folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ucuz Kaliteli Adroid Tablet Tavsiyesi

Ucuz Kaliteli Adroid Tablet Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    kallesh bunu yazdı

amazon kindle fire var elimde sıfır tr garantili istersen özelden mesaj atarsanız fiyat konusunda anlaşabiliriz :)

pm

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek

Buradan daha dün siparişi verdim çok met ettiler bakıcam kargoya verilmiş 4.0 androide çıkabiliyormuş kamerası 1.3 pixcel http://www.hepsiburada.com/liste/onyo-nanopad-plus-4gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd760715&categoryId=3008012

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    aktas_967 bunu yazdı

Buradan daha dün siparişi verdim çok met ettiler bakıcam kargoya verilmiş 4.0 androide çıkabiliyormuş kamerası 1.3 pixcel http://www.hepsiburada.com/liste/onyo-nanopad-plus-4gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd760715&categoryId=3008012

çok çok güzel ürüne benziyor ve indirim süper. ben önümüzdeki ayın 5'de falan alıcam inş. tablet geldiğinde bi incelesen koysan buraya nedir ne değildir haber bekliyorum senden. birde kapıda ödeme yapabiliyormuyuz ve bu ürün kaç güne gelir..?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı
    aktas_967 bunu yazdı

çok çok güzel ürüne benziyor ve indirim süper. ben önümüzdeki ayın 5'de falan alıcam inş. tablet geldiğinde bi incelesen koysan buraya nedir ne değildir haber bekliyorum senden. birde kapıda ödeme yapabiliyormuyuz ve bu ürün kaç güne gelir..?

Sevgili Müridim Öncelikle merhaba

Tableti pazar günü sipariş verdim muhtemelen salı günü yarın elimde olacak aras kargo ile yollayacaklar, tüm herkes beğenmiş incelemelere baktım sonuçlar güzel çıkıyor hep inceleme metni hazırlayacağım resimler ile bilgilendiririm deneyeceğim bakalım. ben kitap okumak müzik,facebook,youtube için aldım flash desteği varmış flash siteleri açabiliyor youtubeden video izlenebiliyormuş bakalım fiyat olarak çok iyi kredi kartına 6 taksitle aldım işallah sorun çıkarmaz görücez gelince bakalım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

hocam tableti alır almaz senden cevap ve izlenimlerini bekliyorum. performans malzeme kalitesi bunlarla bilgilendirirsen şahane olur.

bu arada bende kredi  kartı yok. nakit nasıl ödeme yapabilirimki.?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı

hocam tableti alır almaz senden cevap ve izlenimlerini bekliyorum. performans malzeme kalitesi bunlarla bilgilendirirsen şahane olur.

bu arada bende kredi  kartı yok. nakit nasıl ödeme yapabilirimki.?

Ödemede banka havalesini seçersin yada eft sini birisinin banka kartından eft veya havale çekersin kapıda ödeme varmı bilmiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

hocam şöylebir cihazda buldum http://www.hepsiburada.com/liste/dark-evopad-r7000-4gb-7-wifi-tablet-8gb-hafiza-karti-hediye/productDetails.aspx?productId=bd300726&categoryId=3008012#Yorumlar incelik tasarım ekran kalitesi falan çok iyi nedersin.?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

karar verdin mi hocam ?

darkın tabletler güzel ama 512 mb ram var.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 6588 Toplam Mesaj: 44