folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Uydu Alıcı Tavsiye Anlayan İçeri

Uydu Alıcı Tavsiye Anlayan İçeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

selam.

Uydu alıcısı Receiver alacağım, bu işten anlayan tavsiye verirse sevinirim

cihaz akıllı olmayacak

büyük olacak

HDMI dan bağlanıp 1080p en az 50hz görüntü izletebilecek

kanal geçişlerinde de çok yavaş olmayacak

bu kadar. Yani sadece Standart anam babam tarzı HD’mi uydu alıcısı

bütçe 150,00 TL

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Next 2023. Uydudan kanal frekans listesi güncellenirse kendisi indirip ayarını yapıyor. Uydu ürünlerinde paranız varsa Next, ucuz muadil arıyorsanız Redline markasının ürünlerinden şaşmayın. 

https://www.youtube.com/watch?v=JDUDl1qKwi8

mkyb tarafından 24/Tem/20 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Next 2023. Uydudan kanal frekans listesi güncellenirse kendisi indirip ayarını yapıyor. Uydu ürünlerinde paranız varsa Next, ucuz muadil arıyorsanız Redline markasının ürünlerinden şaşmayın. 

Sağolasın inceleyim,

edit bu küçükmüş hocam, ısınıp yavaşlayabilir bu.

siyahbereli tarafından 24/Tem/20 23:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

selam.

cihaz akıllı ol'mayacak

büyük olacak

HDMI dan bağlanıp 1080p en az 50hz(?) görüntü izletebilecek

bu kadar. Yani sadece Standart **anam **babam **tarzı HD’mi(?) uydu alıcısı

bütçe 150,00 TL

Next kullanmadım.

doğrudan Model önermeyeceğim ama Marka olarak, GoldMaster önerebilirim. (fiyatları konusunda da bir bilgim yok. ama @RoarK'a sor.)

ama, almadan önce Dene tabii.

GoldMaster'in ürünlerinin Büyükleri, biraz dâhâ dekoratif(süsleyici , ortam kapatıcı) oluyor. 

kanal geçişleri de bi hayli Hızlı'ydı Standart Kanallarda. (HD kanallarda Dene'medim.)

GoldMaster'ı önermemin nedeni, Anam Babam tarzı, ifâdenden dolayı. Kullanımı oldukça Kolay geliyor. 

kanalları ayarlamak,sıralamak filân, Favori Kanalların yönetimi de kezâ çok Kolay(yada kolaydı.) 1den fazla kanal'ı kopyalayıp taşıyabiliyorsun Menü'den.

Uydu'dan Kanal güncelleme var mı bilmiyorum. TKGS diye geçiyor sanırım( T'ürksat K'anal G'üncelleme S'istemi) (bir'de söyle birşey var, sanırım bu TKGS'iyle kanalların sırası, yani senin yaptığın ayarlamalar değişiyor,değiştiriliyor "gibi".)

bir'de @UcanTeneke vâkıf'tır bu konuya diye düşünüyorum. (böyle yazdım diye sınırlama olmasın tabii)

Son notum da şu olsun, olaki kumanda kayboldu, en azından Receiver  önünde Menü/Kanal/Ses  artırma-azaltma gibi tuşları bulunsun, yönetilebilir olsun Geçici bir süre dahi. Kumandayı kaybedince Çok kötü oluyor. ^^D`

hatta, hangi kanal'da olduğunu gösterir Dijital bir Ekranı olsun.,

söyleyeceklerim bu kadar. ^^`

up 

hatta ,emin değilim ama , 76'bin'li seri'leri yada, 80'bin küsur'lü seri'lerinde, bu özellikler var gibi'ydi.

RitmFarbRacourci tarafından 25/Tem/20 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam eskisi gibi büyük uydu alıcısı bulamazsın. Uydu alıcısı artık televizyonların içinde standart gelen bir özellik olduğundan eskisi kadar satılmıyorlar. Ya televizyonun arkasına takılan gözlü olanlar var yada böyle mini kutu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sağolasın inceleyim,

edit bu küçükmüş hocam, ısınıp yavaşlayabilir bu.

Üstünden bi parça kesip sessiz bir fan taktım ben aldığım uyduya. Ömrünü uzattığımı düşünüyorum.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

next ve amstrad öneririm bu ikisi problemsiz yani cihazın serisine göre değişebilir.

