folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

DarkPrice bunu yazdı:
    -----------------------------

JohnD bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

ben bugmenot u da engelledim =)

seveseve üye olacaksın =)

lan ziyaretçiye kapatıyorum linkleri üye oluyo küfür edip kaçıyo amk :D

ben tüm linklere için üye olup tüm sülalesin elden geçirenlerdenim =)

bende o tip üyelerin tüm sülalesini elden geçirenlerdenim. ayrıca bir daha yolunuz düşerse eğer hiç de iyi karşılamıyor olacağım bilesiniz :)

http://www.3gpindir.com/banned.asp

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DarkPrice bunu yazdı:

JohnD bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

ben bugmenot u da engelledim =)

seveseve üye olacaksın =)

lan ziyaretçiye kapatıyorum linkleri üye oluyo küfür edip kaçıyo amk :D

ben tüm linklere için üye olup tüm sülalesin elden geçirenlerdenim =)

ben onları daha ağır bir dille banlıyorum geri gelmek istiyolar şifre için ama öyle bi şansları olmuyo

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Bloglara bile neredeyse üye alımı yapılmadan bakazmasınız,gezemezsiniz,su içemez,yemek yiyemezsiniz noktasına gelmiş genel net alemini kanser gibi sarmış bir denyoluk bu.Kimse üzerine alınmasın söz meclisden dışarı,senin,onun,diğerinin ipe sapa gelmez sitesinde uzun zamandır aradığım bir program,döküman vb şans eseri açılmışsa ve ben sadece aradığım şey için "asdasasasfd" şeklinde üye olmuşsam bundan senin kazancın ne ? Üyelerin fazla oluşu o siteyi ileride satmak için gerekli bir unsur mudur ? Ya da fiyatımı artıyor ? Artıyorsa o siteyi alıcak adam da bir site aldığı için netin içinde dönen saçmalıklardan bi haber,ne kadar çok üyesi varmış hem fazladan para vereyim hemde siteyi hemen alayım anlayışı güdeceği mi sanılıyor ?

Sen kalk başka bir siteden arakladığın,onunda diğer bir siteden arakladığı programı "üye olmadan göremezsin" diyerek gizle ardından,bir denyoluk daha yapıp dosyalara rar şifresi koy ki bu,çoğunlukla rapid e atılır.1-2 kb'lik word dosyası için 15 dakka bekle sonra küfür etme.Bence bu adamların ettiği küfür anasının ak sütü helâl ve inançlı biriyse neredeyse farz statüsündedir.Görmemiş gibi dosyaya rar şifresi koymak ardından onu başka bir siteden indirin şifreside bu demenin neresi mantıklı.Ulan madem şifreyi paylaşıcan neden şifre koyuyorsun.Sanki paylaştığın doysa,mühim bir devlet sırrı.Alt tarafı sen bir başkasından araklıyandan araklamış üstüne,yüzsüzce üye olmadan göremezsiniz demiş,aptal bir programın en kısa yoldan google tarafından arama moturunda isminin,üst tarafa çıkartılmış raslantısal, senin aptal siten ile karşılaşması tesadüfü.Net aleminin apaçiliği.Her evde net her evde bilgisayar olmasın arkadaş. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BAAL bunu yazdı:

Bloglara bile neredeyse üye alımı yapılmadan bakazmasınız,gezemezsiniz,su içemez,yemek yiyemezsiniz noktasına gelmiş genel net alemini kanser gibi sarmış bir denyoluk bu.Kimse üzerine alınmasın söz meclisden dışarı,senin,onun,diğerinin ipe sapa gelmez sitesinde uzun zamandır aradığım bir program,döküman vb şans eseri açılmışsa ve ben sadece aradığım şey için "asdasasasfd" şeklinde üye olmuşsam bundan senin kazancın ne ? Üyelerin fazla oluşu o siteyi ileride satmak için gerekli bir unsur mudur ? Ya da fiyatımı artıyor ? Artıyorsa o siteyi alıcak adam da bir site aldığı için netin içinde dönen saçmalıklardan bi haber,ne kadar çok üyesi varmış hem fazladan para vereyim hemde siteyi hemen alayım anlayışı güdeceği mi sanılıyor ?

Sen kalk başka bir siteden arakladığın,onunda diğer bir siteden arakladığı programı "üye olmadan göremezsin" diyerek gizle ardından,bir denyoluk daha yapıp dosyalara rar şifresi koy ki bu,çoğunlukla rapid e atılır.1-2 kb'lik word dosyası için 15 dakka bekle sonra küfür etme.Bence bu adamların ettiği küfür anasının ak sütü helâl ve inançlı biriyse neredeyse farz statüsündedir.Görmemiş gibi dosyaya rar şifresi koymak ardından onu başka bir siteden indirin şifreside bu demenin neresi mantıklı.Ulan madem şifreyi paylaşıcan neden şifre koyuyorsun.Sanki paylaştığın doysa,mühim bir devlet sırrı.Alt tarafı sen bir başkasından araklıyandan araklamış üstüne,yüzsüzce üye olmadan göremezsiniz demiş,aptal bir programın en kısa yoldan google tarafından arama moturunda isminin,üst tarafa çıkartılmış raslantısal, senin aptal siten ile karşılaşması tesadüfü.Net aleminin apaçiliği.Her evde net her evde bilgisayar olmasın arkadaş. 

