folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Uygun Fiyata Dişçi Aranıyor

Uygun Fiyata Dişçi Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Selamlar,

Çekim / dolgu / kanal / implant baya bir iş var ağzımda.

Bunları uygun fiyata ve titizlikle yaptırabileceğim diş hekimi arıyorum.

Mevcutta emekli sandığım var devlet hastanelerinde durum nedir bilemiyorum. Bir kısmı devlette bir kısmı özelde yaptırmak istiyorum. Şuan prosedür nasıl işliyor acaba bilgi verebilir misiniz?  

Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

sattım fındıkları şimdi bakım zamanı diyorsun :D

şey var hocam istanbul bakırköy'de istanbul aydın üniversitesinin "DENTAYDIN" adında özel bir diş hastanesi var. Orada ben yaptırdım daha önce dişlerimi. Dolgu falan yapıldı. Azıcık selam sabahla yüzde 10 15 indirim alabilirsin :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

Istanbul uni dise gittim gecen yilbasina dolguya randevu verdi. Bildigin dolgu. Saglik hizmetleri ucmus hersey mukemmel. Cohh calisiyorlar cohh.

Varsa oyle biryer ben de giderim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Dikkat et hacı.Dolguda bile yaparken göremiyon adam içinde nokta çürük bırakıyor bir süre sonra diş mahvoluyor.İyice araştır öyle giriş.Çok para ver ama emin ol yapılan işten.Birde Öyle noktavari çürüklerin varsa elletme.Çünkü doğal diş yapının su geçirgenliği vb. özellikleriyle diş dolgusu çok farklı.Misal nokta çürüklü dişin o halde sana 5 yıl hizmet edebilir.Fakat elletirsen bu süre tamamen belirsiz bir hal alır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

özeldeki kısmında yardımcı olmaya çalışırım sitemizi inceleyebilirsin, http://www.implantdental.gen.tr

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

tavsiyem ünv diş hastanesinde bir prof. görün ve fiyat al yapılacaklar hakkında. daha sonra bi kısmını devlet bi kısmını sen ödemek suretiyle yaptırabilirsin. en azından prof girebilir implant ameliyatına. dolgu filan uğraşma implant yaptır. dolgu bi müddet sonra baş ağrıtabiliyor. keza kanal tedaviside öyle.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Mevcutta emekli sandığım var devlet hastanelerinde durum nedir bilemiyorum. Bir kısmı devlette bir kısmı özelde yaptırmak istiyorum. Şuan prosedür nasıl işliyor acaba bilgi verebilir misiniz?  

Teşekkürler.

https://www.google.com.tr/search?q=%C3%B6zel%20meltem%20di%C5%9F%20hastanesi%20bah%C3%A7elievler&oq=%C3%B6zel+meltem+di%C5%9F+&aqs=chrome.1.69i57j0l3.5943j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8&npsic=0&rflfq=1&rlha=0&rllag=40998743,28859625,918&tbm=lcl&rldimm=3618403114368912762&ved=0ahUKEwibv5D5k8DWAhVKalAKHaKJB1EQvS4ITDAB&rldoc=1&tbs=lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:2#rlfi=hd:;si:13458634247007715652;mv:!1m3!1d3156.2186100516064!2d28.863791076981443!3d41.00008608223521!3m2!1i955!2i805!4f13.1

Hocam biz arkadaşlarla tavsiye üzerine buraya gittik. Hala giden tedavi gören arkadaşlarımız var.  Bilmiyorum size yakın mıdır ama verdikleri fiyat piyasaya göre bayağı uygundu. Diş hekiminden de kendi adıma memnun kaldım.

Bi hanımefendi var fiyatlarla o ilgileniyor. İlgilenirseniz iletişim bilgilerini bulup sizinle paylaşayım. 

Hastaneyle veya hekimle bi alakam yok :) Ama bizden olduğunu söylersen indirim yapıyor.

By_HC tarafından 25/Eyl/17 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

HC
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

PM at yönlendireyim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam tavsiyem uygun fiyat araken sıkıntı çekme diş öyle zor birşey ki sana alman implant diye çin malı çakarlar ruhun duymaz zirkon yapıyoruz derler metal yaparlar, diş önemli , evet biliyorum pahalı hatta çok pahalı ama sağlam işinn ehli birisi yaparsa yıllarca sıkıntı çekmezsin yoksa 1-2 yıldabir gider üsttü düştü implant oynadı gibi sorunlarla uğraşırsın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Teşekkürler.

sigortan yok mu senın , calıstıgın yerden ? dıs hastanelerıne ya da unıversıte hastanalerıne , gıt ozel her turlu boku yapıyor standart kanaltedavısı yapıyor bır boka yaramıyor. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Teşekkürler.

sigortan yok mu senın , calıstıgın yerden ? dıs hastanelerıne ya da unıversıte hastanalerıne , gıt ozel her turlu boku yapıyor standart kanaltedavısı yapıyor bır boka yaramıyor. 

1000 TL diş limiti var başka bişi yok. 

Ağzı komple tadilata almak gerekiyor. Vakit bulupta yazdıklarınıza cevap veremedim kusura bakmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 1460 Toplam Mesaj: 15
diş hekimliği