folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ücretsiz Ve Pratik Yedek Alma Programı

Ücretsiz Ve Pratik Yedek Alma Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

beyler bilgisayarlar için bu tarz bir programa ihtiyacım var. çöktüklerinde direkt cd ile veya flash , ex hdd yeniden olduğu gibi yenilemem lazım

What you know about them cats That be spendin the dough Every day drink Henney and a bottle of Mo Ride whips, hittin chicks
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hdd çöktğünde içindeki  yedekleri kurtarmaktan bahsediyosan Ubuntu Live CD kullanabilirsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

linux mu bilmiyorum ama dejæ gibi bir sey ismi sondaki a nın ustunde ´ var :D 

neyse bu program dedigin gibi yedekleme yapmanı ve istersen direk amazon ya da herhangi bir cloud sisteme atmanı.internet istemiyorsan direk cd ya da usb ye falan yazmanı saglıyordu.

edit:backup programi istiyor sanki.ya da ben yanlis anlamisim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

windows beyler işletim sistemi

What you know about them cats That be spendin the dough Every day drink Henney and a bottle of Mo Ride whips, hittin chicks
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

işletim sistemi önemli değil ubuntunun sitesinde live cd yi indir boot ' u cd rom olarak değiştir live cd yi tak istediğini al içinden

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

acronis true image .. biryerlerden key bul gitsin

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek

Norton ghost

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nevorapat
    nevorapat's avatar
    Erkek

acronıs derdim başka bişey demem :)  ağdan bile baglanıp yedek alıyo :D 

Hayat <div class="fuck"> ile başlar </div> ile biter.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

beyler bu akronisle alakalı bir sorum var . şimdi bootable media seçeneği olarak flash disc seçsem . pc çöktüğünde işlkem nasıl olacak . bu mediayı oluşturacağım ayrıca bir de örnek veriyorum yerel disck d de bir yedek alma işlemi de yapmam mı lazım . mesela c nin yedeğinin d de önceden alınmış mı olması gerekiyor bu bootable media olayında .

ayrıca aynı flash disk e 1 den fazla bilgisayarın bootable media sı alınabilinir mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

harddiske ek bi dosya isteyeceğini zannetmiyorum. saçma olur. bütün veriyi flaşa atar kanımca. geri yüklemek istediğinde de boot menüsünden USB yi seçiceksin.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Adam backup programı istemiş, millet live cd ile dosya kurtar demiş.. İlginç.. :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 948 Toplam Mesaj: 14