folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Ücretsiz Bilgisayar Dergisi (Www.Pozitifpc.Com)

Ücretsiz Bilgisayar Dergisi (Www.Pozitifpc.Com)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    tagext: geyikten ziyade arada birşeyler öğrenin.

işte hoca bu laf dünya aleme yeter valla :)

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    Teşekkürler. Uzun süredir dergi almıyorum. Bunun o açığı fazlasıyla kapatacağına inanıyorum. Tekrar teşşekkür...

Bilgi Güçtür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Eski tahribat ile yeni tahribat arasındaki farkta burdan geliyor. Eskiden tahribatta cok daha fazla bilgiye erişmek mümkündü. Herkes öğrenmeye açık olduğundan her konuda sağlam bir bilgi birikimi vardı forumlarda fakat yeni müritler geyiğe cok daha meraklı. MSN hack etmenin bir halt olduğunu düşünüyorlar. birsey ogrenmek gibi amaclari cogunun yok. Halbuki "hack" olayının arkasında bilgi birikimi vardır. Bir işin nasıl yürüdüğünü bilmiyor isen onu al aşağı etmenin yolunu bulamazsın. Eğer adam gibi tahribat müridi olmak istiyorsanız kendinizi geliştirin bu sadece bilgisayar alanında değil her türlü kültür sanat olayıda olabilir. tüketici olmayın...

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Walla ingilizcede olsa şu net aleminde en kral ebook sitelerinden biri
    www.blueportal.org !!!
    üye oluyonuz bi sürü kitaptan istediğinizi indiriyonuz,daha dün vbasic ile ilgili all in one 12li kitap arşivi indirdim :D müthiş bi arşiv vbscript ile ilgili bi kitap vardı :D onun için bütün hepsini indirmek zorunda kaldım :D
    Yanlız abi senin bu sitede güzelmiş harbiden çok sağol :) bide dediğin doğru,ilk başlarda bende amaç downloadtı,şimdi daha çok programlama,tasarım falan yine çok teşekkür ediyorum :)

:)
Toplam Hit: 3502 Toplam Mesaj: 15