folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversite De Eve Cıkmak Neler Gerekli ?

Üniversite De Eve Cıkmak Neler Gerekli ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek

arkadaslar. üniversitede okucam ilk senem malum 10 kere üniversite okumadım veya o ortamı gormedım. ailemin yanında kaldım. elektırık su faturaları karnımı doyurmak gıbı onemlı konu gıbı gozukmesede ögrenci evinde en önemli konulardan biri. direk eve cıkmak gıbı bı dusuncem var. yurt dısında okucam. malum aileminde gonderıcegi parada belli 500-600 tl. sızın yasadıgınız tecrubelerden faydalanmak ıstıyorum. bunu yaparsam taha iyi olur senın ıcın gıbı konular. önemsiz oldugunu dusundugunuz konular da olur cunku her konu benım ıcın cok onemlı. heycanlıyım ve ailemden baya uzak olucam oyuzden... etrafımda universite okuyan fazla kısı yok. olanlarda cok onceden okumus. kısacası yardıma ıhtıyacım var yanımda ne goturmem gerekıyor.

edit : konuyu dogru yere acmasımdır dıye umut ediyorum.

Kocamacir(BG)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

eve çıkma amacın kız kaldırmak mı yoksa arkadaşlarınla beraber kız kaldırıp gangbang yapmakmı .d ona göre hayallerini biraz aç..

öncelikle ev kerane gibi kullanılsa dahi tüm ev üyeleri titiz olmalı. evi bok götürür kimse siklemez. hepiniz bi kız kaldırın sırayla yemeği yaptırın arada dışarda yiyin. çöp boyunuza ulaşmadan dışarı atın. bu kadar. evinizde nasıl yaşıyorsanız düzen temizlik vs ailenizden ne gördüyseniz evinizde daha fazlasını yapın. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iki şey gerekli 

1) Para

2) Adam gibi ev arkadaşları

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Tek başına o parayla çıkamıyacağını düşünüyorum, arkadaşlarını çok iyi seçmen lazım. Hele ki 3 kişi felan olucaksa arkadaş çağırma, gelenlerin kalması gibi durumları önceden konuşun edin. Sınavın felan olur çalışman gerekir getirirler arkadaşlarını sorun olur vs. Benim duydugum, gördüğüm en büyük sıkıntı evdeki anlaşmazlıklar. Birde kavga edip öteki kişinin taraf alıp senle konuşmaması gibi. 

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hocam mezun olan öğrenciden ya da spotçu dan 2. el ev eşyalarını alabilirsin.

hazır dizili eve çıkmak için iyi kira ödemelisin.

ilk gidişte eve çıkmak sorun olabilir. 1 dönem yurtta kalmak mantıklıdır. arkadaş edinirsin onlarla çıkabilirsin. ben bavulumu alıp kaydımı yaptırıp yurda yerleşmiştim. sonra da boş ev kiralayıp spotçudan ev eşyaları satın aldım. 2 arkadaş yalıyoruz...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek

bulgaristanda okucam oyuzden dil yok. yurtlar berbatmıs oyuzden eve cıkmak gıbı bı nıyetım var. burdan oraya ne goturmem lazım yanımda.

Kocamacir(BG)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

hemen cıkma bence önce arkadaş edin çıkabilecek adamları seç ben 2.senemde çıktım ve ev arkadaşlarım harbi kral adamdılar

evde huzursuz olan çok arkadaşım var sırf nefes almak için bizde kalıyorlardı onun için arkadaş önemlisi

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

sen o masrafı yapacağına

evinin yakınında bulunan bir özel üniversiteye git daha karlı olur... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hoca paradan daha önemli olan ev arkadaşıdır, ucuza kapatayım derken, kalitesiz adamla dünya borcu üstüne alabilirsin :)

o yüzden ben tek çıkmıştım, rahattım, karışan yok eden yok.. biraz daha fazla para verip tek çıkma imkanın varsa tek çık. yoksa çok samimi bir arkadaşınla çık. 

yurtdışında okuyacam yazmışsın, ben de yurtdışında okudum ve çalıştım. ilk zamanlar türklerle kaldım (lanet olsun :) ) ondan sonra ayrı bir yurda gittim. yurtlar çok

rahat. tek kalıyordum, ocak falan var onların yurtlarında (tabii gideceğin yeri bilmiyorum) Kız arkadaşım vardı genelde onun evinde kalıyordum ama o da yurtta

gelip kalıyordu.  güzeldi yanlız olmak..  ve şahsi tavsiyem mümkünse türklerden uzak dur :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

ilk ve son ihtiyaç PARA ...

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek

duyduguma gore yurtlarla kira aynı paraya denk gelıyormus. yurtta bi odada iki kısı kalıyormusun sansına kım cıkar bellı deyılmıs yurtta bide kısları zor soguk gecıyormus. yurtta en sacma olan seyde arkadas kalmak ısteyınce senın odanda yurtta 7 tl gıbı bı para verıyormussun kı aksam arkadasın sende kalması ıcın .

Kocamacir(BG)
Toplam Hit: 16257 Toplam Mesaj: 26