folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uçağa Binen Arkadaşlara Bir Sorum Var

Uçağa Binen Arkadaşlara Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

arkadaşlar haftaya erzincana uçuyorum ama daha önce uçağa hiç binmedim yükseklik fobim var

sizce uçakta bayılma ihtimalim varmı ? bu meret kalkışta ve inişte adamın içini bi acaip yapıyormu ?

uçağa binenler tecrübelerini paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkür

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Valla Kardeş Hiçbir Yan Etkisi Yok.

Uçak Kalkış İÇin Hızını Arttırınca Mükemmel Bir Duygu. Hemen Akabinde Burnunu Kaldırmaya Başlayınca O Daha Güzel Bİr Duygu. Sanki Midene Sıcak Bir Bardak Sahlep Dökülmüş Gibi Oluyor. Uçak Tamamen Havalandıktan Sonra Rotaya Uygun Olarak Manevraya Başlayınca İşte O Anı Sevmiyorum. İnerken İse Hiçbir Zorluğu Şunusu Bunusu Yok. İniyorsun Bitiyor 

Sana Tavsiyem İlk Uçuşunda Cam Kenarı Bilet Al. Mükemmel Zevkli Oluyor. ( Dayım Bana İlk Uçuşumda Cam Kenarı Almıştı. Uçak Burnunu Kaldırmaya Başlayınca Nardeyse Avazım Çıktığı Kadar Bağırıp An-Avrat KÜfür Edecektim )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Kalkarken kulakların patlayacakmış gibi oluyo :D İnerken de acaip bi hoşluk oluyo hani arabayla birden yokuştan inersin ya öyle..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek
    ilk kalkıs sırasinda denildiği gibi :D kulağinda bi uğultu bi sanki şişme gibi bişi hissedeblrsn :D   zaten havadayken fazla bişi anlamazsn iniş esnasindada :D sanki böle ciğerlerin yukari doru klmak istiyormscasna böle hos bi acayiplik olcak içinde nasl anmlatim aq bin gör ebe... :D  :P yok yok eğlencelidir :D

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek
    hosteslerin hepbirinin aynı ağızdan yaptığı hareketleri görünce zaten gülme krizine girersin belki bu yüzden bayılma ihtimalin yüksek....

Veni, vidi, vici
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

Sana Tavsiyem İlk Uçuşunda Cam Kenarı Bilet Al. Mükemmel Zevkli Oluyor. ( Dayım Bana İlk Uçuşumda Cam Kenarı Almıştı. Uçak Burnunu Kaldırmaya Başlayınca Nardeyse Avazım Çıktığı Kadar Bağırıp An-Avrat KÜfür Edecektim )

hoca millet cam kenarı alma diyo sen al diyorsun zaten biletimi aldım da cam kenarımı bilmiyorum valla

ben korkarım o kadar yüksekten aşağı bakmaya :D

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim şu sıralar ömrüm onların üstünde geçio ama, bi arkadaşımla hikayemi annatayım...

ucak hani başta yavaş yavaş yerden gider ve sora birden çaaaaaat die hızlanır seni koltua yapıştırır ya :D

tam öle yavaş yavaş gidioz arkadaşın ilk binişi daha birden hızlanınca cocuk sesli bi şekilde

" aha şimdi yarra yedik "

:D:D:D:D

tabi ucaktaki bütün kafalar bize döndü ama isteselerde ucaktan ataamazlar otobüs gibi bişi deil onun için istediğiniz kadar şımarın:D:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

benim en çok hoşuma giden uçağın roketleme anıı... yavaş yavaş hızlanırken birden dehşet bi kalkış hızı :P

Yakarız Bu Gezegeni...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Hoca Sen Gel Beni Dinle Bana Dua Edersin. Cam Kenarı Al Biletini.

Biletin Şu An Elindeyse http://www.thy.com/tr-TR/#tab2 Bu Adrese Gir Ordan Kontrol ( Check-In ) İşlemini Hallet. Kendine Uygun Bir Cam Kenarı Koltuk Seç. Ama Sakın Kanat Üstüne Gelme. ( Doğu Firmalarında Teker Üstü Koltukta İstanbuldan-Vana Gitmiş Gibi Olursun )

İlk Uçuşunda Sana En Büyük Tavsiyem Cam Kenarı Al.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hoca bende de yukseklik korkusu var ucakta korkmuyosun korkma bişey olmaz..Biraz soguk kanlı olursan iniş kalkıs ta

cok zevkli olur senin için..Eger heyecanlarnırsan hostesleri falan kes :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    Blue_moon bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar haftaya erzincana uçuyorum ama daha önce uçağa hiç binmedim yükseklik fobim var

sizce uçakta bayılma ihtimalim varmı ? bu meret kalkışta ve inişte adamın içini bi acaip yapıyormu ?

uçağa binenler tecrübelerini paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkür

-----------------------------
    Kanka hıc bı pok olmaz :d kulasın basıncdan dolayı brz agrır ama onunda bı cozumu whar sakız cıgnıceksn:D:D cıdden dıyorum hıc bı sey olmıyo sakız cıgnedıgınde :D

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
Toplam Hit: 3031 Toplam Mesaj: 31