Uyanamamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bende böyle bir durum var. artık hasta olduğumu falan düşünmeye başladım. uykumu almadığım zaman uyanamıyorum. kendi başıma degil biri gelip beni uyandırsada uyanamıyorum. farkında olmadan ona bişeyler söylüyorum. bu söylediklerimi ben hatırlamıyorum ama :D anneme get the fuck out demişligim bile var siz düşünün ne kadar saçmalıyorum.

var mı başına bu tarz şeyler gelen. alarmları farketmeden kapatan, uyandıgını hatırlayan ama istemsiz olarak tekrar uykuya dalmış olan vs?

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Mehmetle Okan'a acıdım lan şimdi :D

Bizim evdeki bi arkadaş da öyle... 10dk konuşturmuşluğum var çocuğu. Sabah kalktığında hiç bişi hatırlamıyodu. em ce delta te demişti bi ara :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wolfwerine
    Wolfwerine's avatar
    Erkek

haci ben uykumda evrimleştim heralde milleti kandirabiliyorum uyandigima dair onlari inandirabiliyorum ve hiç bir şeyi hatirlamiyorum hala uyumus oluyorum :) gölcük depreminde bile uyanamadim evimizin önünden denizden gecti fay hatti geldi 10 dk sonra annem beni uyandirmişti gerisini sen düşün bendede o var cok zor uyuyabiliyorum ve de 

uyuduktan sonrada uyanmam cok zor oluyor bende hala tam olarak cözemedim valla piskolojik bişimi deilmi bende bilmiom aslinda bi doktora felan gitmem gerek benimde :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

get the fuck haci wake up wake up wake up: D böyle sey mi olur.

Parlayan bizi paylar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

NmC bunu yazdı:
    -----------------------------

Mehmetle Okan'a acıdım lan şimdi :D

Bizim evdeki bi arkadaş da öyle... 10dk konuşturmuşluğum var çocuğu. Sabah kalktığında hiç bişi hatırlamıyodu. em ce delta te demişti bi ara :D

la yok benim kimseye zararım :D ama okul ççok pis aksıyo erken uyuyamama gibi bi özelligimde var :D sonrada uyanamıyoz.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

la yok benim kimseye zararım :D ama okul ççok pis aksıyo erken uyuyamama gibi bi özelligimde var :D sonrada uyanamıyoz.

Ben de pek farklı değilim... Gece 3ten önce yatarsam rahat edemiyom :| Ama kalkması pek problem olmuyo.. Eksikleri ders esnasında tamamlıyoz :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Hocam bendede uyanıpta uyanamama durumu başladı 1 haftadır.saat 7de kalkıyorum alarmı susturuyorum kendime geldiğimde işyerinde saat 9da çay molasında buluyorum kendimi o 2 saatte ne oluyo ne bitiyo hiç bilmiyorum üstümü nasıl değiştirdim servise nasıl bindim makinayı çalıştırdım hiç hatırlamıyorum...doktora gitmek gerek

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

Arkadaşlar bende böyle bir durum var. artık hasta olduğumu falan düşünmeye başladım. uykumu almadığım zaman uyanamıyorum. kendi başıma degil biri gelip beni uyandırsada uyanamıyorum. farkında olmadan ona bişeyler söylüyorum. bu söylediklerimi ben hatırlamıyorum ama :D anneme get the fuck out demişligim bile var siz düşünün ne kadar saçmalıyorum.

var mı başına bu tarz şeyler gelen. alarmları farketmeden kapatan, uyandıgını hatırlayan ama istemsiz olarak tekrar uykuya dalmış olan vs?

bnada oluyor aynı seyler ama sade alkolluyken :)

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

bende uyuyamıyorum.. uyku düzenimi DÜZENLİ OALRAK BOZMUŞ bulunmaktayım.. saat sabah 8 olduğunda

yatıyorum..Öğlen 3 de kalkıyorum..Yaz uygulmasına geçtim anlıyacağınız :D

yorgun senarist .]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Bende uyanana kadar 1 saat dönüyorum yatakta bide böyle inliyorum bildiğin uykumu alamışsam gece bildiğin :D

Avukat/Hukukçu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

uyku sorununa etkiLi çözüm =) bendede bi ara uyuyamama sorunu vardı uyuduğum zamanda uyanamıyodum nöroLojiye gittim . . passifLora die bi iLaç verdi :D okuLda oLmasa :D ömrümün yarısı uykuyLa geçicekti nerdeyse =D tavsiye ederim ama tabi ki nöroLojiye gidin bence =)

Toplam Hit: 2070 Toplam Mesaj: 15