ısınma olayı için minik laptop fanı gibi birşey tavsiye ederim şuanda bu sıcaklarda ısınmayan makıne yok ömrünü uzatmak istiyorsanız kesinlikle bi fan bişi alın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

selam.

cihaz akıllı ol'mayacak

büyük olacak

HDMI dan bağlanıp 1080p en az 50hz(?) görüntü izletebilecek

bu kadar. Yani sadece Standart **anam **babam **tarzı HD’mi(?) uydu alıcısı

bütçe 150,00 TL

Next kullanmadım.

doğrudan Model önermeyeceğim ama Marka olarak, GoldMaster önerebilirim. (fiyatları konusunda da bir bilgim yok. ama @RoarK'a sor.)

ama, almadan önce Dene tabii.

GoldMaster'in ürünlerinin Büyükleri, biraz dâhâ dekoratif(süsleyici , ortam kapatıcı) oluyor. 

kanal geçişleri de bi hayli Hızlı'ydı Standart Kanallarda. (HD kanallarda Dene'medim.)

GoldMaster'ı önermemin nedeni, Anam Babam tarzı, ifâdenden dolayı. Kullanımı oldukça Kolay geliyor. 

kanalları ayarlamak,sıralamak filân, Favori Kanalların yönetimi de kezâ çok Kolay(yada kolaydı.) 1den fazla kanal'ı kopyalayıp taşıyabiliyorsun Menü'den.

Uydu'dan Kanal güncelleme var mı bilmiyorum. TKGS diye geçiyor sanırım( T'ürksat K'anal G'üncelleme S'istemi) (bir'de söyle birşey var, sanırım bu TKGS'iyle kanalların sırası, yani senin yaptığın ayarlamalar değişiyor,değiştiriliyor "gibi".)

bir'de @UcanTeneke vâkıf'tır bu konuya diye düşünüyorum. (böyle yazdım diye sınırlama olmasın tabii)

Son notum da şu olsun, olaki kumanda kayboldu, en azından Receiver  önünde Menü/Kanal/Ses  artırma-azaltma gibi tuşları bulunsun, yönetilebilir olsun Geçici bir süre dahi. Kumandayı kaybedince Çok kötü oluyor. ^^D`

hatta, hangi kanal'da olduğunu gösterir Dijital bir Ekranı olsun.,

söyleyeceklerim bu kadar. ^^`

up 

hatta ,emin değilim ama , 76'bin'li seri'leri yada, 80'bin küsur'lü seri'lerinde, bu özellikler var gibi'ydi.

Hocam resmen blog yazmışssın, çok okuyan adamın çıktısı böyle oluyor sanırsam.. yerli yerinde aydınlatıcı olmuş..değerlendireceğim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

next ve amstrad öneririm bu ikisi problemsiz yani cihazın serisine göre değişebilir.

ısınma olayı için minik laptop fanı gibi birşey tavsiye ederim şuanda bu sıcaklarda ısınmayan makıne yok ömrünü uzatmak istiyorsanız kesinlikle bi fan bişi alın

Bakayım o markalarada benim işi görecek bir model numara varsa yazarsan bakarım, teşkr

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

next marka alınır mı? Bu 2023 Olanı netten sipariş etsem evde tak çalıştır şeklinde kurulum yapabilir miyim ? içimden bir ses diyor ki 100 şira buna vereceğine mi box al

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Aşağıdaki ürünü aldım sadece uydu alıcısı olarak bunu kullanacaktım yanına da ıp tv mi kullanırım diye xiaomi mi box felan düşünüyordum , ıp tv özellikli uydu alıcıları verimsiz oluyor diye her iki iş için 2 cihaz alacaktım , 

deneme amaçlı ıp tv hesabımı kurup izlemeye kalkıştığımda bu cihaz beni çok şaşırttı yayın kalitesi çok güzel kasma donma olmadan ıp tv izleyebiliyorum tabi internet tarayıcısı, youtube, android menü geçişleri beklemeyin dümdüz arayüz

sadece ıptv kullanıcısıysanız arada uydudan da izlerim diyorsanız cihaz çok güzel

bu arada wifi için ek aparat gerekli ben ethernet girişini kullanıyorum internet için alet akıyor şimdilik

https://www.trendyol.com/next/2053-canakli-canaksiz-iptv-hevc-h-265-full-hd-uydu-alici-p-33242397?boutiqueId=518628&merchantId=112498&gads=true&popup_id=2044348680&gclid=EAIaIQobChMIxNP93PDo6gIVVIXVCh34ZgGlEAYYASABEgJf9vD_BwE

Next 2053 Hd Uydu Alıcı

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 1378 Toplam Mesaj: 13
hd uydu alici