folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Url/Db/Db.Mdb Yazınca Veritabanını İndiriyor Netçez ?

Url/Db/Db.Mdb Yazınca Veritabanını İndiriyor Netçez ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    mime türlerini degiştirmek olmalı mdbler inmiyor o zaman.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

en kısa, basit, ve çalışır hali veritabanının adında # karakteri geçecek :) url yi bilsen dahi indiremezsin ki ben hep öyle kullanmıştım accessle uğraşırken.

veritabani#1.mdb veya #db.mdb gibi yapmayı dene. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Fikret bunu yazdı:
    -----------------------------

en kısa, basit, ve çalışır hali veritabanının adında # karakteri geçecek :) url yi bilsen dahi indiremezsin ki ben hep öyle kullanmıştım accessle uğraşırken.

Ya inanin ozlemisim boyle konulari :) ve boyle konulari tartismayi, bisiler soyleyip konusmayi. Herneyse :)

browserdan link olarak indirirken evet gercekten mantikli geldi :) fakat bir program o linkin ucundaki yere baglanirken, yani browser uzerinden degil de, yazdigi bir programla stream i cekmeye calissa ? acaba yinede engelliyecek mi ?

Bence bu ustad,   #5b58gb#nf39hjhmfh#j439h49hf9h3n9bm9f4fb9h4#.mdb    tarzinda bir isim yapsin dosyasini ve o klasorude sifrelesin :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

Fikret bunu yazdı:

Ya inanin ozlemisim boyle konulari :) ve boyle konulari tartismayi, bisiler soyleyip konusmayi. Herneyse :)

browserdan link olarak indirirken evet gercekten mantikli geldi :) fakat bir program o linkin ucundaki yere baglanirken, yani browser uzerinden degil de, yazdigi bir programla stream i cekmeye calissa ? acaba yinede engelliyecek mi ?

Bence bu ustad, #5b58gb#nf39hjhmfh#j439h49hf9h3n9bm9f4fb9h4#.mdb tarzinda bir isim yapsin dosyasini ve o klasorude sifrelesin :D

flashget ile indirmeyi denemiştim mesela ondada çekmemişti :D başka bi program denemedim ama elinin altında varsa deneyebileceğin, sonucu yazarsan faydalı olur sanırım :) 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek
    hacı 666 yap chmodu inmez :|
Toplam Hit: 3729 Toplam Mesaj: 16