folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülkü Ocakları Kapanacakmış! :/

Ülkü Ocakları Kapanacakmış! :/

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bu söylenti her 5 yılda bir çıkar beş yıl öncede kapatacakalrdı hala kapatacaklar zaten önlemi alınmış kapatılırsa MHP gnçlik kolları olarak teşkilatlanmaya devam edecekler ocakların kapanması yandaşları olan MHP bünyesindeki particilerde var eskıler bılır ocaklar ile parti arası daima soguktur parti menfatine olan ocak menfaatına uymaz ama kapatamazlar çünkü ocaklarda particilerden daha ağır insanlar var . ülkü ocakları 2000 senesınde yapılan genel surada ocakların mhp ıle butunlesmesını  istemeyenler olmustu fakat yeterınce cogunluk saglanamadı ülkü ocaklarına en cok zarar dışarıdan cok MHP den gelir

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

kendim gittigim için biliorum

babamda gidiyomus falan filan

bu kavga olayı dogru birisi derdi ya su benim üzerime yürüdü ertesi gün 80-90 kişi onu sıkıstırıp döverlerdi

ocakları hiç sevmem ama su var...

Ülkü Ocakları kapatılsa Alperen Ocakları var =)

onu kapatsalar MHP türk kolları var vs vs vs

ne kadar kapatırsan kapat

olay sadece ülkü ocaklarından ibaret deil

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hoca ülkü ocakları amacını kaybetmiş durumda!!

geçen sene okuldaki ülkücüler benim sınıfmdaki alevi bi çocuğu hiç bir neden yokkken 6 kişi birden dövdüler..! hiç bir sebep yokken.. dövülen çocuğun herşeyini alsan bişey demez birisiydi..!

neden yaptınız diye soruncada birşey demediler..! ne oldu o gün hemen köpeklerini çağırmışlar! okulun bahçesi bi sürü herifle dolmuş.. hiç bir alakası olmayan olayı bilmeyende dayak yedi.. bu mudur ülkücülük ??

ülkü ocaklarının reislerinin ortamı yatıştırması gerekmez mi ?? o gün ocaklarındaki reisleri başkanları cart curt hepsi  gelmişti..!

ertesi günde gelmişlerdi.. ne oldu ?? dayak yiyenlerde adamlarını çağırdılar çok büyük bi kavga çıktı.. kavga adı da kürtlerle ülkücüler kavga ediyor..! okulun bahçesi 10 ekip arabasıyla doldu.. o olaydan sonra o sene istanbulda en çok öğrenci atan okul bizim okul oldu..  

bu büyük kavgada ülkü ocağının reisleri vesaire.. bi araba dolusu sopa bıçak gibi şeyler getirmişlerdi..! bu ne biçim iştir kardeşim ??

bu ülkede yaşayan Türk,Kürt,Alevi ve diğerlerinin hepsi kardeştir.. eğer başa gelenlere bölücü diyorlarsa önce kendilerine baksınlar!!

eğer bu ülkedeki herkes kardeşçe yaşayabilecekse ülkü ocakları kapanmasın..! ama yine türk,kürt ayrımı yapılacaksa kapansın ocaklar!! 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

eski ocaklı ve koyu bi faşist olarak(eski) kapatın gitsin a.qdum yerini  harbi harbi bi boka yaramıo alparslan türkeş zamanının ocağını koruya bilseler manyak olurdu.. toplantı war diorz 3 kişi gelio kavga var dioz 50 kişi.. böle bi zihniyet dahada kalmamalı die düşünmekdeyim ben deniz ama ocak kapatılır kucak açılır farketmez ama sonucda faşistler hep bi arada kalmalılar tıpkı dazlaklar gibi çünkü zamanı gelince onlarda işe yarıcak;)  

bide burdaki ocakdaki tiplerden tiqsiniom a.q çizgili kumas pantolon göte yapışcak cinsden üstte pembe mor veya beyaz gömlek tespih ucu havaya bakan bi kundura böğk ulan.. 

NesTo | same shit diffirent asshole
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Birşey olmaz..

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    Keşke kapatılsa eskiden beri ülküocakları çakal çukal yetiştirir kafası üçe beşe basmayan çoluk cocuk ona buna yalakalıp yapıpı ris reis diye kendine çevre yapma ya çalışır sonrada büyüyünce mafyaya doğru ilk adımı atarlar ben dahail bir çok kişi milliyetçilikten sıf bu eşşekler yüzünden gıcık olur!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Ülkü ocakları amacının dışına çıkmış durumda!Ama sorun ocaklarda değil..

-Ülkücülük onurlu bişiydir.Ama nedense oralara takılan kişiler genelde liseye giderler ve hep okulda sevilmeyen şahıslardır.(Kavgacı,haraç toplayan,çevredeki esnaflara makbuz bırakan,Öğrencilerin kız arkadaşlarını zorla ellerinden almalar.

