folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Uğruna Canımı Feda Edeceğim Cennet Vatanım Ahhh Ahhh

Uğruna Canımı Feda Edeceğim Cennet Vatanım Ahhh Ahhh

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    ben hep ne mal olduğunu söylüyodum ama ney fayda kimse anlamıyodu :(

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    >>>>>Bazı gerçekleri ne zaman görecekseniz; artık abi dediğiniz muhterem şahsiyetlerin(!) size anlattığı şeylere sorgulamaksızın inanmayı bırakın.Girin şu siteye de nasıl kandırıldığınızı görün.

sen peki bu veren denen sahsiyetin dediklerine neden sorgulamadan inaniyorsun. isin gercek yuzunu gormek isteyen iceri girer ver herseyi kendi gozu ile gorur. bu veren topunun her anlattiginin yalan oldugu, yurtdisindaki banka hesaplarina mechul yerlerden para aktarildigi (bunlari yazsin diye) ortaya cikti simdi kimse bu adami .kine takmiyor bi siz takiyorsunuz.. ilerleyin artik ne diyim...

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapansaru
    kapansaru's avatar
    Erkek
    Bu site bi ara haklandıydı, dedim hangi angut haklamış bunu 3N7R1K4 diye bi isim çıktıydı, sonra şöye bi google dan baktıydım wc nin elemanıymış, yaw dedim ne işi var wc nin bu siteynen, gavur değil anti islam değil herşey de belgeli tabiii wc yi o zaman iyi tanımıyorum, bunların kenefe girdim kaka diye bi bölüm vardı arkadaş bişeyler ayarladı girdik oraya okudukça bunların molla yobaz olduğunu anladım, ulannnn dedim sarıklılar heykır olmuş sonra bi bakim nası haklamışlar dedim articles diye bi modül buldum çalışan, site xoops 2.0.13 cms sistemle yapılmış, haklanma olayında 1 ay önce de sql enjection açığı bulunmuş hatta xoops da bu açığı kapamak için yama falan yayınlamış tabii açığı bunlar bulmamış başka yerde yayınlanmış, site admini güncellemeleri yapmayınca bunlarda hoca efendilerinin belgeli arızalarının yayınlandığını görünce artizliklerini yapmışlar site gitmiş, sapık maymun bir de oraya türk bayrağı falan koymuş sanki site bizim devlete karşı çocuğun maili h4x0r_3n7r1k4@hotmail.com bide bide tahrikata üye worm yani anlaycan aha da plaka numarası:

3N7R1K4
    Username: 3N7R1K4
    ID: 26109
    İsim: xxx
    Soyad: xxx

Var olan herşey, yok olmayı hak eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Destroyer
    Destroyer's avatar
    Erkek
    Zep_lin o söylediğim sözler sen ve senin gibiler için.
    Hala Nurettin Veren'in kim olduğunu idrak edemedin herhalde.
    Fettoştan sonra en yetkili kişi diyorum sizin cemaatte.

Bir de demişsin ki girin içerden kendi gözünüzle görün.
    Sen beni tanıyor musun ki böyle birşey söylüyorsun.
    Zamanında ben de takıldım onların evlerinde yurtlarında; baktım yaptıkları akla mantığa uygun işler değil,zaman geçmeden kopardım bağları.

Sadece yapman gereken Tanrı'nın sana kullanasın diye verdiği beynini çalıştırıp böyle kişilere esir olmaman.

d.d.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Herseye Objektif Bakmamız Gerektigi Gibi Fethullah Gülen'ide Dinlememiz İyi Olur.Çünkü Yapacagımız Hata Büyük Olaylara Faal Olabilir.

