Usb Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

selam müritler benim bir sorunum var umarım çözersiniz. bilgisayardaki usb lere ne takarsam takayım USB aygıtı tanıyamadı yazısı cıkıyor donanımları yukledim bu sorun devam ediyor 2-3 gundur boyle bir sorun var bilgisayardan veri aktarımı yapamıyorum çalışan seylerde calışmıyor ya nasıl halledebiliriz?

aha da boyle cd leri yukleyin demeyin yükledim olmadı ve de onceden calışan aygıtlarda çalışmıyor :S

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    usb bozuk olmasın?

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

usb bozuktur gecen bendede oldu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

efrasyap bunu yazdı:
    -----------------------------

usb bozuktur gecen bendede oldu

hocam tamam bozuldu diyelim ama arkadakilere takınca da calışmıyor hepsi birden aynı anda mı bozuldu :S 

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

o zaman hepsi bozuktur hoca:)

bios da sorun olabilir belki.. hiç olmazsa pci - usb kartları var..onu kullanbilirsin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Masaüstü kullanıyorsan Kabloları kontrol et diyecem ama anakart üzerindekilerde çalışmıyorsa...

Driverın üzerine tekrar kurmayı değilde, kaldırıp kurmayı bir dene!

"Less is More"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

kaanabak bunu yazdı:

Masaüstü kullanıyorsan Kabloları kontrol et diyecem ama anakart üzerindekilerde çalışmıyorsa...

Driverın üzerine tekrar kurmayı değilde, kaldırıp kurmayı bir dene!

hocam bi deniyim başka care yok gibi gozukuyor. ya telefona şarkı fln atamıyorum olmaz boyle bir şey :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

usb bozuk olabilir

usb ye taktığın alet bozuk olabilir

yazılımsal bişe olma olasılığı yüksek bence başka bi bilgisayarda dene sonra alet bozuk deilse usblerinle oynaş 

tahribat.com a can feda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

ya bir acayipligini daha keşvettim gamepad  takılı iken sorun yok calışıyor gozukuyor ama kart okuyucu ya da telefonu usb ile bagladıgım zaman gormuyor.

ben boyle işin....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyimvarki
    neyimvarki's avatar
    Erkek

ÇÖZÜM: sitem geri yukleme yap duzelır bendede aynı sorun vardı a.qgumun sıtemınden kaynaklanıyor

kimisinin mutluluğu bir resim kimisiniki dört mevsim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Chipset Driverlarını yeniden yükle o da olmazsa PCI USB alcan, kontrolörler cızlamış olabilir...

Edit büdüt: iç bağlantı kaplolarında da sorun olabilir..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 1604 Toplam Mesaj: 12