Ücretsiz Koruma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_KaiDe
    El_KaiDe's avatar
    Erkek
    Netpia PC-Clean
    Netpia tarafından geliştirilen PC-Clean programı, casus yazılımlar ve reklâm yazı lımları gibi zararlı kodlara ve Türkçe inter net Adresi (TİA) sisteminin işlemesini engelleyen programlara karşı bilgisayarınıza tam koruma sağlıyor. Dünyada yaygın olarak kullanılan program, Netpia Türkiye tarafından Türkçeleştirilerek ücretsiz olarak hizmete sunuldu. Yeni çıkan kodlara karşı da güncellenebilen PC-Clean, TİA Yardımcısı'nı yüklemeye gerek kalmadan, bilgisayarınızı TİA ile uyumlu hale de getiriyor.Dünyada yaygın olarak kullanılan ve,Netpia'nın Türk kullanıcılar için Türkçeleştirdiği PC-Cleani, (www.netpia.com.tr) adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz arkadaşlar.

Saygılar

Anlamak yok çocuğum,anlar gibi olmak var;Akıl için son tavır,saçlarını yolmak var
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    saol hoja bakiim 1....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_KaiDe
    El_KaiDe's avatar
    Erkek
    ben teşekkür ederim aga cevap yazdığın için ,amacım merak ettiğim şeyleri sizler le paylaşmak ,ilgilenip mesaj yazdığın için saol

Saygılar

Anlamak yok çocuğum,anlar gibi olmak var;Akıl için son tavır,saçlarını yolmak var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    el kaide kardeş abe baksana senin o pc clean yükledim helal olsun güzel pro ama a.q ben intermnet explorerde hangi sayfayı girsem a.q gdp http://www.netpia.com.tr/karsilama?nlia=????????????????p&MT=????????????????p&ext=_a bu adrese giriyor a.q hangi sayfayı tıklasam buna giriyor adres çubuğuna bak aana sayfa yönlendirilmemiş sadece ben mesela tahribat.com yazıyom hem http://www.netpia.com.tr/karsilama?nlia=????????????????p&MT=????????????????p&ext=_a bu sayfaya giriyor arkadaşlar yada muridler lütfen yardım.

saygılar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    arkadaslar lutfen yardim edin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    şimdi hocam başlat çalıştıra regedit yaz
    menülerden düzen ordan bulu seç ve
    www.netpia.com.tr yi yaz ve ara, bulduğunu sil, sonra F3 e bas tekrar aramaya devam et yine sil, bu şekilde hepsini sildikten sonra registry i kapat ve şimdi dene

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    ertan kardesim olmadi yaw http://www.netpia.com.tr/karsilama?nlia=????????????&MT=????????????&ext=_a ben hangi siteye girsem hep yukarıdaki adrese giriyor.

arada sırada düzeliyor 10 siteye giriş yapıyom bir tanesine doğru giriiş yapıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    casus yazılım silme programı casus yazılım cıkdı :S
    uheuhe neyse bole programları tavsiye etmiorm..atıyorum denyonun zararsız olduuunu biliorz ama orda yazılan kod araması yapıorya gidip sen tut denyoyu sil lan manyakmısın?işte bu programlar GENEL OLARAK bole..

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    www.download.com a gir hocam, orda ad-aware diye arat, o yazılımı kur ve tarat pc yi

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    deniyecem bakalım ne olacak:D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    ertan kardes senind edigin iki yontemi yaptim ama hala olmadi aslında kısmen oldu eskide hangi siteye girsek olmuyordu şimdi ise eskiden tanınmış sitelere yada alt gr+enter ile girdigimiz siteleere giryor entere bastığımızda girmiyor örneğin www.ogame.com.tr diyip entere bassak alattaki link açılıyor .
    http:///?com=&nlia=GJVJVJVJVJVJV&country=&encrypt=n1&charset=UTF-8 karşımıza bu sayfa çıkıyor valla bende ne yapacağımı şaşırdım yaw muridler yardım yaw pc zaten tam olarak benim değil beni .... yapacaklar yaw.
Toplam Hit: 14071 Toplam Mesaj: 19