folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uyuşturucu İhbar Edene Para Ödülü

Uyuşturucu İhbar Edene Para Ödülü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

Vadeli çekle piyasadan toplasakmı acep :D

hahah bu fikri tuttum :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

adamı ihbar ettin de, sana sorgu sual yapmadan trink paranı vercekler sanki.

Espo tarafından 07/Nis/13 18:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Bu fiyatı daha iyi fiyata satabilecek adam verir. Millet göt korkusunu bir kenara bırakır, yetiştirir devlete satar bu mantıkla.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

o degilde bu haberin üstüne ot fiyati yükselmesin amk:)

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Bu işi yapan adamlar kötü adamlar değil hocalar,yapmayın yesinler ekmeklerini :D Ama kimlik açığa çıktı mı,kötü olabilirler :D

Edit : Ayrıca bu iş çok mantıksız,o yüzden böyle tasarı halinde kalır bence

Poet tarafından 07/Nis/13 18:47 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı

Bu işi yapan adamlar kötü adamlar değil hocalar,yapmayın yesinler ekmeklerini :D Ama kimlik açığa çıktı mı,kötü olabilirler :D

Edit : Ayrıca bu iş çok mantıksız,o yüzden böyle tasarı halinde kalır bence

Aynen hocam.

Şimdi direk malın yerini belirtip ihbar edince sana telefondan filan ulaşıp gizli bir şekilde ödeme yapsalar. Bütün torbacılar devlete çalışır.

Adamları tespit etme amacıyla yapsalar zaten çoğunu biliyorlar ve her türlü inkar hakkın var ben görmedim çocuklar konuşurken duydum dersin biter

Devlet uyuşturucuyu sokaklardan azaltmak amacıyla yapıyor olsa üretim artıcak. Fakat biryerde kısır döngüye girer uyuşturucu fiyatları git gide artmaya balar yine kısır döngüye girer.

Enteresan. Gerçekten ne amaçladıklarını merak ediyorum. Ayrıca bu şekilde büyük oynayan insanları çok fena göte getirebilirler belki tek amaç budur

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msb
    msb's avatar
    Erkek

Öyle isim misim vermeden ahmetin bahçesine gömdüler gidin alın benimde parayı verin diye bir diyalog mu oluşacak sanıyorsunuz kafa güzel sanırım. TBT'de bu tür konuların bilinmemesi harbiden şaşırtıcı. Siz zekiyseniz devlet sizden zeki öyle ihbar ettiğin uyuşturucu sahibinin bağlantılarını nerde satar nerde yetiştirir kimlerle çalışır bu satış işinde kimler var bu tür çete vs gibi bilgileri vereceksin artı yakalatacaksın uyusturucuyu yani uyusturucu cetesini çökerteceksin anca öyle verirler sana 60 bini. yoksa amirim ben uyusturucu gömen adam gördüm su bahcede gidin alın 60 bin liran yarın hesaba yatacak gibi bir şey değil

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Bence devlet milletten toplayıp içilmesi ve kullanılması serbest olan ülkelere mi satacak naapcak anlayamadım ?

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

surda topraga bi cuval esrar gomuldugunu goren adam olsa polisi falan aramaz. alir iki uc ay takilir. en temizi abicim.

Anarsistherif...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Devlet kasasından çıkacak her kuruşun hesabını 40 kez yapar. Yok öyle al Gülüm ver Gülüm.  Ancak Başbakan ve cumhurbaşkanının gibi örtülü ödenek yaparlarsa kimse birşey demez. Zaten onların da ne kadar harcadığını allah bilir.

Toplam Hit: 8397 Toplam Mesaj: 47