folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülke Tavsiyesi

Ülke Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lostgun bunu yazdı:
    -----------------------------

Tayland hocam benimde kafamda orası var-Puket diye bir ada var orda denizi var hava kirliliği yok harika bir yer.

Oradaki tek sorunun şezlong kapma olabilir.

İş olanaklarıda fazla.

Bir bak derim.

http://www.gezikolik.com/tr/Genel_Bilgiler/Tayland/Phuket/Phuket_Adasi/e_1471.aspx

Hacim senin ornek verdigin ulkeyi yazarken kontrol ettinmi neresi diye.

Dunyanin en pis yeri amk. Her zibilin icinde domuz var. Yemekleri igrenc. Kisin sicak yazin daha da sicak. Heran soyulma tehdidin var. Kari diye eve attigin seyin sabah uyandiginda zeballah gibi dalgasi oldugunu gorursun.

Millet oraya sadece sex turizmi icin gidiyor. Param var dersen birazda sapik bir tipsen 11 yasinda kiz bile bulabilirsin. Yetiskin kizlar zaten yolda senin elbiselerini yirtar hadi beni becer diye.

Sapkasiz cikarsan sahaya AIDS olma ihtimalin haddinden fazla yuksek.

Arkadasin teki buradan kalkip gidiyor oraya sozde kiz davet etmis.

Amk kiz dedigi seyde donme. Neyse bunu bi eve kapatiyorlar 3 gun boyunca dovuyorlar ustunde ne var ne yok herseyini aliyorlar. Adamin donus bileti 11 gun sonraya. adam osaka ya indi havaalaninda neredeyse acliktan suurunu kaybedecekti. Uzerindeki elbiselerin pis kokusu taaa 500 metreden hissediliyordu.

Neyse "Insanin basina ne gelirse ya meraktan yada ...tan gelirmis" gidinde gorun taylandi.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

güzel konu :) ben kıbrıs diye düşünüyorum. sadece trafiğin ters olması problem :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Kazekage bunu yazdı

hocam çin nasıl Biraz Anlatırmısın yaşamak İçin Değilde ole bi gidip görmek için ?

Çİn de Qing Dao ve Jing tang a gittim. Yeme içme ucuz ,  taksi ulaşım fln pek para değil türkiyeye göre ama çok pisler. Bütün yemeklerde sarımsak kokusu var sokaklar fln leş gibi sokağa işiyorlar yerler yapış yapış. Ama benim görmediğim görülecek epey yeri vardır.Benim umduğum gibi değildi. İnsanları da pek sıcak kanlı sayılmaz. çoğusu ingilizce bilmiyor iletişim sıkıntı.

Kanada  işi yatar. Tahmin ettiğimden de pahalı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Bir de hicbir ülke kolay kolay vatandaşı yapmaz kimseyi.Saglam paranız olmadan asla yurtdışına cıkmayın okumaya ya da yaşamaya.Benden size 1 senelik tecrübe.Mümkünse burslu yada sponsorlu gidin okumaya yada calısmaya gıdeceksenız.Akıl karı degil.3.sınıf vatandas sayılıyorsun saglık egitim hakkın yok yerli ogrencılerden cok daha fazla para oduyorsun.Cok akıl karı is degil yani ama diplomayı almayı basarırsanız o zaman işte kaymagını yersınız.

Toplam Hit: 6675 Toplam Mesaj: 45