folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uygun Fiyata Orjinal Galatasaray Forması

Uygun Fiyata Orjinal Galatasaray Forması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Beyler malum şampiyonlar ligi maçları da geliyor.. Fanatik cimbomluyum ama gel görki bir adet formam bile yok :/

Fİyatlara bakıyorum orjinal yetişkin formaları 120 liradan aşağı değil.  Şöyle daha uygun fiyatlara satın alabileceğimiz bir yer yokmu? İzmir kemeraltından baktıydım ama hiçbiri orjinalin yerini tutmuyor. Birde benim istediğim formanın kol kısımları lastikli. Yani tişört gibi. Varmı bulabileceğimiz bir yer ?? Online olarak ta alırım aslında ama insan denemeden almak istemiyor aldığı şey kıyafet olunca

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Eski sezon bulabilirsin hocam ykm sporda filan. Ama sanmiyorum bu sezonun formalarini orjinal olup ucuz yollu bulabilecegini.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

nike in kalıpları normal. cok kasmana gerek yok. ben medium giyiyorum. medium rahat oluyor. hatta small almıstım cok fit durmustu gobek cıkmıstı hafif o yüzden geri vermistim.

dediğin formalar ise authentic jersey olarak geciyor. futbol a takımı icin ozel üretilen formalar. dedigin lastik ise t bantı olarak gecer litaratürde.

nike'in asil dri-fit teknolojisini uyguladıgı formalar bunlar. diger dri-fit yazan seylere inanmayın. türkiye de bu tür forma satan tek takım da galatasaray.. nedeni ise galatasaray'ın elit takımlar kategorisinde olması nike'in portfoyünde. (12 takım var yanlıs hatırlamıyorsam)

fiyatlara gelince cok normal. her sene 10 lira artıyor fiyatlar. seneye formalarda 139 tl olacak..

istersne replica formalarda var.. http://gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=24821

hq foto -> http://gsstore.org/images/Urun/o26017-7.jpg

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

nike in kalıpları normal. cok kasmana gerek yok. ben medium giyiyorum. medium rahat oluyor. hatta small almıstım cok fit durmustu gobek cıkmıstı hafif o yüzden geri vermistim.

dediğin formalar ise authentic jersey olarak geciyor. futbol a takımı icin ozel üretilen formalar. dedigin lastik ise t bantı olarak gecer litaratürde.

nike'in asil dri-fit teknolojisini uyguladıgı formalar bunlar. diger dri-fit yazan seylere inanmayın. türkiye de bu tür forma satan tek takım da galatasaray.. nedeni ise galatasaray'ın elit takımlar kategorisinde olması nike'in portfoyünde. (12 takım var yanlıs hatırlamıyorsam)

fiyatlara gelince cok normal. her sene 10 lira artıyor fiyatlar. seneye formalarda 139 tl olacak..

gs sosyal medya ekibi iş başında :F

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    nurk bunu yazdı

gs sosyal medya ekibi iş başında :F

hocam açıklayıcı anlatımın için çok teşekkür ederim. benim boyum 1.73 kilom ise 62. M mi alayım S mi? :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Giyisi satan yerlerde gerçeğe çok yakın uygun fiyata (15 - 30) Tl arası satılıyor bi bak istersen bir galatasaray'lı olarak şahsen 1 formaya 120-140 lira vermem..

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

Giyisi satan yerlerde gerçeğe çok yakın uygun fiyata (15 - 30) Tl arası satılıyor bi bak istersen bir galatasaray'lı olarak şahsen 1 formaya 120-140 lira vermem..

onlara baktım hocam hiçbiri orjinalin yerini tutmuyor orjinal alcam nasipse.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Abi forma takıma para kazandırmıcaksan almaya gerek yok . Gidip bir gsstore yada Nıke bayii falan almalısın hocam uygun yollu forma yok git sanki süreli forma alıyon kıy paraya al bi kere hem takım kazansın . 

Aklıma gelmişen böyle celtic , united hırkaları vs leri alıyorlar giyiyorlar ya çok delleniyom kendi takımlarının kıyafetlerine para vermezler bilip bilmeden alan çok öyle yemin ediyorum çok sövüyorum gördükçe 

Ben bu insanları anlamıyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Chelsea macina kadar mi lazim 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

ben gecen sezon bjk formasını izmir optimumdaki adidas factory store'dan 35 tlye almıstım ramazan bayramında :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

Türkiye'de nike' in bu tür formalarını sadece galatasaraya yapmasının, gizli mihraklar tarafından gölgede kalmış, pek bilinmeyen, sadece insan-ı mukaddeslerin bilebileceği bir diğer nedeni ise, Fenerbahçe formalarını adidasın üretiyor olması.

edit: yanlış anlaşılmasın biz de adidasın en kral formalarını giymiyoruz, nike bu konuda hakikaten işi biliyor. Ben kendi takımıma kızıyorum, yıllardır şu adidası bir bırakamadılar formalardan daha fazla kâr elde edilsin diye.

sir tarafından 17/Şub/14 01:18 tarihinde düzenlenmiştir

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
Toplam Hit: 2518 Toplam Mesaj: 14