-Bi kavga olduğu ozaman 1 kişiye 20 kişi dalarlar....Ama Adam taşşaklı çıkınca bi bok yiyemezler.(Çünkü Türklükle alakaları yokdur! YOZLAŞMIŞLARDIR!!!!!!! ) Zaten 1 kişiye 20 dalana turk demem ben! Biz silahsız insana saldırmayan atalarımız var...

-Genelde böle yerlere takılanlar ülkücülük değilde arkasında adam olsn diye takılırlar bu yüzden ülkücülük şeffaflaştı ve halk arasında çete gözüyle bakıldı!

-Siyasetten bi b.k anlamazlar..Sağcıyız derler.Ama hiçbir sağ ideolojiyi bilmezler..

-Düşünmek,fikir yürütmek yerine mal gibi kullanılmayı tercih ederler .

Burda asıl mesele Ocaklar değil!

Hiç bir ideolojisi olmayan bir gençlik büyüyor! Allah sonumuzu hayır etsin. Bu 1980 darbesi insanları bencil yaptı.Zaten darbeyi yapanın kim olduğunu soylememe gerekyok.

Birazcık fikir yürütseler 1940 dan sonra Türk ordusunuz ABD nin bi parçasını olduğunu anlarlar.Sadece yaptığı icraatlarla...Halan darbe bekleyen mallar var.!

Ey mal oğlu mal :)))) Onca özelleştirme yapıldı ordu sustu...O kadar şehit geldi operasyon yapamıyon... Şimdi çıkmıssın darbe bekliyon.Adam devleti sikine bile takmıyo.

Ülke y.r.ağı yemiş.Gençlik bitmiş.Yakında bize ait topraklar kalmayacak.Tarihi semtlerimiz boşaltılıyor.Yerine azınlıklar yerleştiricek ve Vatikan gibi bir ekümenlik yaratılcak.

Ama bu nasıl olur site gibi yaparlar.orda oturmayan giremez.Bakınız Acar kent yıkılmadı!!!Kralıda yıkamaz....

Antalya,bodrum gibi önemli turistlik merkezlerimiz yabancılarla doldu taşdı.Gidin bi gorun.Türkçe konuşacağınız insan yok.Ruslarla almanlar tutmus.

Yarın birgün Rusya : Antalyada çok fazla rus var ve sen benim insanlarımı korumuyorsun dicek ve çıkartma yapcak.ak denizden.Ordaki rus deniz filosu bizi darma duman eder.

Gelişmiş silahlar var.ABD de izliycek..1980 darbesinden sonra ordunun getirdiği özal YÖK ü çıkardı.Özelleştirmeleri başlattı.Türk Telekomun satış süreci başladı. ve bunların olacağı belliydi özalı ABD burslu okutmusdu.Ordu bunu bile bile özalı getirdi. Eeeee bizede Tşk etmek düşer.Ülkeyi önüme benzettiler:D 

Burdaki asıl sorun gençlik bitmiş... Ti-ac ve cix cool gibi saçma sapan kelimelerle konuşan insanlar...Bu kelimeler ingilizce..Bizim çocuklarımız türkçe konuşamayacak..İçine düşdüğümüz durumun farkında mısınız..????

Long Live Turkey..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    ocak mocak hikaye kapansın

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    ben kendi basımdan gecen olayı anlatayım 

uzun hikaye ama özeti su bizim okulda tayfadan biri kavga etmiş karsı taraf ocaktanmıs

sahsi meseleyi ocaga yaymıs baktım bizim arkadasın etrafında 15 20  kişi var sıkıstırıyolar  velhasıl

kavga dövüş bitti taaa  gazi üniverstesinden baskanlar geldi  konustuk olay kapandı

lisenin bitmesine 4-5  ay kaldı  reis salagı geldi seni aramızda görmek istiyoruz dedi usulunce siktir cektim

gelimyom dedim simdi görüsüm uyusmamasına ragmen adam gel diyip duruyo kara kasım kara gözüm içinmi hayır

ben gidersem benim arkadas tayfasıda gelecek o yüzden gercek ülkücü  yok artık hep menfaat  kimse bana onları savunmasın 

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

svs bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben kendi basımdan gecen olayı anlatayım 

uzun hikaye ama özeti su bizim okulda tayfadan biri kavga etmiş karsı taraf ocaktanmıs

sahsi meseleyi ocaga yaymıs baktım bizim arkadasın etrafında 15 20  kişi var sıkıstırıyolar  velhasıl

kavga dövüş bitti taaa  gazi üniverstesinden baskanlar geldi  konustuk olay kapandı

lisenin bitmesine 4-5  ay kaldı  reis salagı geldi seni aramızda görmek istiyoruz dedi usulunce siktir cektim

gelimyom dedim simdi görüsüm uyusmamasına ragmen adam gel diyip duruyo kara kasım kara gözüm içinmi hayır

ben gidersem benim arkadas tayfasıda gelecek o yüzden gercek ülkücü  yok artık hep menfaat  kimse bana onları savunmasın 
    -----------------------------

emredersiniz savunmayız ...

bütün hepsini bir kefeye koymayın dioruz

iyisi war kötüsü war...

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
Toplam Hit: 6782 Toplam Mesaj: 58