Ücretsiz Hasar Kaydı Sorgulama?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Araç almayı düşünüyorum. Eleman ilanda plaka açık sorgalama yapabilirsiniz demiş. E-Devlet'ten daha önce sorgulama yapılıyordu ancak artık yapılmıyor galiba. SMS ile de ücretli zannedersem. Ücretiz plakadan hasar kaydı sorgulama imkanı varmı acaba?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Aynen kaldırmışlar e-devletten. kıl oldum bende... çizik...

Caglar.Boss
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam ne yazıkki sigortacı yada kaskocu tanıdık olacak sorgulatacaksın ücretsiz istiyorsan

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam ne yazıkki sigortacı yada kaskocu tanıdık olacak sorgulatacaksın ücretsiz istiyorsan

ücretsiz araç sorgulatma script falan yapılamazmı? :)))

Caglar.Boss
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

belli bir ücret karşılığı tanesi 1 TL falan olsada fena değil 5 TL den iyidir nedir bu tekelcilik SMS le gönder parça parça oku sistemi anlayamadım .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Ne alion broo

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

çok güzel bir uygulama kusura bakmayın ama her yerden gömecen araba alıyor hmmm demekki parası var... Sözüm  herhangi bir partiye değil, yakın zamanda hayırıma veya hayırmıza olan hiç bir uygulama göremiyorum hep geçir hep geçir. 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

Ne alion broo

Şimdilik 20-25 bin arası ne varsa alacam hacı. Zaten trafik vs. bilgimde olmadığı için gömçürdüğümde tamiri pahalı olmayacak birşey arıyorum. Bu klasmanda 2 tane megane, 1 tane polo, 1 tanede getz buldum sahibindende. Ama hiçbiri tramer kaydı koymamış.

Alper bırakmış galiba, başka sigortacı mürid yokmu?

TeRRoR tarafından 09/May/16 16:28 tarihinde düzenlenmiştir

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Dj_Alper var sigortacı

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

freak var ulaş yardım eder

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

freak var ulaş yardım eder

Özel mesaj gönderdim bakalım.

Toplam Hit: 1947 Toplam Mesaj: 21
tramer araç hasar kaydı