Uygun Araç Kiramala Önerileri ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Selam üstatlar,

Bazı finansal durumlardan ötürü elimdeki aracımı sattım. Şimdi Türkiyenin yeni modası olan al geçir sat dönemi sırasında bir araba almaya gücümüz ve fırsatımız yok.

Eylül-Ekim gibi yurtdışından araç sevkiyatları başlıyacak diyor Lüks ve Alt segmentteki bütün bayiler. Bu süre zarfına kadar uygun aylık araç kiralama arıyorum.

Tavsiye verebilecek olanlara şimdiden Teşekkürler.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Uygunluğunu bilemem ama uzun yıllar avis kullandım. 1 kere arabayı pert ettim, 1 lira ödemedim. Suçlu ben olduğum halde.

Çok kez sürtme yaşadım, yine 1 lira almadılar. Biraz da samimiyet vardı tabi müdürle. En ufak mağduriyet yaşamadığım tek firmaydı kendileri.

Fiyatı online'dan epey ucuz oluyordu ama şimdiki piyasayı bilmiyorum.

Sokak arası kiralamacılar senet istiyordu ve gözlemlediğim kadarıyla pert arabaları sanayide toplayıp kiraya veriyorlardı. Yani ciddi bir kaza yaparsan ölümle sonlanması epey muhtemel oluyor.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

istanbula mı yoksa antalyaya mi lazım

bizim şirket 2.500 tl den citroen c elyse kiralıyor dizel araçlarda 4.500 civarı birşey olmuş tabi bunlar km sınırı olmayan araçlar her il ve ilçe için değişebilir durum.

geçen bir müşteriye gittik bodrum yalıkavakta yani paranın asıl kazanıldığı yerde adamın önünde lüx araçlar yatıor mercedes ler audi ler kiralayan yok adam tek tek potansiyel müşterileri arayıp yarı fiyatına vericem yeterki boş kalmasın diyordu

diğer taraftan ise bizim gibi şirketler kiralayacak uygun fiyatlı az yakan araç bulamıyor sezon açıldığı için boş araç yok yada pahalı

geçen sene olsa 2.500 3.500 tl arası symbol duster stepwat egea dizel hepsi bulunuyordu

öyle bir durumdayız ki bayilerde sıfır araç yok gelecek 4 5 ayın araçları satılmış 

hemde kimsede para yok

PanxeR tarafından 20/Tem/20 00:34 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

Uygunluğunu bilemem ama uzun yıllar avis kullandım. 1 kere arabayı pert ettim, 1 lira ödemedim. Suçlu ben olduğum halde.

Çok kez sürtme yaşadım, yine 1 lira almadılar. Biraz da samimiyet vardı tabi müdürle. En ufak mağduriyet yaşamadığım tek firmaydı kendileri.

Fiyatı online'dan epey ucuz oluyordu ama şimdiki piyasayı bilmiyorum.

Sokak arası kiralamacılar senet istiyordu ve gözlemlediğim kadarıyla pert arabaları sanayide toplayıp kiraya veriyorlardı. Yani ciddi bir kaza yaparsan ölümle sonlanması epey muhtemel oluyor.

avis ve garenta en ufak çizikte bile donunu alan firmalar hocam en düşük fiyatta hiç bir kasko geçerli olmuyor

kuzenim istanbula gidip gelirken içinden gelmiş 5000 tl ye kadar olan kaskoyu yaptırdı 200 tl fark ödeyip dönüş yolunda sıfır pejo 3008 in çamurluk bir yere takılmış lastikte çekince fırlayı vermiş masraf 4800 tl tuttu da son dakika kurtuldular ödemekten

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

avis ve garenta en ufak çizikte bile donunu alan firmalar hocam en düşük fiyatta hiç bir kasko geçerli olmuyor

kuzenim istanbula gidip gelirken içinden gelmiş 5000 tl ye kadar olan kaskoyu yaptırdı 200 tl fark ödeyip dönüş yolunda sıfır pejo 3008 in çamurluk bir yere takılmış lastikte çekince fırlayı vermiş masraf 4800 tl tuttu da son dakika kurtuldular ödemekten

Valla tahminen 1 buçuk sene araç kiraladım. 1 kere bile kiralama dışında para talep etmediler.

Mini hasar falan da yaptırmıyordum.

Bilmiyorum şubeden şubeye değişiyordur belki de.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Yorumlar için teşekkürler hocalar.

araç kiralama işini İstanbul da halledeceğim. Şu aralar baktığımda fiyatlar aylık 4K

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Günlük kısa işleri halletmek için moov çok iyi. 15 dakikası 15 lira. Arabasız kalmaya değmez.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

20.000tl  renault clio 1.6 rte 300.000 km  

Kompl3 bozulsa  5000tl masraf çıkarır 

Her işinide görür 

Kendi aracın olsun.  Düşük model olsun.  Satamasan bile  2. Araba olarak kalır . 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

Havalimanına yakın esnaf gibi küçük Windy car var. O iyidir. Kaza durumunda(Sizin hatanizda ufak çizikler) karakola gidip memurlardan bana araç kiralık kaza yaptım evrak düzenler misiniz dediğinizde kasko geçerli oluyor. Mini hasar yaparsınız cam tekerlek için

Bir de enterprise var. Internetten türk Telekom kullanıcılarına yüzde kırk indirim var. Ahim şahım indirim olmuyor lakin ki idare eder.

Intercity de var. Kimse yazmamış. Hiç kiralamadim. Fakat hep şirketler tercih ediyor

TeknikA tarafından 20/Tem/20 10:55 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

zeplin car'a bak, çoğuna nazaran uygundur.

Parlayan bizi paylar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Ben ZipCar kullanıyorum, saatlik/günlük gayet kullanışlı ve uygun.

Moov'da fiyatlar zipcar'a göre neredeyse 2 katı.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
Toplam Hit: 1455 Toplam Mesaj: 18
ekonomi tavsiye kiralama uygun araç