folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Uydu Alıcı Tavsiyeleriniz Hd Olmalı

Uydu Alıcı Tavsiyeleriniz Hd Olmalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar

http://www.hepsiburada.com/liste/next-minix-full-hd-uydu-alicisi/productDetails.aspx?productId=evnextminixfullhd&categoryId=155057

şimdi ben bu uydu alıcısını alsam, tüm hd kanallardan yararlanabilcek miyim? Mesela kanal d hd trt 1 hd star hd gibi. 

D smartın ayda 14 tl ye kampanyası felan var yoksa bu kanalları izlemek için ondan almam şart mı? 

Eğer şart değilse d smart ın ne ayrıcalığı var?

Sorularıma cevap bekliyorum. Teşekkürler.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

dreambox'dan şaşma :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/liste/kamosonic-ks-hd3605-full-hd-uydu-alici/productDetails.aspx?productId=evkamkshd3605&categoryId=155057

bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

kanald ve star hd ıcın  d-smart alman lazım 

ama şöyle bişi yapabilirsin nextin bir kac modelinde dmart kampanyası var ona bakabılırsın 1 yıl dsamart hedşyeli olması lazım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    lcd led tv varsa şiddetle tavsiye ederim kullanıyorum 3 üaydır çok iyi pcden indirdiklerimi izliyorum 2. televizyon için birtane dana alacam
    gittigidiyorda 150 TL ye kadar bulabilirsin

tvnin arkasına yapıştırıyorsun

hd ye gelince trthd bende çekmiyo kayboldu :)
    atv ve a haber vad
    diğer hdler için dsmart şart kanallar şifreli
    DJ_Alper tarafından 24/Eyl/12 13:03 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

dreambox'dan şaşma :)

aynen valla dreambox DM800 HD var evde, canavar gibi 3d leri flnda destekliyorda tv lazım tabi:D

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Dreambox diyenler 3. sınıf china mali 250 300 tl arasi ..

bir süre sonra donmalar olucak isinma sorunu yaşıcaksin. vs vs .. 

ha ben orginal alirim 3cü sinif mallarla isim olmaz diyorsan 1000 tl üstü fiyat bayilman lazim.

http://www.vatanbilgisayar.com/UyduSistemi/goldmaster-hd-1050-goldmaster-hd-1050-pvr-full-hd-dijital-uydu-alicisi%2C-usb%2C-sd-kart/productdetails.aspx?I_ID=56632&ref=akakce&v=1.94.2

H.264 / MPEG4 - HD,SD / DVB-S2 Tuner LINUX işletim ile uydu alıcısı kavramına yeni soluk getirecek muhteşem yazılım mimarisi

Harici USB 2.0 depolama cihazlarına kaydetme ve oynatma 2 Adet CI modül girişi 

1 adet smart kart girişi 2 adet USB girişi 

USB den MP3, video ve resim oynatma Hafızasındaki bilgileri USB belleğe aktarma ve kullanıcı ayarlarını kendi hafızasına 

Eş zamanlı olarak kayıtlı görüntüyü izlerken, başka bir kayıt yapabilme Eş zamanlı olarak kayıt yapabilme, zaman kaydırma kaydedebilme ve geri yükleyebilme Aynı TP’deki iki kanalı aynı anda kaydederken, diğerinde iki kanalı canlı izleme 

EPG desteği USB’den mp3 ve jpeg dosyaları görüntüleme 

Türkçe altyazı ile Xvid formatında video dosyalarını oynatabilme Ethernet port desteği 

WIFI USB dongle desteği Aynı ağdaki bilgisayarların paylaşım klasörüne bağlanabilme, kayıt yapabilme 

Bilgisayarda kayıtlı video, müzik ve resim dosyalarını TV ekranında oynatabilme Çoklu uydu arama desteği 

HDMI video ve ses çıkışı (576i, 576p, 720p, 1080i) PIP (Picture-in-Picture) ve çoklu resim görüntüleme 

DiSEqC kontrollleri (Version 1.0, 1.1, 1.2 and USALS) ile çoklu LNB Yüksek çözünürlüklü ve kullanıcı dostu arayüz

cccam server ve ip tv destekliyor.

vs vs :)

HoLyCat tarafından 24/Eyl/12 13:39 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Dreambox diyenler 3. sınıf china mali 250 300 tl arasi ..

bir süre sonra donmalar olucak isinma sorunu yaşıcaksin. vs vs .. 

ha ben orginal alirim 3cü sinif mallarla isim olmaz diyorsan 1000 tl üstü fiyat bayilman lazim.

http://www.vatanbilgisayar.com/UyduSistemi/goldmaster-hd-1050-goldmaster-hd-1050-pvr-full-hd-dijital-uydu-alicisi%2C-usb%2C-sd-kart/productdetails.aspx?I_ID=56632&ref=akakce&v=1.94.2

bunu tavsiye ederim Goldmaster 1050 serisi linuz isletim sistemli 1080p Destekli...

cccam server ve ip tv destekliyor.

vs vs :)

valla bendeki orjinal dreambox. hiç bi sıkıntı yaşamadım fiyatıda tuzlu baya açıkçası, ama şahsi görüşüm verdiğin paraya değiyor 

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

valla bendeki orjinal dreambox. hiç bi sıkıntı yaşamadım fiyatıda tuzlu baya açıkçası, ama şahsi görüşüm verdiğin paraya değiyor 

orginal lerde sorun yok :)

Bende de Dm800 HD var orginal ..

kosede duruyor.

GM 1050 aldim resmen dreambox u gozumden sildi.

en basiti youtube eklentisi ile youtubede klip yada film izleyebiliyorum. :)

HD olarak goruntu harika.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    ugur0 bunu yazdı

orginal lerde sorun yok :)

Bende de Dm800 HD var orginal ..

kosede duruyor.

GM 1050 aldim resmen dreambox u gozumden sildi.

en basiti youtube eklentisi ile youtubede klip yada film izleyebiliyorum. :)

HD olarak goruntu harika.

bizim peder youtube dan fln anlamadıgı için yetiyo bu(= tv nin kaliteside önemli birazcık burda. sırada 3d bi tv kaldı onuda aldıkmı tamamdır sinemadan ne farkı kalcak:P

imza
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Benim gözüme de aşağıdaki cihaz takılıyor. Geleceğe yatırım.

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-Android-Fullhd-Uydualici-Mediaplayer-Iptv__isp4588195

Evde Jameson 3003 var cihaz kanal geçişi yavaşlığı harici şahane. F/P canavarı.

Toplam Hit: 2086 Toplam Mesaj: 12