folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

ne mal adamlar var ne gerek var dıyebılıyorlar sanane canım kardesım ıster tayyıp ıster nıhat dogan dovmesı yaparım 

beynını sadece sıteye logın olmak ıcın kullanan ahmakları engellemek ıyı olabılırdı ...

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

By_Gizemli; İnsanın beyni kirli olmasın.. Ata ile vücut kirlenmez, hem dövme nedir neden yapılır, insanlar neleri vücuduna dövme olarak yaptırır bilmiyorsan araştır ondan sonra gel yorum yap, cahilliğinle ışıldıyorsun.

bu neyin kafası a.q, diyorum yine :)

iyi ki cahil kalmışım.

sen dövmeleri orana burana yaptırmaya devam et.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

ben direk portresini yaptırıcam

@amd-x aç kalırım yinede ne olduğumu unutmam, yerim %50 sini

ahahaha kahvaltı etmedin dimi yine..

c.tesi pazar geleyim ben yanına amk zarganaya döneceksin bu gidişle :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

By_Gizemli; İnsanın beyni kirli olmasın.. Ata ile vücut kirlenmez, hem dövme nedir neden yapılır, insanlar neleri vücuduna dövme olarak yaptırır bilmiyorsan araştır ondan sonra gel yorum yap, cahilliğinle ışıldıyorsun.

atatürk imzası yada resmi dövme olarak iyi durmazki zevk meselesi imza olarak şekil olarak ister sever kişi ister sevmez atatürk benim gül cemalimi sevin mi diyor söylevde :D ey çocuk güldürdün beni 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

@kaptan  ın ensesinde vardı, taksimde buluşmada yürürken teyzenin teki enseye şaplatıp "dövmeni yerim senin" dediydi onu hatırladım bi an.

beleş diye herboka atlamayın, dövme geri dönüşü olmayan bişey(gerçi siliniyo ama çok zor bildiğim kadarıyla)

ilerde pişman oladabilirsiniz ( vatan millet sakarya muhabbetine üstüme gelmeyin söverim, hepiniz den çok atatürk çüyüm)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

atatürk imzası yada resmi dövme olarak iyi durmazki zevk meselesi imza olarak şekil olarak ister sever kişi ister sevmez atatürk benim gül cemalimi sevin mi diyor söylevde :D ey çocuk güldürdün beni 

Cicim ben herhangi bir teşvikte bulunmuşmuyum, ya da şekil olarak iyi durur yaptrın demişmiyim iyi okudun mu yazımı? Dövme sevmem ve hiç yaptırmadım ayrıca konuyu saçma yerlere çekmeyin, zira kendi kendine konuşup gülene deli der milletimiz.

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

genelde ücretsiz baslığı ile açılan konularda büyük patlama yasanır dı nedense bu kanuda pek olmamıs ayrıca bilgilendirme için tesekürler wasd kardeesimize ...

bu arada bende dövmenin pek yararlı bisey olmadığını düsünenlerdenim eğer kendimizce atatürkcülük veya iste baska bi düsünceyi benimsiyosak bunun dövme ile değil yaptığımız  veya hut olusturduğumuz fikirler ile olacağı düsünüyorum sokakta çıkıp baksan herkes te atamızın dövmesi var ama çoğuda bana cahil godoman gibi geliyo millete gösteris olsun diye yaptırdıklarını düsünüyorum ..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

dövme yaptırmak cünüplü olmaktır diye bir fetva duymadım... o kadar cemaat o kadar hacı hoca tanıdım dövme nin cunup gezmek gibi aynı olduğuna dair bir bilgi gösterilmedi.
    bi fetva vermediğimiz kalmıştı o da tam oldu...genel olarak söylüyorum :
     herşeye fetva veren ama kuran-ı kerim okumasını bilmeyen kuranı okumayan müslüman olarak kendini kabul eden bir Türk halkı...cahiliz abi cahiliz herşeyde bi bok bildiğimizi sanıyoruz. anca orda burda kulak misafiri olmayı beceriririz. açıp bi kitap okuyacak zamanımız yok bizim. 1 ayda 1 kitap bitiremeyen nesil var şimdi...

dövme yaptırmak yada yaptırmamak mesele değil. konunun dövmeyle uzaktan yakından alakası yok. konu tamamaen Atatürkü sevenler ve sevmeyenler olarak bu görüşte tartışanlar konusu olmuş.

ondan sonra niye bu millet akepe oy veriyor. amk araştırmayıp ilimden bilimden faydalanmayıp ordan burdan duyma bilgilerle kafayı yoran bir nesiliz.

halen daha öğrenemedik : din bir vicdan işidir. insanlar hürdür. fikri hür olmayan insanlar köledir.

Atatürk bi yerinize batıyorsa o yere kazık batırmak gerek. ayrıca Atatürkü sevmeyenlere : 

siz öldüğünüzdede Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti halen ayakta olacak.

kaygusuz tarafından 03/Eki/12 17:01 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

@kaygusuz: Bilgim doğru mu bilmiyorum ama bildiğim 2 şey var;

1) Dövme mürekkep ile yapıldığından derinin o kısmı ölüyormuş abdest tutmuyormuş diyorlar.

cevap: madem o kısım ölüyor da niye çürüyüp kokmuyor? Hijyenik yapılmışsa, mikrop kapmaması için özen gösterilmişse hiçbir sıkıntı olmuyor.

2) Dövme vücuda iğne ucu batırılarak yapıldığı için vücuda işkence sayılıyor ve vücuda hertürlü işkence haram.

cevap: aşı da yaptırmayın o zaman geberin hastalıktan yani.

EK 3: memuriyette sorun olur.

cevap: eğer yanlış bilmiyorsam bazı şartlar ile(aşırı görünmeyecek şekilde, mesela alnına yaptırmadıkça) memurların dövmesi olabilir. Ki üniversitede algoritma hocamızda eşşek kadar bir dövme var kolunda, ne olduğunu sormadım ama adam 40 kişinin karşısında dövmesi görülür şekilde ders anlattı.

EK 4: askerde sorun olur.

cevap: Atatürk'ü sevmeyen,vatanını bayrağını sevmeyen asker mi olur?(askeri okul okumuşlar için diyorum) Doğruya doğru, gidipte orak çekip yaptırırsan ağzına sıçarlar. Ama git bir bozkurt yaptır, bir ay yıldız yaptır hiç de birşey olmaz.

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Olayı baltalamak gibi olmasın ama alenen atatürk üzerinden reklam yapılıyor. Dövmeyi düşünen zaten parasına bakmaz bunlar neyin kafasını yaşıyor ?

Toplam Hit: 7645 Toplam Mesaj: 56