To Be Or Not To Be
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapansaru
    kapansaru's avatar
    Erkek
    Destroyer konuya çok dikkatli yaklaşmak lazım çok hassas bir konu. Lübnan olayını yanlış değerlendirdiğini düşünüyorum insanlar hata yapar, şu anda bizim ülkemizde de yabancılara toprak satımları yapılıyor, bütün bir ülkeyi suçlamak doğru değil ve oradakiler ne olursa olsun insan, düşene elimizden geldiği kadar yardım etmek boynumuzun borcudur. Fettullah Gülen’e de fetoş gibi benzetmeler yapman doğru değil aşağıdaki satırlarımı sonuna kadar okumanı istiyorum.
    Noyan oradaki resimlerin sansürsüz olması çok iyi insanlar gerçekleri tüm çıplaklığı ile görmeli siteyi tutumundan dolayı tebrik etmek lazım.
    Zeplin Lütfen oku:

Dünya Dinsel açıdan 3 bloktur diğer dinler ve inanışların dünyaya yayılma ve hakim olma amaçları yoktur. Hristiyanlığın ve Museviliğin bozulduğuna ve geçerliliğinin olmadığına inanıyoruz bozulan bu inançları iki satırda basitçe ele alırsak:

Hristiyanlıkta 3 leme inancı vardır ve kaynak olarak tanrı tekdir ama oğul vücutlandırılmışdır baba ve kutsal ruhtan ayrı olarak vücutlandırılmıştır tanrı kendisinden olanı dünyaya gönderip insanlara ders vermiş onlara yolu gösterip kendisinden olan oğlu geri almıştır. İsa peygamber değil tanrının oğlu(ondan bir parça) dur. Hristiyan inancına göre hristiyan olmayan bütün insanlar dinsizdir.

Musevilikte ise Tanrı Kainatı yaratan ancak maddesel olan bir tanıma sahiptir, Her Yahudi musevidir ancak her Musevi Yahudi değildir, Yahudi olunamaz Yahudilik kan bağı gerektirir, bu kanı taşımayanlar daha sonra Yahudi olamaz, yine bu disiplinde kabalah inancı vardır ki bu inanca göre Yahudi olmayan hiçbir insan, insan dahi değildir, bütün diğer ırklar ve hayvanlar onlara hizmet etmek amacıyla yaratılmıştır, vaat edilen topraklar kısmını anlatmaya bile lüzum görmüyorum.

Bizim inancımızda Allah Tekdir Sonsuzdur, kullarına doğru yola iletmek için Peygamberleri kullanmıştır, her insan Müslüman olabilir, İslamiyet daha önce gönderilen inanç sistemlerinin bozulması deforme edilmesi nedeni ile gönderilmiştir ve son dindir.

Bu üç satırı dikkatle irdelersek dinler arası diyalog diye bir şeyin olamayacağını kavrarız, peki bu diyalog isteğinin arkasındaki gerçek nedir?

Arkadaşlar Yahudilik inancının tutunabilmesi ve amaçlarına ulaşabilmesi için korunması ve saldırıya uğramaması gerekir, bu inancı korumanın tek yolu diyalog adı altında aptallaştırma sakinleştirme ve susturmadır. Avrupa yüzlerce yıldır (ortaçağdan beri) bu dejenerasyona uğratılmıştır bunun meyvesi olarak hristiyanlık Museviliği referans alır vaziyete gelmiştir, özellikle son 20 sene öyle yasalar çıkarılmıştır ki onlar hakkında aleyhte kitap dahi basılamayacak hale getirilmiştir, ama bu inancın sadece avrupada tutundurulması yeterli değildir çünkü Avrupa ve ABD sadece finans ve barındırma hizmeti vermektedir, onların amaçlarına ulaşmasını engelleyen en büyük risk ise islamiyettir. İslamiyet bu dejenerasyona nasıl dahil edilebilir? Nasıl olur da Müslümanlar susturulabilir? Nasıl olur da Müslümanlar Yahudilere karşı çıkmayacak hale getirilir?

Dini rejimler ile yönetilen ülkelerde köstebek adı verilen görevlilerin yıllarca sessiz, sakin şekilde yükseltilmesi ve otoriteyi baltalaması ile amaca ulaşılmaktadır, bu ülkeler teknoloji üretemez, devlet kurumlarını iyi derecede yapılandıramaz, yönetim içindeki enformasyonu tam olarak sağlayamaz, ne zaman hayati bir karar verilecek olsa hedef sapar.

