Uygun Fiyata Site Yapabilecek Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

25 liraya yaparım hocam 

Güzel iş :D

JuMaN tarafından 04/Eki/13 22:15 tarihinde düzenlenmiştir

Everyone can find someone for fun but most important thing is find someone who feel every feeling with you, even thousands of miles away from eachother.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

25 liraya yaparım hocam 

hosting domain de icindemi??? .)))

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

25 liraya yaparım hocam 

hosting domain de icindemi??? .)))

içinde tabıkıde :D 25 liraya iş mi olur lan ben dalga gecmek ıcın yazdım herkes yazınca uygun fıyata pıyasanın ıcıne edıyorlar

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

istediğin işin ücreti 300 lira civarıdır @tataryigit adlı mürid ile kızıştırıp piyasayı düşürmek istemiyorum bende 300 lira diyorum 1 yıllık hosting domain ve site dahil ama ben işi 3 günde değil testlerle beraber 1-2 haftada teslim edebilirim siteyide asp.net yaparım ücreti işi bitirdiğimde teslim alirim. Profesyonel olarak yapılacağından emin olabilirsin istersen pm ilede referansları atarım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

adam inanmış.

<meta name="keywords" content="Classic kids photography, classic kids, photography, black and white photography, CHICAGO CHILDREN'S PHOTOGRAPHER, CHICAGO BABY AND CHILD PHOTOGRAPHER , PROFESSIONAL CHICAGO NEWBORN PHOTOGRAPHER, CHICAGO CHILD PHOTOGRAPHER, SUBURBAN AND CHICAGO CHILDRENS PHOTOGRAPHER, CHILDREN'S PHOTOGRAPHER, NORTH SHORE BABY PHOTOGRAPHER, , chicago child photographer, chicago baby photographer, chicago kid photographer, chicago children photographer, chicago maternity photographer, baby, child, children, Winnetka photography, NATIONAL CHILD PHOTOGRAPHER, MATERNITY, MOMS, DADS, MANHATTAN CHILDRENÕs Photographer, NY child photography, JULIE FLOYD, PROFESSIONAL MANHATTAN PHOTOGRAPHER, TEEN PHOTOGRAPHY, Lincoln park photography, upper east side photography, GAP, URBAN BABY, POTTERY BARN, FUN, UNIQUE PHOTOGRAPHY, HIP SHOTS FOR KIDS, childÕs personality, GREENWICH PHOTOGRAPHER, GREENWICH PHOTOGRAPHY, WESTCHESTER COUNTY PHOTOGRAPHY, Greenwich childrenÕs photography, Greenwich Avenue, beach portraits, Hamptons portraits, HAMPTONS CHILDREN, CONNECTICUT, ILLINOIS, NEW YORK, CALIFORNIA, AUCTIONS, GIFT CERTIFICATES, family, family photographer, NEWBORN, KID, BABY PORTRAITS, Black and white art, artwork, Junior League, OPRAH, New York and Connecticut childrenÕs photographer, Cookie Magazine, Armitage Avenue, Kevin Hammett, Melissa OÕNeal, Amasett Economy, Runa Magowan, Natalie Hartung, Michelle Tingler, Megan Dalton, Lynn Miano, Lisa Vaillancourt, ORANGE COUNTY CHILDRENÕS PHOTOGRAPHER, Newport Beach Photographer, Newport beach child photography, OC photographer, OC KIDS, OC MAMA, Orange county newborn, Southern California kids, Southern California Child Photography, Southern California Maternity Photos, PHOTOS, PICTURES, CELEBRITY PHOTOGRAPHY, Studios, pregnancy shots, pregnancy photography, black and white artistic fine art prints, belly shots, pregnant, babies, birth, sittings, LUXURY, photo studio, , la, mother, mother and children, prenatal, taking pictures, San Francisco, Los Angeles, new york, nyc, manhattan, brooklyn, bay area, walnut creek, maternal, paternal photography, award winning photographer, how to get a family photo, how to take a photo, where to go for pictures, take pics of my kids, take photos of my pregnant wife, celebrity, celebs, privacy, trusting photographer, trust in photos, baby pictures, family photos, documentary photographer, foto, photo, pic, pix, picture taking, celebrate childhood, poortrait, hand-printed, hand, printed, fine, art, fineart, beauty of motherhood, FILM, motherhood, custom made, hand tinting, pictures you like, Family Photography, proof edit, hand-printed images, darkroom, museum archivability, fiber prints, selenium prints, resin coated prints, rc-prints, lightfast, archivable, high-quality archival framing, FRAMING, GIGGLE, SERENA AND LILY, SAN DIEGO, MARIN COUNTY, MILL VALLEY, SARAH MCMOYLER, BURLINGAME, LOS GATOS, LORTON AVENUE, SILICON VALLEY CHILDRENÕS PHOTOGRAPHER, LOS GATOS CHILDRENS PHOTOGRAPHY, YOUNG, natural light, 35 mm, high end, BEST CHILDRENÕS PHOTOGRAPHER, recommended baby photographer, best family photographer, HEIRLOOM, PARENTING, ARCHIVAL, PARENTS, PET PHOTOGRAPHY, PETS, DOG PORTRAITS, MODERN PHOTOGRAPHY, CHICAGO MAGAZINE, SAN FRANCISCO CHILDRENÕS PHOTOGRAPHER, MILL VALLEY, SANTA MONICA, MANHATTAN BEACH, PACIFIC PALISADES, BEVERLY HILLS, BEST LOS ANGELES CHILD PHOTOGRAPHER, LA BABY PHOTOGRAPHER, MONTANA AVENUE, San Jose, CA Baby Photographer, Children and Maternity Photographer, Los Gatos, CA, Baby Photographer, San Jose Portrait Photographer, Campbell Newborn Photographer, Campbell Baby Portrait Photographer, Los Gatos Baby Photographer, San Jose Portrait Photographer, Baby Photographer Los Gatos, Los Gatos Portrait Photographer, Campbell Baby Photographer, San Jose Maternity Photographer, Los Gatos Pregnancy Photographer, Los Gatos Maternity Photographer, Los Gatos Baby Photographer, San Jose, CA, Baby Photographer, San Jose, CA Children's Photographer, San Jose Family Photographer, San Jose Maternity and Newborn Photography, Los Gatos, NAPA VALLEY PHOTOGRAPHER, SLEEPY PLANET, Children's photographers, California, Black and White photography, Orange County, Kids, Sessions, photos, portraits, classic, pure, white, black, south orange county, Ladera Ranch, collections, BABY PARTS, headshots, BABYÕS FIRST YEAR, PASADENA CHILDRENÕS PHOTOGRAPHER, MALIBU, The Belly Bump Bar, BALBOA ISLAND KIDS, SCARSDALE, NY, RYE, NY, DARIEN, CT, NEW CANAAN, WESTPORT,CT CHILDRENÕS PHOTOGRAPHER, HOT MOMS CLUB, Mommies with Style, The Baby Planners, DIVALYSSCIOUS MOMS, BIG CITY MOMS, NY KIDS CLUB, SOHO, TRIBECA, UPPER WEST SIDE PHOTOGRAPHER, STYLE, HOME DECOR" />

