Unutmadığınız/Unutamıyacağınız Film Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Arkadaslar merhabalar , bir kaçgün boş vaktim olacağa benziyor bu durumda film izlemek istiyorum bayadır izlemedim. Diğer konularım da fark etmişsinizdir , vurdulu kırdılı , kişilik eserleri , film sonuna " vayy be böyle biri olmak isterdim " diyeceğimiz türden filmleri nedense küçüklükten beri severim.

Hiç unutmadığım/unutamıyacağım filmler

-Leon ( Herkes izlemiştir o yüzden izleyin demiyorum )
    -Mazisi olmayan adam ( the man from nowhere ) ( ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR )
    -Baskın ( The raid redemption ) ( KESİNLİKLE İZLEYİN ) 2 si çıktı-Secretly Greatly ( Diğerlerine göre daha az güzel olan film ama tavsiye edilir )
    -Fight club , gibi sanat eseri olan filmleri izledim , daha çok böyle tek ve yanlız yaşayan bir adamın öyküsü tarzı filmleri seyretmek istiyorum , dövüş , dövüş eğitimi , silah eğitimi tarzı filmleri olursa güzel olur :)

Benim bilmediğim , ya da sizin gerçekten ağzınızın açık kaldığı filmler varsa önerilerinizi bekliyorum

saygılar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

"Yaptığımız hiçbir şey yanımıza kar kalmaz.Er ya da geç, biri ödetir.."
    El cuerpo

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bourne serisi

die hard serisi

ip man serisi

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Bakış açısı (vantage point)... az bilinen bir film sanırım,  8 farklı bakis açısından filmi anlatıyor

Aşağıdaki yazdığım filmleri izlemissinizdir hepsi cok güzel.

3 idiots

Ghajini

Fanaa

Prestige

Zindan Adası

Usual suspects

Fight club

Esaretin bedeli

Sihirbaz

Adalet peşinde

Ajan salt

Wanted

Sherlock holmes

Memento

The mist

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

can dostum iyidir

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

@Sedatkunak ; Hocam izledim bunu :)

@BLank ; İsmini duydum bakacağım

@R10aldinho ; hocam aralarında izlemediğim 2 tane var onlara bakacağım

@BeyinAdam ; Hocam kapağı hiç hoşuma gitmedi işin açıkcası ama yorumlar benim için önemli bakacağım :)

@DaSp0nGe ; Hocam 3 seriyide bitirdim

@Hacked75 ; Bu film ne tarz bir film korku/Gerilim mi yoksa aksiyon/gerilim mi ? korku filmleri saçma geliyor ve hoşuma gitmiyor açıkcası :)

Yorumlar için teşekkürler devamını bekliyoruz :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Nice güzel kapaklar gördüm içinde film yok, nice güzel filmler gördüm üstünde kapak tasarımı yok hocam.

Leon'u sevmişsin, keşke ben de böyle olsam diyeceğim karakterler olsun demişsin. Ben de ona göre önerdim bi izle çok seveceksin :)

Film eski amerikada geçiyor nostaljik sayılmaz ama gazeteci çocuklar, kadınlar yen yeni modaya ayak uydurmaya başlamış, takım elbiseli mafyalar falan gözünde canlandır işte. O dönemlerin atmosferi var kısaca. 

DadasAdam tarafından 28/Nis/14 18:40 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

Nice güzel kapaklar gördüm içinde film yok, nice güzel filmler gördüm üstünde kapak tasarımı yok hocam.

Leon'u sevmişsin, keşke ben de böyle olsam diyeceğim karakterler olsun demişsin. Ben de ona göre önerdim bi izle çok seveceksin :)

Film eski amerikada geçiyor nostaljik sayılmaz ama gazeteci çocuklar, kadınlar yen yeni modaya ayak uydurmaya başlamış, takım elbiseli mafyalar falan gözünde canlandır işte. O dönemlerin atmosferi var kısaca. 

Tamam hocam aradığım kriterlere uyuyorsa , eywallah :) allah razı olsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı

can dostum iyidir

iyi hatirlattin bak esaretin bedelini bi daha seyredeyim.

puu yanlis alintiladim.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

clockwork orange 1971 yapımı efsane film kişilik değişmesiyle alakalı kesinlikle tavsiye ederim

Toplam Hit: 4320 Toplam Mesaj: 43