Ufak Tefek Faydalı Program Yazalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

@dejnclea

dostum bu çok iyi ve gerekli bir fikir yanlız uğraştıracağını düşünüyorum şu an için değerlendirmesem de rafta dursun :)

boş zamanımda değerlendiricem ;)

---

beyler harika şeyler çıkıyor yau :O

demek böyle bi başlığa da ihtiyaç varmış tbt biraz bu işlere yönelse ortalığın anasını ağllatırız :))

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

yukarııı

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

interfector bunu yazdı:
    -----------------------------

Ka1nsha bunu yazdı:

Önreğin  çoğu işlem için windows da hesap mak. kullanırız ama bunu tek satırda yazdıklarımızı yapan bir program olabilir mesela

4+5%3*(2+1) yazdığımızda bunun sonucunu verebilmeli ve daha da karışık matematiksel işlemleri yapabilmeli ?  

Microsoft Office Excel ?

Bi hesap yapmak için excel kullanmak sizce nasıl bir duygu ? Üstelik ücretli tamam buluruz bir şekilde ama bir tek hesap yapmak için atıyorum 100-200 mb lık bir program kurmak akıl karı mı ? 

Yanlış anlaşılmasın benim ihtiyacım yok sadece fikir verdim  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

edit

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Ka1nsha bunu yazdı:

interfector bunu yazdı:

Ka1nsha bunu yazdı:

Önreğin  çoğu işlem için windows da hesap mak. kullanırız ama bunu tek satırda yazdıklarımızı yapan bir program olabilir mesela

4+5%3*(2+1) yazdığımızda bunun sonucunu verebilmeli ve daha da karışık matematiksel işlemleri yapabilmeli ?  

Microsoft Office Excel ?

Bi hesap yapmak için excel kullanmak sizce nasıl bir duygu ? Üstelik ücretli tamam buluruz bir şekilde ama bir tek hesap yapmak için atıyorum 100-200 mb lık bir program kurmak akıl karı mı ? 

Hocam bana office kullanmayan bir bilgisayar kullanıcısı gösterirmisin ? Open office veya Ms Office ? Sonuçta excel formülleri kullanabileceğin bir yazılım ? Neden sağ kulağını sol elinle tutasın ki ?

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Ka1nsha bunu yazdı:

interfector bunu yazdı:

Ka1nsha bunu yazdı:

Microsoft Office Excel ?

wolframalpha varken başka bişeye gerek yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam var mı bilmiyorum, fizy için bi masaüstü player hoş olurdu.. Playlistlere erişebilen, klavye kısayolu kullanabildiğim, arka planda sakin sakin çalışan bişi (:

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

fizy alt yapısı kullanıalrak masaüstü bir program tutabilir. mail bildirim programı da fena olmaz da mailin geldiğini nasıl anlarız onu çözemedim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:

fizy alt yapısı kullanıalrak masaüstü bir program tutabilir. mail bildirim programı da fena olmaz da mailin geldiğini nasıl anlarız onu çözemedim

kullanıcı giriş yapar, yazılım o login olunmuş sayfayı belli aralıklarla kontrol eder, Gelen Kutusu(1) gibi bir ifade gördüğünde kullanıcıyı uyarır. Sadece Yahoo, Gmail, Hotmail vesaire'nin yeni mail geldiğinde yazdığı yazıları bulmak gerek. mesela Gmail'de yukarıdaki gibi yazıyor, belki hotmail ve yahoo daha farklı yazıyordur. Zor değil aslında uğraşacak bişey arıyordum.

Copy/paste programında da program arkaplandayken basılan tuşu göremiyorum. Keylogger kodlarını araştırdım ama ı ıh olmuyor. Biraz daha uğraşacağım onun üstünde de =).

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

dejnclea bunu yazdı:

kuytul bunu yazdı:

kullanıcı giriş yapar, yazılım o login olunmuş sayfayı belli aralıklarla kontrol eder, Gelen Kutusu(1) gibi bir ifade gördüğünde kullanıcıyı uyarır. Sadece Yahoo, Gmail, Hotmail vesaire'nin yeni mail geldiğinde yazdığı yazıları bulmak gerek. mesela Gmail'de yukarıdaki gibi yazıyor, belki hotmail ve yahoo daha farklı yazıyordur. Zor değil aslında uğraşacak bişey arıyordum.

Copy/paste programında da program arkaplandayken basılan tuşu göremiyorum. Keylogger kodlarını araştırdım ama ı ıh olmuyor. Biraz daha uğraşacağım onun üstünde de =).

fırsatçı bi mürid çıktı :D

webbrowserın title kısmı değişince uayarabilir. gmail de mail gelince title değişiyor muydu yoksa sayfa içindeki gelen mail(1) mi yazıyor acaba? denemek lazım

Toplam Hit: 3310 Toplam Mesaj: 31