folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Uçak Simülasyon Oyun U Vamı?

Uçak Simülasyon Oyun U Vamı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Microsoftun böyle bir oyunumu ne varmış elince olan varmı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca Microsoft Flight Simulator o...

dünyanın en iyi simulatoru ve öle ago of empires oynar gibi oynanmıo pek :)

profesyonel ouyncuları kule görevlileri pilotlar yardımcı pilotları otu boku dolu, belli serverlara girmek için para fln ödeniyor, ciddi manada clubleri fan siteleri forumları var...

Microsoftun ürettiği joysticki ile oynuyosun eğer profesyonel düzeyde uğraşacaksan,

önce araştır sonra bulursun sanırım orjinal key olmadan online oynanmıyor...

Packleri ile fln baya büyük bi oyun...

phazeddl.com da downloadıunın olması lazım

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

flightgear war açık kaynak,

ahanda sitesi >> http://www.flightgear.org/

belkim bunlan biras tecrübe kazanırsın sonra da flight simulatore para verip geçersin, ama renenin de dediği gibi simulatör oynucaksan joystiklen oynıcan hatta sandalyenin altına bi tene anfi atacan (bu büük elektro gitar anfilerinden olur) deli zevkli olur...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    şu fligtgear ı indiriyom  merak ettim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    microsoftun oyunu normalda 2 dvd netten indirmeye kalksan baya sürer sanırsam bide indirdikten sonra çalışmazsa kafayı gözü kırarsın...

l enfer c est les autres Sartre ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Ben hastasıyımdır. Bi defa flightgear hiç boşuna indirme pişman olursun. Flight Simulator X'ı tavsiye ederim. Microsoft çıkardığı son versiyon. Bunun yanında eski uçaklarla oynamak istiyorum dersen IL2 kesinlikle dene. Hayatımda oynadığım en gerçekci uçuş simulatörü. Günümüz savaş uçakları dersende Falcon 4.0 ı tavsiye ederim. Bana biraz zor geldi ama bu oyunu oynadıktan sonra gerçek bir f-16 yı kullanabilirsin.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    indiriyom tam  %66 ya gelmiş indirme diyon :(:( inceden yazsaydın ya nese bitsinde deniyim bari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla bende Microsoft Flight Simulator var ama 2 dvd kurdum ama oynamayı çözemedim :)):
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Renenin siteden RC Plane Master i indirip oyna cok fiyaka oyun hareket falanda yapiom :D boyle agaclarin arasindan falan gecerken donmesi falan cok artizz oluyor :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    flight gear ı indirdim ama oynama işini çözemedim oynayan  biri tarif edebilirmi?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Renenin siteden RC Plane Master i indirip oyna cok fiyaka oyun hareket falanda yapiom :D boyle agaclarin arasindan falan gecerken donmesi falan cok artizz oluyor :D

-----------------------------

ha radyo kontrollü ucak ucurmaya ilk başladığımda kullandığım simulator o cok güzeldir,

şimdi g4 realflightı indiriyorum tarhibatın serevrına indi eve indiridiklerim arasından düzenleyip koyacam downloadını tavsiye ederim kuzyaka.com dan indirin rc plane masterı

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 15