madem denyoluk sende girme o tür sitelere adam bu hızla kıçını yırtıyo upload yapıyo sonra gelen giden sömürsün olmaz arkadaş şurada 20 saniyesini ayırarak üyelik açıp kullanabilir

DOM..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Az söylemişim düzeltiyorum denyoluk değil aptallıktır.Sen sitene bir zamzingoyu niye upload ediyorsun ? Benim onun hayır duasını almak için mi ? Ulan sanki "adsfsdfgdsfgsdf" şeklinde kayıt yaptırmış adamın siteye ne katkısı olabilir bir daha ki upload edeşin sırasında ruhani bir şekilde yerden yükselip hadi oğlum ha gayret şimdi upload olucak diyerek sırıtnımı sıvazlıyorlar.Bu kadar ahmakca bir sebep görmedim.Diyorum ki asdfsdfdsafsd şekildne binlerce üye oldu mu sitende ne oluyo fiyatımı artıyo ? Siteyi alıcak adam arka bahcede kumdan kale yapmıyacagına göre nette az çok anlaması şart,şartsa bu tip denyoluktan bi haber olup aaa ne kadar üyesi varmış dur hemen alıyım demesimi bekleniyor,ağzı açık ayran budalası gibi.

Heee çıkıpta bunu yapanlardan biri,ben hayatta siktir edilmiş tekmeyi yemiş ezik bir adamım.İçimde patlayan giderler ve büyüklük sanrıları var.Bunları içimden atmak bu fazlalığı deşarj edip,ileride yaptığım denyoluğa karşı "birader öhöhöhöhö,istemiyorsan gidiceksin,beğenmiyrsan durmıyacaksın,etmeyeceksin bilemene yapmıyacaksın" şeklinde karşılık vericem artiz olucam bende büyüğü kralı olmıyacak triplerimi beslemek için bu işi yapıyorum desin tamam hak veririm.Piskolojik rahatsızlıktır bir hastalıktır o da sonuçta.Çünkü başka açıklaması yok.Yapmaya kalkanlarda sıçıp sıvamak arasında gidip geliyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek

Bunun asmanin bir yolu yok. Eskiden google cache ile görünüyordu.

Konuya bende degineyim. Bircok site sahibi üye sayisi cok olunca büyük bir olay oldugunu saniyor. Üye sayisi cok olunca sitenin degerinin artigini düsünmüyorum hatta gereksiz üyelikler bosu bosuna veri tabaninda yer tutuyor ve db'yi sisiriyor.

Sitenin degeri, Pagerank, Domain süresi, Alexa Ranking ve Seo optimizasyonuna bakilarak ölcülür yanilmiyorsam.

Kimse kendini savunmasin, "biz o kadar emek veriyoruz, alip gidiyorlar" diye. Bu sisteme bir alternatif bulmak lazim. Oturup düsünmek lazim.
    YouTube'u kapatinca gerici zihniyet olur, site sahipleri internetin en güzel yanini, yani bilgi paylasimini zora sokunca birsey olmaz
    Genel olarak zaten bu zorunlu üyelik kimseyi tatmin etmemistir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    biz böyle halimizden memnunuz

DOM..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu benim sitede, Ziyaretçilere Her yer açık sadece, İndirme Linkleri için Üye Olun Modu Kurmuşum, Kötümü etmişim acaba. Yok Millet Küfür ediyosa Kaldıriyim o Bakımdan, Küfür bize ters yahu. Gerçi bu güne kadar Siteme Girip küfreden Tepesi Atan Ziyaretçi yada Üye Görmedim.

Kaldıriyimmi o Uygulamayı.? 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Yahu benim sitede, Ziyaretçilere Her yer açık sadece, İndirme Linkleri için Üye Olun Modu Kurmuşum, Kötümü etmişim acaba. Yok Millet Küfür ediyosa Kaldıriyim o Bakımdan, Küfür bize ters yahu. Gerçi bu güne kadar Siteme Girip küfreden Tepesi Atan Ziyaretçi yada Üye Görmedim.

kaldırma abi bırak onu edenlerin yaşı belli ama o tür davranışların önüne geçmek için mail onaylaması aç baya azalıyo küfürler  :)

DOM..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

kaldırma abi bırak onu edenlerin yaşı belli ama o tür davranışların önüne geçmek için mail onaylaması aç baya azalıyo küfürler :)

Mail Onaylı Kayıt sistemi var zaten... Ben o kadar Uraşıyorum bişeyler koyuyorum foruma, Ziyaretçilerde bi zahmet etsinler üye oluversinler, İstese sonra hiç uramasınlar, En azından falanca şahıs uradı kaydoldu diye hoşlanıyorum. Dimi ama bide bu yanından bakmak lazım olaya. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 8684 Toplam Mesaj: 35