folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülkemde Hekır Saksıda Yetişir (Bu Da Okumamış Hekır)

Ülkemde Hekır Saksıda Yetişir (Bu Da Okumamış Hekır)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    adam dalge geçmiş sadece

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    elemana bak aq :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    her iyi okey oyuncusu potansiyel bir heykırdır teorisi biraz daha güçlendi bu haberlen beraber :)))

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

"üniversiteliler utanın utanın 800.000 kişi bu siteden medet umuyor. Kaldıki ben bile Lise mezunu değilim sitenizi cökerttim."

görende bi bok yapıp össyi kaldırdığını falan sanar hea...Okumamış işte CAHİL..

Gerçi cahilliğin pek okumuşluklada alakası yok fakat bu hem okumamış HEM SALAK HEMDE CAHİL...iyi bok yedin 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

"üniversiteliler utanın utanın 800.000 kişi bu siteden medet umuyor. Kaldıki ben bile Lise mezunu değilim sitenizi cökerttim."

Gerçi cahilliğin pek okumuşluklada alakası yok fakat bu hem okumamış HEM SALAK HEMDE CAHİL...iyi bok yedin 

abi niye öyle dion
    mesaj kaygısı :D

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

abi niye öyle dion

hayır hayır...zumsuk haklı...yani sen lise mezunu bile değilsin ama siteyi hackledin...bu senin o 800.000 kişiden daha zeki yada üstün olduğunu göstermez...sende bir türev integral bilmiosun mesela...yada iki kelimeyi bir araya getiremessin...bu kişi o insanların niçin bole bişi yaptıgını bile bilmiyordur...ben o 800.000 kişi haklı demiyorum ama o siteden medet umdukları yanlış...adamlar bişi beklemiyorlar...ama seslerinide birşekilde çıkarmaları lazım...kimse dinler yada dinlemez...senin üzerine düşen söylemektir.hemde adam harbiden salak...en azından cok gereksiz bişi yapmış.... 

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    bişey dememe gerek yok zaten. başlık herşeyi özetlio işte >> ülkemde hekır saksıda yetişir :P

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    abi niye öyle dion

şimdi dostum böyle dememin nedeni tabi görünüşte site falan hacklemiş.Fakat bunu baya baya sağlam olduğunu sanarak yapmış.Yani görünüşte bir site.Yabancı devlet sitesi değil.Zaten devlet sitesi olsada çok kral birşey olduğunu sanmam.Yani mit, polis , jandarma fln değildir.Diğer bir düştüğü komik durum ise 800 bin kişi konusudur.

O site olmasa sanki adamlar yaşayamayacak.Şu var adamlar kurmuş düzenini zaten.Okumanın ne demek olduğunuda anlayacaklardır.Büyük ihtimalle askere gitmiş okumanın değerini 2. kez anlamışlardır.Şimdi böyle adam okumak isterse çalışır okur.Yok ona ramen hala af a bakıyorsa üniversteye girdiğinde ancak ittire kaktıra biter.(genelleme yapıyorum) 

Adam okumadığı ve böyle yani okuyacakların sitesini indirdiği için mutlu.NE güzel...Bende sevmem odtüden falan çıkıp bilgisayar mühendisiyim diyenleri.Çünkü 18 sene ders için kasmışlardır 4 senede birşey yapmışlardır öte yandan internette en az 3-4 yıllık birden fazla programlama dili bilen, site tasarlayan, gerçek anlamda hackle uğraşan tonlarca kişi var.

Şimdi bu onların ne çok iyi olduğunu gösterir nede çok zeki olduğunu.Heee gösterdi ahdi bu adam 1 numara, kral, aslan parçası..Eee şimdi bu adam üniverste mi okumuş oldu?Ben söyliyim hayatımda google ı hackleyen salaktan başka 2. bir salak daha tanıdım.Başka hiç bir değişik olmadı.

İŞte daha sonra ağzımız açık, sular akarken ruslara, amerikanlara, israillilere bakarız deriz ki     "gavur yapıyor..."

Madem çok iyi gitsin alman devlet sitelerini falan indirsin öcümüzü alıyoruz diye.Böyle saçmalıklarla hiç bir yere varamaz.NE oldu şimdi öss mi değişti bu adamın yüzünden?Yada bende hacklesem benim desteklediğim iq sınavı+ yetenek sınavına göre mi alacaklar ünvierstelere?Eğer öyleyse şimdiden bana destek verecek binlerce kişi vardır eminim.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

aptal herif yaptıgı sey cok bi marifetmiş gibide onu destekleyen salaklarda varmıs birileri birseyler yapıyolar haklarını savnuyorlar birlik olmuslar illa biri cıkıp pacalarından cekicek aynı fıkrada oldugu gibi adamın teki ölmus cehenneme gitmiş bi bakmıs kazanlar sıra sıra dizili ustlerinde de ulke isimleri var ve baslarında seytan bekliyo kazandan cıkmaya calısanları tekrar kazana sokuyo ama turkiyeninkinin basında seytan yok adam sormus bunda niye seytan yok diye seytanlardan biri demiş onlara gerek yok zaten birbirlerini asagı kendileri cekiyo

birde salagın cahilligide medet umma lafından geliyo adamlar o siteyi sadece bir altarnatif olrarak yapmıslar imzalar toplandı,yuruyusler yapıldı sitede bunların parcalarında biriydi.her seyi gectim adamlar bunun gibi bir malın buldugu acıgı  kapatıp yeniden akltif olurlar yada baska bir site açarlar herneyse ama burda önemli olan hala böyle insaların yasam formu olarak dolasmaları okey oynuyomus seni embesil haklarını savunan adamlar hırsızlık yapıp tecavuz edip af dileyen mahkumlar degil okumak için caba sarfeden insanlar senin gibi bi tarafını yayıp kahve köşelerinde köpek gibi okey oynamıyolar ama bunu anlamasını ondan beklemem bsg okey oynasın ama beni burda en cok sasrıtan bu salaga bravo aferim gibi yakıstırmalar yapan adamların bu sitede yer alması oldu demek ki böyle dusunenlerde varmıs aramızda.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    isko 2 poydumda =)

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
Toplam Hit: 3309 Toplam Mesaj: 25