Utorrente Ne Oluyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

tam uzanmışım uyumak üzereyim, bilgisayar açık torrente indirme yapmıyorum ama arka planda açık muhtemelen. ekrana bişeler açıldığını fark ettim TW ile biri falan mı bagladı dedim baktım değil alttaki görseldeki reklamlar çıkmış. yani bunun amacı ne internet sayfasında telefon falan istiyor. muhtemelen bi mobil servise üye yapacak. şuan şizofrene bagladım sanki uzaktan bilgisayarım izleniyormuş gibi. istediğini yapabilirmiş gibi. temiz güvenilir reklamsız bi torrent istemcisi var mı?

http://prntscr.com/hlpiiz (bunda ne yazıyor metin kısmında?)

http://prntscr.com/hlpi8y

dipnot: ekran goruntusu almayıp fotograf çekip onun ekran goruntusunu aldığım için kusura bakmayın. korktum naptığımın farkında değildim :D

RotKerim tarafından 10/Ara/17 23:14 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

gereksiz reklam hocam, federal kominukasyon komisyonu internetin anasini belleyecek, sesimizi duyurmamiz lazim, bir mum da sen yak, bla bla.

qbittorrent kullan.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

gereksiz reklam hocam, federal kominukasyon komisyonu internetin anasini belleyecek, sesimizi duyurmamiz lazim, bir mum da sen yak, bla bla.

qbittorrent kullan.

deniyecem teşekkür ederim

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

soldaki now sekmesine tıklayınca reklam çıkıyor takma kafana problem yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2.2.1 sürümünün üstüne yok. Basit ve amaca yönelik. Sonradan reklam göstereceğiz diye sıçtılar içine. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Pro versiyon kullanıyorum kafam rahat,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

reklam reklam

KaptaN tarafından 11/Ara/17 00:06 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

2.2.1 sürümünün üstüne yok. Basit ve amaca yönelik. Sonradan reklam göstereceğiz diye sıçtılar içine. 

+1

3.xx versiyonlari hic bisey katmiyor bugune kadar hic kurmadim bence de gerek yok 2.xx surumden yuruyun derim

Kernel_Panic tarafından 11/Ara/17 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

ben de bitcomet kullanıyorum, reklam altta banner şeklinde ve rahatsız etmiyor.

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

İyi ki IT elemanı değilim. Bu eski versiyoncularda kulak bırakmazdım.

Önerim QBittorrent, Deluge veya Tixati kullanman.

utorrent bok gibi bir program. Tixati çok daha iyi bir seçenek.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaşlar bana açıklarmısınız, tam anlamıyla Bittorrent acemisi yada cahiliyim, çünkü hiç kullanmadım, soru şu= Ben buna bağlanırsam bilgisayarımdaki programları ağa bağlı olan her kes alabilecek demek mi oluyor? mesela oyunlarımı mesela müziklerimi, kliplerimi, filmlerimi.. Bunları çekecekler öylemi?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2283 Toplam Mesaj: 15
torrent utorrent