Uygun Fiyatlı Tatil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı

yeni konu açmayayım dedim 

arkadaşlar otel fiyatları belli saçma sapan rakamlar var

4-5 günlük tek kişi kendim için istanbuldan araba ile çok uzak olmayan izmir e kadar olur.

özelikkle deniz için gidilesi tekirdağ vs böyle 10-15 k arası kafa dinlemek için önerebileceğiniz otel butik vs varmı acaba

havuz çok dert değil denizi güzel olması yeterli varsa tavsiyeler ağustosun 10undan sonrası için çok makbule geçer.

sevgiler.

Bizim arkadaş Fethiye de apart işletiyor düşünürsen konuşur fiyst alırım 

geçen hafta Antalya da side herşey dahil bir otel 3 yetişkin 2 çocuk çocuklar 4 ve 7 yaş günlük 11k verdik.

teşekkürler hocam ama 4-5 gün için araba ile o kadar yol yapmak istemiyorum açıkcası o yüzden istanbula biraz daha yakın arayışındayım.

Reis Edirne erikli tarafına git hem yol yormuyor hemde deniz çok iyi, kafada dinlersin.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tatil dediğinden ne bekliyorsun . 

istanbula 150 km geç kandıra kerpe ye  . 1000 tl gecelik boş oda  . 1000 tl sen ye iç .

sana liste yapayım . 1hafta 4 5 koy gezerek takıl . ama lüks bekleme  . birazda y00baz insan denk gelebilir . cumartesi pazar denk getirmemeye çalış . 

1.2. gün kerpede takıl . zaten sahli yok . çük kadar  . ama 3 5 güzel mekan var bişeyler ye  iç .

3. gün kumcağız geç 3km ilerisi . sahili iyi - denizi iyi - 0 sosyal imkan ( duş - vc - küçük 3 5 kafe )  ama benim favori kumsalım . 

4. gün 3 km ilerde kovanağzı var . yarım gün takıl . devamında 2km ileride pembe kayalıklar var yarım günde orda takıl . 2 sndede yeme içme yok . seyyar olursa köfte olur . 

5. 6. gün cebeci ye geç oda 2 km ilerisi  . sahili dev gibi yeme içme güzel mekanlar var .   burası güzel ...  YÜRÜRÜM dersen 3 km yaya giderek kum zambaklarını görebileceğin tabiat parkı var . ama sakın koparma xikerler . 

7. gün 7 8 km ilerisi . babalı ve tuzağzı sahili var .  çok rüzgarlıdır .  ama değişik  . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

Az reklam gibi olacak ama, olursada olsun artık bu sitede onca yıllık geçmişimiz var. :)

Bu sezon 2. yılımız. 1+1 ve 2+1 olmak üzere tek binada iki ayrı evimiz var.

Günlük haftalık olarak kiraya veriyoruz. Muğla İli Ortaca İlçesi Gökbel köyündeyiz. Dalyan - İztuzu arası ana yol üzerindeyiz...

https://www.instagram.com/iztuzudogaevleri/

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-gunluk-kiralik-iztuzu-plaji-ve-dalyan-a-5-dk-mesafede-esyali-kiralik-1-plus1-evler-1049741686/detay/

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kac kisi yapacak tatili?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

Az reklam gibi olacak ama, olursada olsun artık bu sitede onca yıllık geçmişimiz var. :)

Günlük haftalık olarak kiraya veriyoruz. Muğla İli Ortaca İlçesi Gökbel köyündeyiz. Dalyan - İztuzu arası ana yol üzerindeyiz...

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-gunluk-kiralik-iztuzu-plaji-ve-dalyan-a-5-dk-mesafede-esyali-kiralik-1-plus1-evler-1049741686/detay/

Gökbel köyündeyiz diyince hemen haritadan baktım :) bende Milas Gökbel köyü sandıım. Ortaca dada varmış Gökbel.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

Hocam selam , airbnb veya Booking ekledin mi eklemediysen neden eklemedin bilgi verir misin ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

olympos taraflı bungalovlar güzel oluyor ben antalyada yaşıyorum zaman zaman tercih ediyorum hem doğa mevcut hem deniz daha sakin ve sessiz ortalama odalar o civarlardaydı ama çoğu dolu olabilir bakmak lazım

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

5 gün 5 binlira herşey dahil yakıt içinde :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

En güzeli   köye  gitmek

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek