Ubuntuları Kullanarak Hain Planım :D (Amk Biri Baksın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    beyler bu ubuntular en fazla bi ay içinde adrese ulaşıyo, geçen ubuntular geldiğinde sabah babam beni dürttü, dedi yurtdışından sana paket gelmiş kalk bak dedi, baba dedim sen bak kaldırma beni, sora dedi olm bomba falan varsa boku bokuna ölmiyim :D sora dedi sen git öbür odada aç sora getir dedi, (hernese fazla salladım :D ) nese bunları geçelim.. plana geliyom.. şimdi kullanacağımız malzemeler : 1- internet explorer 2- dedikoducu bi teyze(bizim burda fatma teyze var)

şimdi planın nasıl şileyeceğini anlatam.. ilk olarak girip ubuntunun sitesine, mahallenin çeşitli kişileri adına sipariş veriyoruz.. sora da fatma teyze(sizinkinin adı başka olabilir) size dedikoduya geldiğinde, önce girip nasılsın ii misin falan.. sora o arada cnn i açıyoruz, pkk ile ilgili bi haber bekliyoruz, ardından konuyu açıyoruz bu pkk son zamanlarda iice azıttı evlere yurtdışından diye bomba yolluyolarmış bizim bi akraba anlattı izmirde oturuyo paket gelmiş yurtdışından die sora polisi aramış bomba çıkmış vs vs palavramızı sıkıyoruz.. ondan sora zaten karı osurduğunu görse mahalleye yayan biri olduğu için, tüm mahalle bilinçlenmiş oluyor :D ardından 1 ay sonra da paketler geldi mi siz duyun gümbürtüyü :D :DD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Yazık... Kullanasınız, bilgilenesiniz diye ücretsiz cd gönderiyorlar sizler neler düşünüyorsunuz.. Bu kadar aydın fikirlerin varsa yurtiçinde halletmeyi neden denemiyorsun? Çok mu zor kargoya paket verip adrese göndermek? Saçma sapan işler için o gönüllüleri meşgul etmeyin!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    zuahahhahaa yuh a.q millet altına sıçar ula

ut veniant omnes!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    hacı kargoya niye para verim ki.. hem nasılsa gawurların cdsi tüket gitsin amk pezo hepsi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    ya birader bende sipariş veriyom ama iyi niyetli davranın ben şahsen dağıtıyorum hak geçer la gawur mawur ama ücretsiz bi dapıtımı iyi bir niyeti suistimal etmeyin la yazık belki sınırlı sayıda bi kaynakla adamlar zar zor yapıyo bu işi sizde el ayak olsanız köstek olcanıza yok ben almim diyosanız hiç uraşmayın

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    ya birader bende sipariş veriyom ama iyi niyetli davranın ben şahsen dağıtıyorum hak geçer la gawur mawur ama ücretsiz bi dapıtımı iyi bir niyeti suistimal etmeyin la yazık belki sınırlı sayıda bi kaynakla adamlar zar zor yapıyo bu işi sizde el ayak olsanız köstek olcanıza yok ben almim diyosanız hiç uraşmayın başlıı görünce bende çok güzel bi dağıtım fikri falan buldun diye sewindim

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    hoja işim gücün yokmu yaf:D

Sekreterini diken çayını kendi alır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Erkek
    abi ne iyi niyeti? siz neden bahsediyosunuz? adamlar sponsor bulmuşlar dağıtıyolar. bunun neresi iyilik? sadece reklam denebilir buna. sokakta stand açıp bedava ürün dağıtmak gibi birşey bu.

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    lan sana her zaman msn den demişimdir o güzel aklını şu anda bilişime kullansa idinyazılım uzmanı .net uzmanı ağ uzmanı donanım uzmanı gibi sıfatlar taşıyodun ama işte akıl zikte olunca doğal oluyo :d . ama seni bırakmıycam ben ışık görüyom sende
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    aq bu cd nerden geliyo?? merak ettim doğrusu
Toplam Hit: 1178 Toplam Mesaj: 16