folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uykusuzluk Problemi !!!

Uykusuzluk Problemi !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    xyzw__ bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=57218

uykunu en çok getireni dinle :|

bide yukardaki menüde hazırlar var onlardan uykuyla ilgili olanlar olması lazım onlarıda dene :| 

Saol kardes, henem indiriyorum...

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Dj_Lethal bunu yazdı:

Arkadaslar, 5 gundur uykusuzum. Aksam yatiyorum, sabaha kadar saga-sola donuyorum ancak sabah uykum geliyo... onda da pek fazla uyuyamiyorum. bugun 5. gun. 5 gundur hep ayni, hatta bugun oglen uyumaya calistim uykum vardi, yine olmuyo. Tam dalicam kendimi birden bisey dusunurken buluyorum. oyle onemli bisey de diil. Normal gunluk olaylar geliyor aklima. Nedenini bilen veya aynilarini yasayan arkadaslar yardimci olursa sevinirim...

Simdiden tesekurler....

Beyin yormak yada fziksel olarak yorumlamk hiç bi işe yaramaz bence,şimdi dalga geçtiğğimi sanabilirsin ama, asılıp elizabeth'le yorulman lazım bence:|

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    ben biliom neden uyuyamadığını çok hayl kurma bak geceleri tabi gördün realflowu geceleri hayal kuruoun böle yapacam şöle yapacam vsvsvsvs :D demi yalansa yalan de :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    az uyumanın nedeni strestendir ama gece uykunun gelmeyip sabaha karşı gelmesinin sebebi biyolojik saat. discovery channel ın bunla ilgili bi belgeseli var torrent te filan araştırırsan bulursun. Alışkanlıklar doğrultusunda vücut kendini kuruyo. uzun süre sabah yatarsan, vücut sabahı gece olarak algılamaya başlar, ve sabah uykunu getirmeye başlar vs..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Geçer geçer. Ömür boyu uykusuz kalacak değilsin ya :/

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Aynısı tam aynısı benim de basıma geldi piskola gittik zanaksmı öle bise verdi normalde ezaneden alamıyomusun bagımlılık yapyomuş gece yatmadan önce tam bitane alyon 3 gün 4günde yarım alyon (bide sabahları uyuma yatmadan pc tel bakma beyni uyarıyo)ilaç uykuyu düzenlıyo 1 hafta da düzeldi bende (yaş 17) bide no panik

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Aynı sorun bende de var şu an. Psikiyatrist bi ilaç verdi. İlacın adını hatırlamıyorum şimdi. Uyumadan 2 saat önce çeyreğini alıyorum. Uyutuyo. Eğer ilacı geç yada fazla doz alırsan sabah maymun olabilirsin. Heryerin uyuşabilir.

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek
    kuzuları sayyy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    Biz buna majör depresyon başlangıcı diyoruz :p psikatriye görün derim ialç tedavisi iyi gelir ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Valla ne diyem bilmemki, Psikoloji ile Alakalıdır Zannımca, Yapman gerekende Kafana taktığın her ne ise birazda umursamaz olmandır, Dünyayı Senmi Kurtarcan Birader, Bırak akışına Hayatın Akış Yönü yırtsanda kendini değişmez. Kısmette ne varsa o olacaktır, Kafana takma İlk Bir kaç Gün Yor kendini, Düzenli uyuma Rantını yakalamaya Bak Geçmiş olsun.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2305 Toplam Mesaj: 25