Türkiye Laik Demokratik Cumhuriyettir, Ordu ve devlet yapılanması ile diğer İslam ülkelerinden farklıdır, işte TC yi diyalog içine çekmenin amacı budur, çünkü coğrafya ve yapılanma itibariyle yönetilmesi ve yıkılması en zor devlettir. Bu devletin tüm birimlerine sızılmış olmasına rağmen istenilen sonuca yakından uzaktan varılamamıştır. Türkiye Cumhuriyetinin iki yumuşak noktası vardır birincisi İslam ikincisi etnik zenginliktir.

Irksal farkları öne çıkarma 1950 li yıllarda başlamıştır, ABD üniversiteleri bu konuda önderdir, Dini kullanma konusunda da ABD önderdir, bütün fesatlıklar bu ülkeden çıkar ki bu ülke yöneticileri de göbeğinden Yahudilere bağlıdır.

Fettullah Gülen insanlara sevgi ile yaklaşmaktadır, nezaket, hoşgörü, alçak gönüllülük… konuşmalarını dinlediğinizde içiniz ısınır bu adam ne kadar güzel konuşuyor dersiniz, ne kadar güzel şeyler söylüyor, Allah sevgisi, peygamber sevgisi, anne baba sevgisi, ama o konuşmaları bir kağıda döküp şöyle bir araladığınızda satır aralarında 10 doğru arasından iki yanlışı yakaladığınızda bunları ardı ardına okuduğunuzda şüphelenmeye başlarsınız.

Hoca Efendi bir konuşmasında satır aralarına Türkiye’nin kalkınması için neler yapılması gerektiğini serpiştiriyor, acabalı sorular soruyor soruların içinde kendi cevaplarını veriyor. Acaba bizim kamunun elindeki şirketlerin uluslar arası sermaye girse lafı kafama çekiç gibi vuruyor ve aklıma direk olarak maide suresi geliyor, töbee töbee diyorum Samanyolu tv yi kapatıyorum…

Hoca Efendi eğitim kurumlarıyla geliyor, Hoca Efendi yardım kurumlarıyla geliyor, bu insanlardan zarar gelir mi? Diyorsun yine kuşkuya düşüyorsun, niye gelsin diyorsun bak dünya kadar yardım yapıyorlar bak dünya kadar okul açıyorlar… sonra kafanı toplayıp tekrar düşünüyorsun tüm bunlar adım adım neyi getiriyor? Devlet kurumlarının tepelerinde Hoca Efendiciler söyledikleri dine uygun yaptıkları ABD ye İsrail e uygun, her adımda ülke yabancılaşıyor, bu işte bir terslik olduğunu anlıyorsun… Kimin ipinin kimin elinde olduğunu anlıyorsun… Ama yinede kafanda şüpheler var.

Peki ya dini eğitimlerini Hoca Efendinin müridlerinden alanlar onlara sıkı sıkıya bağlananlar, namazla onların kurslarında tanışanlar, kuranın kelime köklerini onların gösterdiği gibi okuyanlar, onların külliyesi ile yetişenler bu insanlar diyalogun gerçekte ne olduğunu nasıl anlayacak?

Cevap çok basit anlayamayacak! Anlayamayacak! Anlayamayacak! Gerçeği söyleyenlere kin kusacak çünkü onun dünyası apayrı onun dünyası bambaşka. Uyandığında ya dinine küsecek benliğini kaybedecek, yada tutunacak bir dal arayacak.

İşte Nurettin Veren çok geç de olsa uyanan ve tutunacak dal bulamayanlardan neden İşçi Partisine Üye olmuştur sorusunun cevabı da budur.

Allah hepinizi Gavurlardan ve onların uşaklıklarını yapanlardan korusun.

Bakın arkadaşlar özellikle eğitim kurumlarındaki arkadaşlar onlar size karşılıksız hiçbirşey vermez geri almak isteyeceklerdir onların mantığı şudur: Benim tabağımdan yerse benim askerim olur.
    http://www.diyalogmasali.com
    http://www.misyonerlik.com/index2.html

Var olan herşey, yok olmayı hak eder.
Toplam Hit: 2823 Toplam Mesaj: 17