folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülkücüler Kara Çarşafa Destek Veriyomu ?

Ülkücüler Kara Çarşafa Destek Veriyomu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Bizim sınıfta kendine ülkücü diyen birçok kişi varda bunlar bana kara çarşafı savunuyo bense diyorumki Atatürk'ün devrimlerine bu karşıdır eminmisiniz bir ülkücü olarak bunu savunduğunuza evet diyolar.Ve bunun dışında türbanada evet diyolar.Ülkücülerin bu konuya bakış açısı nedir merak ettim ? bu kişiler ayrıca mhp den sonra sırf sağcı diye alternatif olarak akp yi destekliyo.Ben diyorumki hem madem akp ye karşısınız neden 2.ci bir alternatif olarak akp diyosunuz diyorum.Verdikleri cevap oyların sola kaymaması içinmiş.Merak ettiğim şey bu konulara ülkücülerin bakış açısı nedir ? ve bu kendine ülkücü diyenler bizim sınıftakiler gerçek ülkücümüdür merak ediyorum.Ve dediklerine göre asla bir ülkücü chp ye oy vermezmiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    insanlar nasılki açılıyorsa kapanmasınada izin verilmeli ancak ve ancak laik sistem legale edilerek baş örtüsünü siyasal sembol haline getirmek isteyen gruplara karşıyım unilerde okuyanlar o baş örtülü siyasal grubu iyi bilir sırf bunun için unilerde türbana karşıyım ben.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

Kurtlar Vadisi ülkücüleri :D

Bunlara göre ülkücülük;

Ne olduğunu bilmeden sol fikirlere karşı olmak,

Osmanlıyla, atalarının yaptıklarıyla övünmekten başka bir bok yapmamak,

Kurtlar Vadisi izlemek,

Pardesü, çizgili takım giymek,

Uzun saçlılara küpelilere götkorkusundan sadece grup halindeyken laf atabilmek,

"Çakır" karakterine özenip cümlelerin sonuna "da" koymak,

"Çakır" karakterine özenip hiç sebep yokken burnunu çekip durmak,

Kurtlar Vadisi repliklerinin ezberlemek,

İnternette nickleri önüne CCC koymak,

Daha uzatmayayım.... Tırt tipler işte bunlar :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Bu konuda Soner Yalçın'ın çok yerinde ve sevdigim bir yazısı var.Belli ki çok merak etmişsin.Bu yazıyı okursan gayet iyi anlayabilirsin.

Link: http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=9785973&yazarid=218

Sayfanın biraz altında.Yazının başlığı "Başörtüsünün Asıl Sahipleri Ülkücü Asenalardır".

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    Meraba Ben 6 7 Yaşından Beri O dönemler Babamın Vasfı Daha Sonraları İse kendi Hür irademle Ocaklardaydım Ocakta Büyüdüm Diyebilirim.Şimdi Biz Ülkücüler Türbana Karşı Değiliz Kamusal Alan Hariç.2.Konu Akp de ise Benim Çevremdeki  Bütün Ülkücüler İçin Akp En Son Alternatif Bile Değil Üstüne Bakarak Söylüyorum Sağ Sol Devri Kapanmış Bu Devleti Sevenler Ve Sevmeyenler Diye ayrılmıştır Ha Benim mhpden Sonra İkinci Tercihim Chp Olurdu

De Get Yalan Dünya...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    Hala çarşaf bildim bileli bu mevzu bitmedi .Görünce deli oluyom ya kardeşim kim ne takarsa taksın siz ekmeginizin peşinde koşturun.MİLLet plutona ulaştı bizim melekette hala bunlar konuşuluyo.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Bu konuda genelleme yapılamaz. O kişinin dine eğilimine göre değişir.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    yanlışım varsa biri lütfen düzeltsin bildiğim kadarıyla kılıkıyafet inkılabı sadece erkekler için yapıldı Türkiye kadını kendi kendine zamanla benimsedi kanıksadı bu durumu başörtüsünün siyasal simge olarak varedilişi problem çıkarıyor sanırım yoksa kimsenin dinlere karşı bi tepkisi yoktur kamukurumlarında ünilerde siyasal sembol oalyı yasak diye biliyorum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bu konuda genelleme yapılamaz. O kişinin dine eğilimine göre değişir.

-----------------------------

katılıyorum..

www.tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    ali la sen yildizlardanmisin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    örtünmek dinimizde vardır hı bunu baş örtüsü algılarsın mini etek algılarsın bu senın görüsündür yalnız şöle bise düsünürsek bi ögretmenin sevgilinin karşına nasıl çıkıyorsun kelle imaj mekır Rabbimizin huzuruna cıkarkende daha bi özenli olmalısın hem kalben hem şeklen sanırım anlatabilmişimdir akp ye  gelince şahsi yorumum özelleştirme tadında resmen satıldık bunun başka bi açıklaması yok hiçmi Türk firması yok özeli beşeremicek 5 kuruş aşagı ver ihale Türk'te kalsın verdikleride kendi grupları neyse Türk'e Olsunda sözümüz yok, şimdi gelelim sınıftaki arkadaşlarına ve onlar gibisine nedense bu vatanı sevmek son zamanlarda suç oldu onların sevyelerini bilemem ama hepimiz Vatanımız için Dinimiz için birbirimize kenetlenmeli tek yumruk olmalıyız bin parça değil  

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
Toplam Hit: 4414 Toplam Mesaj: 35