Ücretli Web Sitesi İşi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bizim hatuın ve ekibi farmasi yapıyor. Az biraz kendi aralarında para toplayıp site yaptırıp googleden reklam verecekler.

Örnek sitemiz https://aysekozmetik.com/  wordpress avada teması kullanıyor. 

ücreti ile bu sitenin aynısnı kaça yapabilirsiniz ? Holding filan degiliz çok bir bütçe beklemeyin. minimum bütçe var.

Edit : siteyi kontrol ettim alışveriş kısmı var o olmayacak. sadece site olacak ürün ekleyip  başvuru formu olacak. e ticaret bölümü olmayacak.

Saygılarımla...

A_REX tarafından 13/Mar/21 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

pm atıyorum

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BurakC
    BurakC's avatar
    Erkek

İş verildi mi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

pm atan arkadaşlarvargörüşüyoruz. ortalama bir fiyat var bildirdim fiyatı siteyi yaptıracak olan arkadaşlara ona göre dönüş yapınca bende arkadaşlara yazarım uyan olursa yapar.

Dur be kadınnnn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

market kısmı da yapılacak mı hocam sadece ana dizin mi ? 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

market kısmı da yapılacak mı hocam sadece ana dizin mi ? 

market kısmı yok reis sadece ana dizin

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

500 liraya çözersin r10'dan falan.

istediğin atla deve şey değil.

hele bi de wordpress

biraz youtube  izlesen kendin yaparsın 2 saatte

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

vay farmasi işleri büyültmüş

bende üyeyim

"çulsuzdum  hizmetçiliğie gidiyordum bakın milyonluk evde oturuyorum şimdi.  bakın son model arabamdan sizde kazanabilirsiniz " diyen kız hala duruyormu. kısa saçlı

hergün videosunu atıyorlardı gruptan çıkmak zorunda kaldım. başka yerde yayınlamak yasaktı.

sizde inanıyormusunuz ? ben inanmamakla hata yapıyorsam ne olur beni uyarın :)

çünkü ben de çulsuzum :)

not: bu arada farmasi ürünleri harika.  kozmetik sabunları..  yıllardır kullanıyorum glutensiz temizlik ürünlerinden tutun dünya kadar zararlı içerik yok. 

futurist tarafından 14/Mar/21 15:01 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

vay farmasi işleri büyültmüş

bende üyeyim

"çulsuzdum  hizmetçiliğie gidiyordum bakın milyonluk evde oturuyorum şimdi.  bakın son model arabamdan sizde kazanabilirsiniz " diyen kız hala duruyormu. kısa saçlı

hergün videosunu atıyorlardı gruptan çıkmak zorunda kaldım. başka yerde yayınlamak yasaktı.

sizde inanıyormusunuz ? ben inanmamakla hata yapıyorsam ne olur beni uyarın :)

çünkü ben de çulsuzum :)

not: bu arada farmasi ürünleri harika.  kozmetik sabunları..  yıllardır kullanıyorum glutensiz temizlik ürünlerinden tutun dünya kadar zararlı içerik yok. 

eşim 1 yıldır filan evden çıkmadan yapıyor malum hem corona hem çocuk var. aylık 2.5 k kazanıyor. eger 2 3 yıl saglam  çalış kanaatım aylık 50 kdan fazla kazanırsın. 

örnek 24 yaşındaki kız 300 k kazanıyor. ben 8 saat bir fiil çalışıyorum 3 k kazanıyorum adalet yok. 

o yüzden marketing işine girmek lazım . ama azimli olmak gerek.

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar, yeni konu açmaktansa ben de buraya yazayım dedim, bir arkadaşım şirket kurdu ve website ihtiyacı var.

Örnek site olarak http://www.hksm.com.tr yi verebilirim, pm üzerinden konuşabilir miyiz?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Arkadaşlar fiyat alıp gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra , 

İşi @myblackworldweb arkadaşa verdik. Yazan yardımcı olan  tüm arkadaşlara teşekürler. İyi çalışmalar. 

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 1993 Toplam Mesaj: 15
ücretli farmasi