folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Utorrent Programını Açınca Google Bile Açılmıyor

Utorrent Programını Açınca Google Bile Açılmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

dün'e kadar böyle bir sorun yaşamadın. utorrent programını açınca google sayfası bile açılmıyor açılcakmış gibi oluyor fakat açılmıyor. netim filan yavaş değil sizce sorun ne olablir

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

başka sitelere giriyomu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

hayır girmiyor açılcak gibi duruyor fakat açılmıyor

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Slvstr
    Slvstr's avatar
    Erkek

En yüksek gönderme hızı 0 ise ondan yapıyor olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

bağlantını sonuna kadar harcıyorsa açılmaz :) normalde yavaş açılırda açılmayadabilir bence..

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

düne kdar açılıodu 800kb ile çekiodu yine çok hızlı bir şklde açılıodu ama son 2 gündür açılmıyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam internet hızınız çok mu iyi? Mesela normal Türkiye şartlarını düşününce aynı anda torrent kullanıp sitelerde gezemezsiniz eğer gönderme/indirme hızını düşük tutmazsanız. Ama heralde hızınız çok iyi. Aynı anda gezdiğinizi de söylemişsiniz. Bir ihtimal şu olabilir:

Options-->Preferences-->Advanced oradan

net.max_halfopen değerini sağ taraftaki reset tuşuyla resetleyio okeyleyin. Belki olur.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

gönderme miktarını düşür.Büyük ihtimalle senden çeken biri olduğu içn upload hızın artmıştır.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:
    -----------------------------

gönderme miktarını düşür.Büyük ihtimalle senden çeken biri olduğu içn upload hızın artmıştır.

upload hizi ile alakasi yok

download hizi ile alakali olabilir.

indirme hizini dusur .

8 mbit le maximim 1 mbyte yakin cekersin.  1 mbyte ile cekerken sitelere girekmemen normal . ama siteleri actiginda " connection time out " gibi hatalar alman gerekli.

bende de bit comet vardi , flash player yuzunden explorerda sayfalari acamiyordum . utorrente gectim bu hatadan kurtuldum. bence tarayinici degistir, yani opera veya firefox . bende IE de hata veriyordu .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

firefoxda aynı ie de aynı daha önceden bu sorunu yaşamıyordum dedim... son günlerde oldu bnde biliyorum download hızıyla alakalı olduğunu okdar bilgisayar kullanmasını biliyorum. başka bir neden bilen varsa diye sordum zaten

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

maximuss bunu yazdı:

torpedo_XL bunu yazdı:

upload hizi ile alakasi yok

download hizi ile alakali olabilir.

sayfaların açılma hızını upload hızı daha çok etkiler

DOM..
Toplam Hit: 3596 Toplam Mesaj: 23