Uşağa Geliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar uşak üniversitesini tutturdum dgs den uşak ta oturan yada kalacak yer için yardımcı olabilecek arkadaşlar umarım vardır tbt de :D 

her türlü yardım kabul edilir bu arada :)

iyi geceler cümleten..

Mod not. Konu yerlerine özen gösterelim.

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Ya sen kimsinki 2009 tarihli üye her türlü yardım istiyormuş. Yeni üye olmuş birde gelmiş ne diyor

şaka bir yana 4 dakikalık konuya up olsun, güzel güzel okursun umarım :) :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Uşakta değilim, ama bende çocuklarımı okutuyorum, zorlu bir süreçtir ülkemde okumak, bu nedenle bir up' ta benden olsun.. Yardımlaşmak gibisi yok.. Destekleşelim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Öncelikle Allah kurtarsın 1 aydır Uşak'tayım kaçmaya fırsat arıyorum.. :)

Küçükçarşı diye bir yer var Ünalan Mahallesi diye de geçiyor full apart bu mahalle öğrenci mahallesi yani. 

Kiralar 1+1 600'den başlıyor 900'e kadar gidiyor.. 

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Karabüğe gelin alemlere akalım. Çok hızlı yaşıyorum burda. Ekürim yok

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

tercihlere yazmıştımda gelmedi napalım :)

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Karabük’te akabiliyorsan sen bu hayatta aç kalmazsın hocam :D

Dante_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

bi getiremedik seni eskişehire ben artık duruldum bu saatten sonra sakın eskişehire gelme. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Usakta yurtta kalip belirli bir zamandan sonra eve cikman daha mantikli okula yakin yeni yurt acildi diye duydum oradan baslayabilirsin.aslinda usakli olmakla beraber izmirdeyim 2 3 senedir senin bir sehirden beklentin ne bilmiyorum ama usak deniz disinda her beklentini karsilayabilecek bir sehir ara sokaklarinda kumaraneleri gece klupleri biraneleri cafeleri bi kac tane de pub tarzinda bari olan en yogun ve genel usaklilar tarafindan mecburiyet caddesi olarak anilan 800 1000 mt lik caddesi olan bir sehir bu sehir de herboku bulabilir her ortamda bulunabilirsin ama bana sorarsan maksadin okumaksa okuluna onem vermeye bak aklinda olan sorular yada bilmek bulmak istedigin seyler varsada sorabilirsin pmden. Ev kiralari son donemlerde 600 u bulmus sehirden uzaklastikca assalara dusmus bi sehir yani ornegin elmalideredeysen kiran 400 500 dortyol durak mahallesinde ve kucukcarsida min 600 tl olmakla beraber bu kiralar eybek diye nitelendirilen asgari ucretle yasam mucadelesi veren insanlarin yasadigi semtte  300 e kadar dusmektedir genel olarak sehirde dogalgaz bulunsada bir cok tasralilarin oldugu mahallelerde bu kapilarina kadar getirilmis borularda kalmistir. Yani benim uzaktan ozlemini cektigim lakin yakinindayken bozuk cevrem munasebetiyle pek duzgun duramadigim  asiklar diyari

Rmk tarafından 08/Kas/17 02:58 tarihinde düzenlenmiştir

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

4 yıldır uşaktayım. okulum bitti üstüne burda kaldım. yorumlara sakın aldanma yok kötüymüş yok bilmemneymiş beklentiyle alakalı seyler dostum. pahalı mı ev aramaya üşenmeyip gidipte merkezde olsun dersen emlakcıya pahalı. kacılcak veya kötü biyer değil beklentinle alakalı dostum tekrar söylüyorum. buraya gelirsen dönüş yap bana hertürlü yardımcı olurum. yazılıp çizilenlere de aldanma. haber bekliyorm

Evrim içi mürit..laugh is live..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Tbt deki az sayıda Uşaklılardan biri de benim. Uşak dışında yaşıyorum ama ayda bir gelirim Uşak a. Denk gelirsek bir görüşme yapabiliriz Uşak'ta olan müridlerle.

Toplam Hit: 1912 Toplam Mesaj: 13
#uşak üniversitesi