folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversitemizde Eğitim, Seminer, Konferans Verebilecek Kişiler

Üniversitemizde Eğitim, Seminer, Konferans Verebilecek Kişiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Namık Kemal Üniversitesi, Mühendislik Fakültesinde bu yıl 3. yılı olan IEEE klübümüz için etkinlikler düzenleceğiz belli başlı bazı kurum ve kişiler var.

Ben, Computer Society başkanı olarak daha çok bilişim alanında yazılımcı olan ya da elektronik alanda çalışmaları bulunan kişileri davet etmek istiyorum.

2-3 gün sürebilir bu etkinliğimiz ya da 1 gün içersinde 45-50 dakika arası sürelerle paylaştıralabilir.

Kasım ayının başında olmasını planlıyoruz.

Çevrenizde tanıdığınız üniversitelere gelen kitabı olup da tanıtım yapmak isteyen kişiler varsa söylerseniz sevinirim.

Bu yaptığımız etkinliklerde herhangi bir kar amacı gütmüyoruz, amacımız üniversitemizde dinamik bir yapı oluşsun.

Tabi ki yol, yemek ve sunum ücreti gibi ücretler karşılanacaktır, çok uçuk miktarlar olmadıktan sonra...

Biraz da bu işe gönül vermiş eğitim vermek isteyen kişiler olursa daha samimi olacağını düşünüyorum.

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

özellikle istediğiniz konu filan var mı ? biraz daha açabilirsen konuyu ben yardımcı olmaya çalışırım hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı

özellikle istediğiniz konu filan var mı ? biraz daha açabilirsen konuyu ben yardımcı olmaya çalışırım hocam.

Mesela hocam bu kişiyle konuşmuştuk http://www.muhammedonal.com/ RFID ve ASP.Net konusunda bilgisi varmış üniversitelere geliyormuş ama kasım ayında askere gideceği için yapamayacağız maalesef.

Daha çok bilgisayar ve elektronik alanında bilgi sahibi olan kişileri davet etmek istiyoruz.

Workshoplarımız var mesela Web Programlama, C, C#, Solidworks, Arduino gibi...

Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar, Biyomedikal ve Makine Mühendisleri bu workshoplara katılmak istiyor.

Bu alanlara yönelik etkinlikler yapmayı planlıyoruz.

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    pm atıyorum hocam
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Daha önce çok ders verdim ama hiç konferans düzenlemedim :) elektronik, mobil-bilgisayar yazılımı konularında seminer vermek güzel olurdu.. isviçreli bilim adamı kabul ediyorsanız gelirim :)  şaka bir yana da doktoraya başlarsam türkiye ye gelmek isterim... belki bir gün öyle konferanslar veririm :)

neyse şimdi size pek bilinmemiş süper zeka bir hocadan bahsedeyim. epfl de hocalık yapıyor emre telatar diye

http://people.epfl.ch/emre.telatar

daha önce türkiyeye geldi ama pek ilgi olmamış okuduğum kadarıyla.. bu adama sorun eğer kabul ederse sizin için iyi olur.. türklerin keşfedilmemiş dahilerinden biri bana göre..

burdan bakabilirsiniz yorumlarına 

https://eksisozluk.com/i-emre-telatar--1766398 

unbalanced tarafından 21/Eki/14 01:48 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Daha önce çok ders verdim ama hiç konferans düzenlemedim :) elektronik, mobil-bilgisayar yazılımı konularında seminer vermek güzel olurdu.. isviçreli bilim adamı kabul ediyorsanız gelirim :)  şaka bir yana da doktoraya başlarsam türkiye ye gelmek isterim... belki bir gün öyle konferanslar veririm :)

neyse şimdi size pek bilinmemiş süper zeka bir hocadan bahsedeyim. epfl de hocalık yapıyor emre telatar diye

http://people.epfl.ch/emre.telatar

daha önce türkiyeye geldi ama pek ilgi olmamış okuduğum kadarıyla.. bu adama sorun eğer kabul ederse sizin için iyi olur.. türklerin keşfedilmemiş dahilerinden biri bana göre..

