folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Uyap Dava Dosyasındaki Her Şeyi Bir Klasöre İndirmek (Mümkün Mü)

Uyap Dava Dosyasındaki Her Şeyi Bir Klasöre İndirmek (Mümkün Mü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Beyler şimdi bu dosyalar kısmına gelince, istediğimiz dosyayı bulmak eziyet, bunları indirmenin bir yolu yok mu ya!ne başlık var, ne tarihe göre arama var, ne dosya tipi var, ne ekleyen var... büyük davalarda bu sistem bir işe yaramaz, davaya konu olan ekran görüntülerini arıyorum biri diyor cbs altındadır, biri diyor ceza altındadır, biri diyor imzasız şablonlardadır,  bir saçmalık olabilir mi ya... tek tek muza tıklayan maymun gibi bakıyoruz ne saçma bir şey bu böyle.

dosyaları komple indirmenin bir yönü yok mu?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

avukat tanıdığın varsa onlarda uyapar adında bir yazılım var o yazılımın oldu  yerde uyapa girersen tüm dosyayı indirme seçeneği var. uyabın kendisinde yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Uyap dokuman editor yazılımları var. Onları kurup dosyaları açtıktan sonra farklı kaydet gibi bir seçenek vardı tam hatırlamıyorum. Ama mümkün.

Bir de indirme seçeneği vardı sanki ama !..

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Uyap dokuman editor yazılımları var. Onları kurup dosyaları açtıktan sonra farklı kaydet gibi bir seçenek vardı tam hatırlamıyorum. Ama mümkün.

öyle değil hocam bak şimdi aşağıya

bunun gibi 100 küsür klasör var ve evraklar randomized. tam bir keşmekeş yani bu gelen evrak screen shot mu, tarama evrak mı, imzalı evrak mı hiç bir halt belli değil, hepsini tiff yapmış dayamış geçmiş. ben istiyorum ki hepsini komple indireyim, next next yaparak inceleyeyim. istediğim evrakı içinden alayım. bu böyle eziyet.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

bunun gibi 100 küsür klasör var ve evraklar randomized. tam bir keşmekeş yani bu gelen evrak screen shot mu, tarama evrak mı, imzalı evrak mı hiç bir halt belli değil, hepsini tiff yapmış dayamış geçmiş. ben istiyorum ki hepsini komple indireyim, next next yaparak inceleyeyim. istediğim evrakı içinden alayım. bu böyle eziyet.

Vatandaş UYAP adresinden tüm dosya indirilemiyor. Tek tek mümkün. Mobilden girdiğimde üstüne tek tiklamada bir bilgi  penceresi çıkıyor. İşine yarar mı bilmem. 

snooper tarafından 28/Kas/21 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    snooper bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

Vatandaş UYAP adresinden tüm dosya indirelimiyor. Tek tek mümkün. Mobilden girdiğimde üstüne tek tiklamada bir bilgi  penceresi çıkıyor. İşine yarar mı bilmem.

işte o işime yaramadığı için konu açtım :)

bana hızlı çözümler lazım bro. şak şak görüntüleyip geçeceğim, istediğimi alıp istediğimi bırakacağım bir çözüm lazım. tek tek 100 senede bitmez bunlara bakmak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam ancak birisi tampermonkeyle filan yapacakki olsun gerçekten eziyet durum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hadi canım :| hemen deniyorum. işte bu yüzden seviyorum tbt yi. üç ay sonra hatırlat hâla dışarıdaysam sana bir şarap göndereceğim. (çalışırsa)

şansımı bahtımı zikeyim moruk. artık mevcut değil diyor. sanırım problem oldu ve kaldırdılar.

RETRET tarafından 29/Kas/21 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Pcye geçince yardımcı olayım hocam.

Şipşak bir eklenti yazarız.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

kelin merhemi olsa başına sürerdi bulursan bana da gönder