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

edit. 25 tl ye site fiyatı verildiği yerde referans vermeye bile gerek yok

Cosmic tarafından 04/Eki/13 22:21 tarihinde düzenlenmiştir

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

edit. 25 tl ye site fiyatı verildiği yerde referans vermeye bile gerek yok

arkadaş şaka yapmış hocam :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

25 liraya yaparım hocam 

Taksitli olsun :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (Sigara içiyorum çünkü insanlar konuşarak, beynimi sikerek, yorum yaparak öldürürken sigara sorgusuz, sualsiz, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

25 liraya yaparım hocam 

Biryere tutunarak yap bari :D

Toptan, Perakende Telefon Kılıfı, Ekran Jelatini, Şarj aleti, Batarya Tedarikçisi. ucuzyoldan.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

istediğin işin ücreti 300 lira civarıdır @tataryigit adlı mürid ile kızıştırıp piyasayı düşürmek istemiyorum bende 300 lira diyorum 1 yıllık hosting domain ve site dahil ama ben işi 3 günde değil testlerle beraber 1-2 haftada teslim edebilirim siteyide asp.net yaparım ücreti işi bitirdiğimde teslim alirim. Profesyonel olarak yapılacağından emin olabilirsin istersen pm ilede referansları atarım.

yok hocam :) istediğin fiyatı verebilirsin. Benim için mahsuru yok. Benimle anlaşıp bana yap dedikten sonra başka fiyat veren olursa ayıp olur. Şuan ortada bişey yok :)

Toplam Hit: 1252 Toplam Mesaj: 21