır pencereleri ;

https://www.admuncher.com/

Durduk yere açılan onlarca pencreyi engelleyebilen bir tek bu var sanırım.Youtube için ise ublock origin.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ublock kullananlar filtre kısmından adblock warning removal diye geçen filtreyi yüklerseniz reklam engelleme eklentisini kapat yoksa siteye sokmam diyen siteleri kandırabilirsiniz. Hazir konusu açılmışken yazayım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

ublock origin den bildiriyorum

reklamsız geziyorum bir sıkıntı yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

ublock origin den bildiriyorum

reklamsız geziyorum bir sıkıntı yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bir sebepten doalyı chrome da çalışmıyor hiçbir adblock eklentisi. diğer tüm tarayıcılarda çalışıyor. İncelemeye devam edeyim

Toplam Hit: 2178 Toplam Mesaj: 15
ublock