Uykum Gelmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Okulu boşladım, çünkü sabah kalkamıyorum.Gece 2-3 gibi yatıyorum.Ertesi gün 1-2 de kalkıyorum.Bu akşam saat 11 de 1 şişe şarap içtim, hala uykum gelmedi.Yatıryorum oraya buraya dön dur.O kadar.uyku yok ! napabilirim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

http://www.efestenhaberler.com/admin_default.asp 

al bunu yap

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

ben uyurken genelde aslında olmak istediğim gibi hayaller kurardım bi kaç sene önce. öyle onu kurgulayarak uykum gelirdi :) yada gözlerini kapat, kendini sadece uyumaya konsantre et.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

uyuma yöntemler

film aç izle 5-10 dk içinde uykun gelir

hafif fon muzikleri ac dalmana yardımcı olurlar

son olarak kafanı yastıga koy hic bir sey düşünme zaten uyursun.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

kitap oku hacı:D

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:
    -----------------------------

ben uyurken genelde aslında olmak istediğim gibi hayaller kurardım bi kaç sene önce. öyle onu kurgulayarak uykum gelirdi :) yada gözlerini kapat, kendini sadece uyumaya konsantre et.

----------------------------- 

hocam bende genelde öyle uyurum, hayal kurarak.Fakat o bile kesmiyor.En iyi ilaç olan rakı ve şarap bile etki etmiyor.

& asosyal

hoca biraz önce 2 film izledim, ayrıca hayal kurma ve hayal kurmadan, zihni boşaltmayada çalışıyorum yok.İmkansız.Hadi uymamayı seviyorumda, bari sabah sıkıntı olmasın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

bi doktora git derim. şaka yada dalga geçmek maksatıyla söylemiyorum yanlış anlama. uyuyamama da ciddi bir hastalıktır. bak mesela ben uyku problemini biraz aştım. bende senin gibiydim sığır gibi uyurdum. aslında geç yatman iyi bir şey ama sabah erken kalkmanla beraber daha bi süper hal alr :)

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

bendede vardı bir ara ama sonradan anladım ki aslında uyuyamamamın sebebi kendimi ne yapsam da uykum gelmiyor düşüncesine koşullamamdan kaynaklanıyordu yani olay psikolojik sen kendini ne yapsamda uyuyamam diye programlamışsın. bende artık yok aksam yataga gireyim hemen uyurum ben senden daha beterdim sabah 6-7 de uyurdum.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

aynı dert bende de var ip man 1 i seyrettim şimdi 2 ye geçtim :)

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

BENCE NEDENİİ...BİR HAFTA VEYA..(BEN NİYE BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM YA). bir hafta filan hep geç saatte yatıyorsan çeşitli sorunlardan dolayı..film izlemek can sıkıntısı..beynin biyolojik saatini o zamana göre ayarlıyor..bence sen şimdi..ne zman uykun gelirse yat..ama sabah mutlaka erken kalkk..ama mutlaka..sonra birdaha gece olduğunda..daha saat 11 miş diyip pc de kalama...AA SAAT 11 olmuş de yavaş yavaş çıkmaya hazrlan..herşey pskikolojnde bitiyor..bide biyolojik saatinde...ben mesela...bnm şaftım kaydı artık 5 den önce uyuyamıyorum..eğer  2  3 gün 6 da yatmaya başlasam..6 dan önce uyuyamamya alışablirim..dediğimi yap hocam bence işe yarıcak :)) doktor değilim tıpda okumuyorum bu bilgilerlede aram yok sadece yorumladım olayı :))

yorgun senarist .]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

hocam aynı sıkıntı bende de var hem de çıldırtacak seviyede. en erken 5 te yatıyorum. hatta çoğu sabah hiç uyumadan derse gidiyorum. artık gerçekten çıldrıma seviyesine geldi. yukarıda yazılan önerilere baktım biraz. film tam tersi uykumu açıyo. yatağa uzanıp zihnimi boşaltmak gibi bişey de yapamıyorum OKB olduğum için. hem de ileri seviye. içki biraz uykumu getirsede sonuç yine günün ilk ışılarını görmek oluyor. harbiden çıldrımaya az kaldı. okulun 2.dönemi başlayalı hemen hemen 4 ay oldu ve nerdeyse benim bu 4 ayım böyle geçti. sizce bu artık bi hastlığa falan mı dönüşmüştür?

dipnot: gece vücudun uykuda olması gereken saat 23-3 civarıdır. diğer saatler dinlendirici ve vücudu düzene sokan uyku değildir. yani zumsuk sen 2-3 gibi yattıktan sonra istersen 15 saat yat yine de dinç bi şekilde kalkamazsın.

Toplam Hit: 9431 Toplam Mesaj: 24