folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uykuyu Dağıtma

Uykuyu Dağıtma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Tahribat ailesi merhabalar , şartlar gereği geceleri baykuş gibi ayakta durmalıyım.

Bana sizin tavisyeleriniz gerekiyor mesela ; Şunu ye şunu iç gibi.

Denediğim yöntemler ; Elma , kahve , kola , soğuk nesface bunların benim uykumu dağıtmaya 1 gr. desteği olmadı :D

İnternette bir yöntem gördüm ; Kolanın içine 1 kaşık kahve atın dediler , köpürür köpürmemesi için yavaş yavaş koyun sabaha kadar at koşturursunuz dediler bu yöntemi deniyeceğim.

Sınav dönemleri , ya da sizin uyguladığınız yol nedir nelerdir ? :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

1 mg Xanax ile tüm gün ayaktayım.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

İnternette bir yöntem gördüm ; Kolanın içine 1 kaşık kahve atın dediler , köpürür köpürmemesi için yavaş yavaş koyun sabaha kadar at koşturursunuz dediler bu yöntemi deniyeceğim.

ben denedim hiçbir işe yaramadı ve tadı da leş gibiydi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Theraflue forte adlı soğuk algınlığı ilacı 10 fincan kahve etkisindedir. Daha masum bişey istersen churcill içmeni tavsiye ederim.

All is well
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

Sağlam 2-3 türk kahvesi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

ergenlik başa bela tabi , bide fightclub falan izlendiyse artık kalp krizi geçirene kadar ... 

yat uyu mk , hatta deliksiz uyumak için pasiflora falan iç, bi bira iç (iki değil) de uyu , uykuya zaman ayırmak istemiyosan uykunu kalitesini arttırarak kısaltmaya çalış

son 1 haftaya kadar da ders çalışmak aklına gelmediyse zaten str et yorma kendini , yazın çalmışın ee artık kışın da oynayacan , önümüzdeki seneye bakarsın artık 

herşeyin bir şeyi vardır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

erken yat erken kalk. 5 saat uyku yeter sana

24-5=19 saat eder.

2 saat yemek molası (tüm gün)

19-1= 18

2 saat dinlenme+ 1 saatte ne istersen artık mesela= 3 saat

18-3=15 saat

15 saat günde çalışıp birşey olmayacaksa boşuna uğraşma zaten birşey olmaz. ben temel yaşam kısmından bahsettim.

aslında 12 saatin üstüne çıkmaya gerek yok

newton eğer dinlenmek için bahçeye çıkmasaydı yerçekimi bulamayacaktı.

dinlenmek gerekiyor. ne yapsam uyumasam mevzusuna girmeye gerek yok

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

@GusFring ; O zaman bende denemeyeyim hocam :)

@Mustafa ; Tadının hiç güzel olmadığını biliyorum ama alıp kullanacagım :)

@God ; Şu anda o ilacdan 2-3 gündür gündüz ve aksam 2 adet içiyorum ama , ne yazık ki uykuma bir çare olmadı :)

@Lathedarkman ; Hocam sağlam markalar nelerdir ?

@NaZi ; :) adamsın abicim.

@xzxz ; :) hey bonzai man.

@Futurist ; Ablacım konu farklı ben sana açıklarım :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Modiwake 200 mg, aile hekimine yazdırabilirsin.

Günde 600 mg modafinil günün en önemli öğünüdür.

Üzerinede 4 tatlı kaşığı şekersiz sütsüz kahve basarsın, olur biter.
    Toleransın yüksekse bir hafta sonunda 1.2 gr'a çıkabilirsin.

(İş bu post Kalp, böbrek, karaciğer hastalıkları olanlara önerilmez. Hastalığınız yoksa da önermem zira 1 sene daha beklemek vücudunu sikmenden iyidir)

Yinede kullanıcam diyosan pm at.

Toplam Hit: 4016 Toplam Mesaj: 31