burdan bakabilirsiniz yorumlarına 

https://eksisozluk.com/i-emre-telatar--1766398 

Hocam gerçekten seni görmek isterim, Türkiye'ye gelirsen haber ver sadece senin için bir gün ayarlayabilirim 1-2 saatilikte olsa bir konferans yapabiliriz. :)

Emra Telatar ile iletişim kurmaya çalışacağım ama yurtdışından nasıl getirtebiliriz bilemiyorum biraz zor gibi. :)

pSkpt tarafından 21/Eki/14 02:01 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

iletişime gecın dırektolark kılıt ısımlelrle bos ıseler gelırler. 

genelde sever populer ınsanlar bu tarz etkınlıklerı 

sosyal sorumluluk cercevesınde ucretsız olan etkınlıklere gelırler. 

bedavaya getırecegınız dıger ısımler de olabılır. 

nasıl etıcaret yapılır prosedurlerı nelerdır vs dersenız duzgun bır cv ıstemezsenız ben gelırım :D

ek olarak 6 aya kadar bır kıtabımda cıkacak sanırım emın degılım :D

hipokondriyak tarafından 21/Eki/14 02:18 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

benim gelmem zor hocam :) belki ilerde böyle katılımcı olarak gelmek isterim de şimdi değil henüz türkiye için hazır değilim :))

şimdi burada aralığın ortalarında tatile giriliyor. bizim dersler 19 unda bitiyor mesela sınavlarda şubatın ilk haftasında başlıyor. muhtemelen epfl de de benzer bir takvim var yani zamanı olması lazım hocanın ama gelip gelmeyeceğini bilemem. en azından iletişime geçip bir sor bakalım. zaman bulabilirsem ben de yanına gidip tanışayım :) bir de zürih de bir kız vardı microsoft da çalışıyordu sonra google a geçti.. google drive ı geliştiren takımda çalışıyor.  

https://twitter.com/rakyll

bu kız.. twitter ın varsa bunla da iletişime geçebilrisin.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam bilisim güvenligi ilginizi cekerse, ufak bir workshop ile birlikte bir seyler ayarlayabilirim ama söz vermeyeyim cünkü ekibin tamamı farklı islerle mesgul oldugu icin, önce bir sormam gerekiyor.

ayrıca 1 kasım'da centos üzerine kitabım cıkacak.

son olarak, namık kemal üniversitesi'ne seminere gelmek benim icin cok manidar olur, sistemi hackledigimi hesaba katarsak, son yarım yılda cok vukuatım oldu sizin okulun ögrencileriyle ilgili :D

Andrei tarafından 21/Eki/14 02:11 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Aynı şekilde "isim" fark etmez. Ne kadar ünlü olursa olsun. Ben üniversiteme gelecek herkesin, maddi ihtiyacını karşılarım siz yeter ki önerilerde bulunun. Topluluğun adı "Bilim ve Kültür Topluluğu" hem bilim hem de kültür alanında isimler olabilir.

Bu aralar; Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'a ulaşmaya çalışıyorum. (mail demeyin, direkt telefon ya da araya girecek biri lâzım)

Allah Türktür.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

Bu aralar; Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'a ulaşmaya çalışıyorum. (mail demeyin, direkt telefon ya da araya girecek biri lâzım)

Türkiyemizin nadide aydınları ikisi de. Işığa boğarlar ortalığı. Ayım ayım aydınlanırsınız :))

The irresistible lightness of getting mad... What an event! Such a great freedom and salvation from all stupid expectations and taboos of unconcious masses which are even not aware of their miserable price and place. Yes, you the stupid people, i'm talking to you and arguing tremendously and in a high confidence that NEŞET ERTAŞ SANATÇI DEĞİLDİR. Moreover, those who listen to him with a profound fervor are KANCIKs not having even a slight respect for themselves.
Toplam Hit: 2131 Toplam Mesaj: 24