Ups Kargoyla Ürün Alan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selam gençler

geçen hafta bir şey aldım, satıcı ups kargoyla göndermiş. 1 hafta oldu gelmedi hala. arayınca da kimseye bağlanamıyosun 1 saat telde bekliyosun.

benzer sorun yaşayan var mı ? şubeye cırlayayım dedim aradım dediler biz dağıtmıyoruz tüm avrupa yakasını mahmutbey dağıtıyor. 

ne yapabilirim sizce ? 

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

en düzgün çalışan firmalardan biridir bildiğim kadarıyla.

sandisk hafıza kartımda sıkıntı vardı, adamlara mail attım, bana ups kargo kodu falan göndermişlerdi.

ups i aradım, adamlar iş yerime gelip kargoyu benden alıp gönderdiler, 1 hafta sonra da yeni ürün geldi hem de çek cumhuriyetinden.

müşteri hizmetlerini arayıp, please english press ... dediğinde o tuşa basın, ingilizce kısım genelde daha boş oluyor. karşınıza yine bir türk çıkar büyük ihtimalle, o şekilde daha çabuk ulaşabilirsiniz müşteri temsilcisine.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

geçen hafta bir şey aldım, satıcı ups kargoyla göndermiş. 1 hafta oldu gelmedi hala. arayınca da kimseye bağlanamıyosun 1 saat telde bekliyosun.

benzer sorun yaşayan var mı ? şubeye cırlayayım dedim aradım dediler biz dağıtmıyoruz tüm avrupa yakasını mahmutbey dağıtıyor. 

ne yapabilirim sizce ? 

Mahmut Bey kim , yok mu soyadı falan ?

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    mehmetdiyebiri bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

ne yapabilirim sizce ? 

umarım şakadır aksini düşünemiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

yaklasik 3 yil sirket olarak ups ile calistik. adamlar gelip senin bilgisayarina bir program kurup sana ozel sifre veriyorlar. barkodunu bile kendin basiyorsun, o derece temizdi sistemleri. cok fazla aksilik yasadigimizi hatirlamiyorum. anadolu yakasinda tuzla'da formula aktarma merkezleri var orasi ilgileniyor hersey ile. senin tarafa da mahmutbey bakiyor (444 00 66) eskiden hemen ulasilirdi onlar da bozduysa demek.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Selam Gençler,

Geçen hafta bir şey aldım, satıcı UPS kargoyla göndermiş. 1 hafta oldu gelmedi hâlâ. Arayınca da kimseye bağlanamıyosun, 1 saat tel'de bekliyosun.

Benzer sorun yaşayan var mı ? şubeye cırlayayım dedim aradım, dediler biz dağıtmıyoruz, tüm avrupa yakasını Mahmutbey dağıtıyor. 

ne yapabilirim sizce ? 

Umarım şakadır aksini düşünemiyorum.

^^D` Lâ ne var. Dalgınlığına gelmiştir.

Yer, bölge, ilçe adını ,  şahıs(zat,birey) ismi 3^^D` olarak algılamış. 

I'şıkY'ılı/sn`` '^^D` RnkSylSy ParaMotor R.J.İ.(Esquire) Ailrn,Elvtr,Ruddr . Trflr.TrflrArsİlşklr RudyFernandez JnstBlgn Celestial aSym.aMrf -+/*., v,x.t Dr.UmtYıldz.AstrFizkç UzyınBlnmynlri(Prşmb21.55)TrtBlgsl EdStffrd,FrstMnOt U->Pb(ClrePtrsn) H->He Beringer İzlerSuretler(cemreYeşilDonan^^) ZemnŞekl CybrSpn. UçşDntm'lri HücmKenrı,KaçşKenrı BrainFck.bf AC/DC,H'll'sBlls~Brutl SnryoAB.Gnlri,12pnto,BşKrktr,Çtşma,DiziAks,Grntü.Ss BütünSaadet'lerMümkün(müdür?). Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Takip kodun var mı ? Takip kodundan dağıtım aracını haritadan takip edebiliyorsun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Daha yenilerde epey buyuk boyutlu bir urun aldim, sanirim bir hata olmus; depoya gondermisler. Ben aldigim yerle irtibata gectim, ups ile yazisma islerini onlar halletti. Urun 1 haftalik gecikmeyle sikintisiz ulasti.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

eger seceneklerde ups varsa ilk onceligim oluyor genelde bana getirilenler genelde hem hizli hemde sorunsuzdu.ilk gun evde bulamazlarsa 2. gun tekrar dagitima cikiyor benim icin harika bir olay bu :d bir seferinde de telefonu garantiye yollamistim yine sorunsuz gidis-gelis olmustu. istanbulu bilemiyorum ama kucuk anadolu sehirleri icin guzel bir firma diye dusunuyorum

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

ne yapabilirim sizce ? 

Hocam Onların Bahsetmiş olduğu Mahmutbey sanırım bu..

https://i.hizliresim.com/gP3d4b.jpg

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Takip kodun var mı ? Takip kodundan dağıtım aracını haritadan takip edebiliyorsun.

var da günlerdir bi değişiklik yok siteden bakınca.

@Khan23 

ben de upsten çok memnundum ilk defa sorun yaşıyorum. aldığım yere yazdım belki onların kontağı vardır. geç gelmesi sorun değilde adamlara ulaşamayınca akibetini bilemiyorum. bir de aldığım şeyi kampanyadan, piyasanın biraz altına aldım baya heveslendim iade falan olsun istemiyorum bi şekilde

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
Toplam Hit: 606 Toplam Mesaj: 13
ups kargo