folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Uydu Hakkında Başka Başlık Olmasın..Hepsini Burda Sorun.

Uydu Hakkında Başka Başlık Olmasın..Hepsini Burda Sorun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    next ye 2000 cı plus ta biss girilecek yer yok seca viacces nagravision bi de irdeto var abicim nerde kaldın dünya kupası bitiyo kanal1 nasıl açıcam

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    bu farklı ama alın size bi uydu sitesi

http://uydu.yasirpro.com

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaşlar birde yok discoverydir lig tvdir falan kanallarının güncel keylerini içeren bildiğiniz bir uydu sitesi varmıydı?

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    sorci sunny 7011D bu discovery fln nasıl halledicez :) daha geçen gün yazılım attırdım da acılmıyo avaba yeni yazılımları çıktımı
    bide bu deceoderin temasını değiştirebiliyormuyuz
    mavi bir tema oldu sik kırıgı gibi ben değiştirebiloyasam değişştiriyim bi daha para vermeyelim (H)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhoweb
    muhoweb's avatar
    Erkek
    Vestel CW3001 var. 12 tane 6 da 1903 te işe yaramıo. Zamanında Zap ile aldıydık. Şifre nası gircem ben buna?

Dandana Çıkada Dandana Çıkada Dandana Çıkada Aleeeeeeeee........
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Konuyu acan arkadas uykuda heralde ..Next 8000 var bende de..
    daha tam bir verim alamadim .ya nedenini anlamis deilim ..
    bazen görüntü olmuyor ses var..bazen ses yok görüntü var..
    ya su ise bi aciklik getirirseniz cok memnun olcem..saygilar

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    deliboran senin ara kablodan olabilir scart kablosundan inş. halledersin bi de arkadaş siteye dönebilse süper olucak !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkadaşlar pardon fazla nete giremiorum ama fırsat buldukça cvp yazmaya çalışıyorum...

Biss Şifrelemesi Olmayan Cihazlara Sahip arkadaşlar Kanal bir şifresini Nagravision a girsinler 10000 diye gidiyor..

arkadaşlar Discovery ler Spice Platinium lar falan daha gelmedi. yani şifreleri çözülmedi çözülünce hepsini yazıcam..

kanal 1 yapamayanm arkadaşlar sırayla cihazlarının markasını yazsınlar.. hepsinde tarif edeyim..

emuyu aktif edemeyen arkadaşlarda yazarlarsa cihaz modelerini falan onuda aynı şekilde tarif edebilirim..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    ben vestel 840 cı ya 2 yıl önce filan bişe yükletmiştim emu mudur nedir bilmiorum ama , menü 1903 yapınca biss çıkmıyor nagravision a yaptım 10000 olayını o da olmadı . .. sipce platinium filan da gitti

dont think twice its all right
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Malum kanal şifreliyken sarı tuşa bas.Key girmek için yer açılacak.Oraya uygun keyi yazarsan kanal açılır.

kanal 1in şifresini daha önce vermiştim.. emuyu aktif etmeyide daha önce vermiştim.. orlardan bakarak yağabilirsin.

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 3922 Toplam Mesaj: 37