folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uploader Olmak Hakkında

Uploader Olmak Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thewhitewizzard
    Thewhitewizzard's avatar
    Erkek
    şimdi sevgili müridler uploader olmak istiyoruz. (Poet'le birlikte : D ) Bu işi yapan arkadaşların görüşlerini merak ediyorum. Aylık ortalama ne kadar gelir elde ettiklerini ,ne kadar masraf yaptıklarını veya ne kadar bu iş için süre harcadıkları gibi. tabiki net bişey yok herkes farklı kasar tabi de işte herkes kendi şartlarını belirtirse bi fikir oluşur kafamızda. yani bu işi yaparak üniversite yaşamamızda ek gelir sağlamak istiyoruz. ne kadar kalıcı olur bilemiyorum tabi. ya da bu işin püf noktaları nelerdir hangi vpsler tercih edilmelidir gibi.Eğer bu işte kalıcı olunursa ne bileyim farklı sitelerden linklerini dağıtmak yerine sağlam bir paylaşım sitesi kurup linkleri kendi sitemizden yayınlamak falan nasıl olur ? Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

sabır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Buluşmamanı tavsiye edecekler diye düşünüyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

Yararlı olacaksa bende katılabilirim :D

Zehirrr . . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

takipteyim :)

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

öyle bir yazmışınki benimde

önce uploderlik okuluna gidip sertifika alacaksın

yazmak geldi içimden :) uplayın uplayın :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

usa lokasyon vps (yada sunucu) 

remoteci olmayacaksan saglam torrent sitelerinde üyelikler

yüksek hitli uplarını koyabileceğiniz bir veya birkaç site

gerisi hayal gücünüze kalmış

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

Hangi Bölümler icin uploader olacaksın önemli olan o ?

film müzik, oyun ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

tavsiye ettiğiniz bir torrent varmı hızlı ve güncel ? yabancı içerik için

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bi bok elde ettiğimiz yok kaç yıldır uğraşıyorum daha 2 kuruş cebime girmedi inan , en fazla upload yaptıgın sitelerden premium alırsın o kadar , sen zaten upload yaptıgın paylasımlarını siteye koydugun zaman , illa bi kaç c/p'ci çıkar ve bunlar kendi sitelerine eklerler , senin için iyi olur bu yönden, upload yapma zahmetine girmiyorlar  adamlar zaten , hazır varken upload etmeye ne gerek var derler v.s , senin upload yaptıgın linkler tüm forumlarda paylasılır uzar gider boyle . yani bu işte ekmek kazanamazsın dostum geri çekil bence , hiç uğraşma bence :) bi tek ziddu'dan 15 dolarım var , onu nasıl alacam yada nasıl verecekler bilen varsa bi el atsın :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:
    -----------------------------

bi bok elde ettiğimiz yok kaç yıldır uğraşıyorum daha 2 kuruş cebime girmedi inan , en fazla upload yaptıgın sitelerden premium alırsın o kadar , sen zaten upload yaptıgın paylasımlarını siteye koydugun zaman , illa bi kaç c/p'ci çıkar ve bunlar kendi sitelerine eklerler , senin için iyi olur bu yönden, upload yapma zahmetine girmiyorlar  adamlar zaten , hazır varken upload etmeye ne gerek var derler v.s , senin upload yaptıgın linkler tüm forumlarda paylasılır uzar gider boyle . yani bu işte ekmek kazanamazsın dostum geri çekil bence , hiç uğraşma bence :) bi tek ziddu'dan 15 dolarım var , onu nasıl alacam yada nasıl verecekler bilen varsa bi el atsın :)

o premiumları satsa?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:

amatörlük le profesyonelligi karıstırmısın hoca :) 

ayda 10 mu 100 mü 1000 mi kazanacağınız size bağlı 

ziddu en başta yanlış tercih zaten ama paypal veya moneybookers ile alacaksın ödemeni 

VBDream bunu yazdı:

o premiumları satsa?

o premiumlar para degil yaptıgınız upload ın yanında , zaten artık direk $ olarak gelir elde edildiğinden hesap satmaya ugrasmaya gerek kalmadı o amelelik rapid zamanında vardı :)

Toplam Hit: 4536 Toplam Mesaj: 26