Udemy Arşivi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    samast bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı
    sercoo bunu yazdı

Başka sitelerden indirdim ama hepsi corrupted çıktı(veya virüslü?) benim gibi olan varsa söyleyin uğraşmasın adamlar.

Bide ingilizce ve excel kurslarını atlasanız olur mu zibilyon tane var onlardan.

Konular büyük çoğunlukla, hatta neredeyse hepsi video içerikli. Virüs olma olasılıkları düşük ama yine de bi taramadan geçirmekte fayda var tabii ki.

Upload yapabilecek arkadaşlar; şu anda linklerin silinmeden kalabileceği en geniş alan telegramda gibi görünüyor. Yani toplanmda 2 TB+ upload ettim 5 kuruş vermeden ve uzun zamandır linkler aktif. 

https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0

Buraya katılırsanız yönetici atamanızı yaparım uploadları yaparsınız.

İsimlendirmeleri ve şifrelemeyi de;
    https://www.tahribat.com/forum/telegram-full-programlar-paylasim-2-konu-257388

Bu sayfadaki ilk mesajda en üstte ve ilk mesajın en altında bulabilirsiniz.

Ben şimdilik download linkinin ilk sayfasına bakıyorum. İlk 100 konu yani. İndirecek olanlar 2. sayfadaki 101. konudan başlayabilir.

Hocam misal ben sadece java egitimini indirmek istiyorum nasil olacak. Hepsinin ismi u__ heciyor

Bak hocam üstteki link varya orda yazıyor isimlendirmeler ile başlayan link hangi u..1 ile başlayan part hangisine ait diye

Sagol hocam fark etmemisim orda belirtiğini.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Telegram Grup tan link ve mesaj paylasimini kapat ( ilet ozelligini yani kapat ) bir de SS almayi kapat

Gizli Grup olsun

Sonsuza değin orasi acik kalir linklerde aktif

Bende de c++ ve c# kurslari vsr türkçe , salayim mi grup icerigine telegramda mvcut bende de.

@kazasker1

Gruba katkı sağlayacak arkadaşlar telegram özelden TBT nickleriyle birlikte yazarsa grup yöneticisi yaparım.

Ancak öncelik şu udemy konularının yüklenmesi olsun bitsin araya başka konu girmesin. Zira 330 civarında link var down/up yapılacak olan.

Upload yapacak arkadaşlar isimlendirme konusunda TBT konusunu (yukarıda verdim) incelerlerse karışıklık olmaz.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

5 tane indirdim linkler bozuk 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Linkler bozuksa nasıl iniyor anlamadım. Bozuk olan ne? Ben dosyaları indiriyorum, rardan çıkarıyorum, tekrar rar yaparken şifreliyor ve upload ediyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtartunga
    yamtartunga's avatar
    Erkek

arkadaşlar 2 güzel  site söylüyorum tabi isteyen alldebridde kullanabilir ama eşten eşe p2p kullanarak indiren kişi dosya hatası crc sorunu yoksa direk torrent mantığında paylaşıma açabilir.

https://toffeeshare.com/

https://wormhole.app/

Bu iki site sizin bağlantı hızınız yani yükleme/up hızınıza bağlı olarak bize indirme sunar benim 100/20 olduğundan mesela karşısdaki 2.2 mbs ile indirebilir.

Eskilerden.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opsiyonel
    opsiyonel's avatar
    Erkek

20+ 5saat python ile yazılım mühend. dersini indirdim rar şifreli çıktı şansıma bak :D şifreyi bilenler varsa söyleyebilirse sevinirim :)

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Burayı incelersen herşey yazıyor;

https://www.tahribat.com/forum/telegram-full-programlar-paylasim-2-konu-257388

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek
    opsiyonel bunu yazdı

20+ 5saat python ile yazılım mühend. dersini indirdim rar şifreli çıktı şansıma bak :D şifreyi bilenler varsa söyleyebilirse sevinirim :)

darbe.org deneyin 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Linkler bozuksa nasıl iniyor anlamadım. Bozuk olan ne? Ben dosyaları indiriyorum, rardan çıkarıyorum, tekrar rar yaparken şifreliyor ve upload ediyorum.

Hocam indirdim rar dan çıkmıyor sen bir dener misin 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Durum ne şimdi ? Hepsi indirilip upload mı ediliyor ? Linkler mi bozuk 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 5271 Toplam Mesaj: 67
udemy