folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Unutulmayan Sarkılar (Piyanodan Ben Çaldım :D)

Unutulmayan Sarkılar (Piyanodan Ben Çaldım :D)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Kavga etmeyin yiğitler,niye kırarsınız birbirinizi,değer mi böyle şeyler için,varsın açsın varsın açmasın.Bizbizeyiz burda.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    ilk olarak özür dileyen arkadasimi alkisliyorum ..
    lynux kullanan arkadaslm benim bilgisayarla mümkün olmadigi icin sana yardimci olamiyorum
    Pentium Mmx 166
    64k Ram
    10 GB HDD
    Xp işletim sistemi
    biraz kasıyo dogal olarak program yüklemiyom pek
    ama indiren arkadaslar ..rica etsek bi müzik kaydeden bir programla mp3 mpg olarak kaydetse

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    bişi sorcam 64k rammi yazmışın banamı öle geldi bide mmx 166 hemide xp çalışıyo.Küçültülmüş xp paketi bile min. 75-100 mb arası ram yerken sen 64k da çalıştırıyosun ölemi.Hadi onuda geçtim biraz kasıyo diyon benim mmx200de 32klık sdramle win 95 hafif kasıyodu sen nettin şimdi şaşkınlığımdan yazıyorum valla
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    valla ben xp sp1 kurdum ..cok da güzel memnunum .fakat genede ..programlarda felan biraz kasiyor 95 di benim aldigimda 16 ram vardi 2 gb hdd vardi .anlicegin bana geldiginde 150 ytl vermistim 3 sene önce felan
    evet 166 yanlis duymadin :))

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
Toplam Hit: 2604 Toplam Mesaj: 25