Ucuz, Androidli Telefon Onerileri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

merhaba muritler, ipod touchima modem olarak kullanmalik 500 lirayi gecmeyecek sekilde bir telefon bakiyorum. Su an kafamda general mobile fox modeli var gibi ama emin de olamiyorum, onerilerinizi bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Android'e biraz hakaret gibi olmuş ama neyse..

http://friendfeed.com/android/f7bab44d/ffmarket-telefon-su-anda-kullandgm-lg-p350 şuna bi bak istersen.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

JPriest bunu yazdı:
    -----------------------------

Android'e biraz hakaret gibi olmuş ama neyse..

http://friendfeed.com/android/f7bab44d/ffmarket-telefon-su-anda-kullandgm-lg-p350 şuna bi bak istersen.

ipod touchimdan baya memnunum hocam da valla android hic kullanmadim (hakaret olarak dusunmenden dolayi) bilemiyorum :)

bi  de ipod toucha modem destegi saglayinca iphonedan kamera ve gps disinda bi farki kalmiyor ki alacagim androidde gps olur, kameram zaten ipod ve android telefondan pahali, yani bi eksigim olmaz diye dusunuyorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

huawei ideos x5 kullanan falan da varsa onlarin da telefon hakkindaki dusuncelerini de bilmek isterim o da listemde mesela

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:

huawei ideos x5 kullanan falan da varsa onlarin da telefon hakkindaki dusuncelerini de bilmek isterim o da listemde mesela

Hocam arkadasimda var bu telefon,kendisi telefondan gayet memnun,su ana kadar herhangi bir sikayeti olmadi.Hatta yanilmiyorsam HTC de bu telefona es deger bir model var ama hangisi hatirlamiyorum,HTC bu telefona gore daha pahaliydi.

Bortubocek sever
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

Bloom bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

Hocam arkadasimda var bu telefon,kendisi telefondan gayet memnun,su ana kadar herhangi bir sikayeti olmadi.Hatta yanilmiyorsam HTC de bu telefona es deger bir model var ama hangisi hatirlamiyorum,HTC bu telefona gore daha pahaliydi.

mesela pil omrunun gunluk kullanimda ne kadar gidiyor, flashi duzgun calisitiriyor mu facebookta oyun falan oynuyor mu yani bilgin var mi hocam bi de alacak yer bulamiyorum onu ya 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:

Bloom bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

mesela pil omrunun gunluk kullanimda ne kadar gidiyor, flashi duzgun calisitiriyor mu facebookta oyun falan oynuyor mu yani bilgin var mi hocam bi de alacak yer bulamiyorum onu ya 

Youtube da cok rahat video izleniyor takilma gormedim ben hic,pil onceden kisa sure gidiyodu daha sonra android marketten bi kac biseyler kurdu simdi daha uzun sure gidiyor pili,yalniz sunu da belirtmek gerek pil omru kullanimla alakali tamamen,facebook da oyun falan oynamadigi icin bilmiyorum. Alisveris sitelerine baktin mi ?

Bortubocek sever
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

X5 kullanıyorum. Kasan hiç oyun yok. Ya da ben denk gelmedim. Programlar ve nette gezinme konusunda bugune kadar hiçbir sıkıntı ve kasma yaşamadım. Videolar dahil.

Facebook kullanmadığımdan facebook oyunları hakkında yorum yapamıyorum.

Pil ömrü 1 gün civarı ama sürekli wifi açık kalıyor kullansamda kullanmasamda . Günlük 1 saat görüşme sürekli mesajlaşma video oynatımı vs ile sabah full iken akşama doğru kırmızıya iniyor. Yalnız oxygen rom varmış sanırım 3 gün götüren vardı o rom ile ama ben denemedim. 

Kesinlikle öneririm. Ama sadece modem olarak kullanacaksan t20 öneririm. Çünkü huawei'in rom konusunda sıkıntıları var. Stabil 2.3 sürümü çıkaramayan bir firma. Custom romlarda dolayısıyla ufak tefekde olsa sıkıntı çıkarıyor.

Eğer ben alıyım 0 sorunla kullanayım diyor isen x5 değil t20 öneririm. 

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek
    Alip da custom romsuz kullansam ne olur ki 2.2 2.3 arasinda cok mu fark var?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Fiyat-performans olarak bana göre piayasadaki en iyi cihaz motorolla atrix.

Kimine göre ise son ericson neo v.

ideos X5 ise 450 tl leri gördükten sonra şu an ki fiyatı bana cazip gelmiyor ayrıca ışık sızdırma vs diye kronik sorunları olabiliyor.

Netice itibariyle elektronik şans işi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

htc wildfire s tam bilmyrm fiyatını ama 500 civarı

Toplam Hit: 2197 Toplam Mesaj: 19