folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Ücretsiz Depolama Alanları (Güncel Liste )

Ücretsiz Depolama Alanları (Güncel Liste )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

gmail drive 'de var. kaç gb olduğunu bilmiyorum ama mailde yazıyoya en altta şu kadar alanın var ve artıyo filan diye. o kadardır heralde. ve bence en büyük avantajı maillere girdiğimde ordan indirebiliyorum

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

ttnet in  20 gb lık var ama kullanmıyorum guven meselesı belkı sacma ama elım gıtmıyor ıste 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

alinti yapiyorum hakkini helal et hocam blyon bloga

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

gDrive kullanıyorum üzerine PHP ile sistem yaptım download sitesi olaraktan gayet güzel.

5 x 6 = 30 GB

Not : Download sitesi gibi bir şey yapacaksanız DropBox kullanmayın bandwidth olayı var günlük olarak indirme sınırı.

pSkpt tarafından 06/Eki/12 01:00 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

gDrive kullanıyorum üzerine PHP ile sistem yaptım download sitesi olaraktan gayet güzel.

5 x 6 = 30 GB

Not : Download sitesi gibi bir şey yapacaksanız DropBox kullanmayın bandwidth olayı var günlük olarak indirme sınırı.

Hocam esk, üyeliğin varsa hotmailin skydrive ı aynı işi görüyor. 25 gb. Bu iş için daha uygun. Bana sorarsan her 2 sistemide kullanmaktayım. Gmail tercihim. daha kaliteli... Ancak skydrive da gdrive a en yakın sistem.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı

5 x 6 = 30 GB

Hocam esk, üyeliğin varsa hotmailin skydrive ı aynı işi görüyor. 25 gb. Bu iş için daha uygun. Bana sorarsan her 2 sistemide kullanmaktayım. Gmail tercihim. daha kaliteli... Ancak skydrive da gdrive a en yakın sistem.

Hocam ben gDrive'ın API'sini de kullanıyorum o yüzden kolaylık sağlıyor indirme sistemi için.

SkyDrive API'si varsa onun içinde sistem yazılabilir.

İmza...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

google drive iyide sanırım paylaşma olayı yok

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Konuyu görünce sizlere bir danışmak istedim, ne zamandır aklımdaydı fakat pek bilgim yok. 

Şöyle bir hizmet olsa: büyük şirketler veya önemli kişiler de olabilir; verilerini, önemli belgelerini, programlarını, dijital ortamda saklanabilecek herhangi bir yapıyı depolayıp saklayacak. Sadece sahipleri o verilere ulaşabilecek kafaları rahat olacak. Bilgilere internet ortamından aşırı güvenli bir şekilde ulaşılabilecek gerekirse internet bağlantısı olmayan depolama alanlarında saklanacak. Amaç önemli değerli bilgilerin depolanması ve gizlenmesi.

Böyle bir hizmet var mı, bilginiz?

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

upppp

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek