folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uzaktan Kumandali Ucak

Uzaktan Kumandali Ucak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek

Beyler cevaplar icin tesekür ederim, kargo biraz önce geldi daha kutusundan cikarmadim, herhalde 10 dakkikada kurulum tamamdir diye düsünüyorum cünki e bayde öyle yaziyordu..

herzaman heves ettigim birseydi, piyasa degeri 250 € mus ama toptancidan aldigimdana bana 70 € ya patladi,münih olimpiat parkina gidicem haftasonu orasi güzel yesilik bos mekan.ucurmayi denicem.

deca hocam yaninda yedek pervanesi felan bulunuyormus, hepsinden 1 yedek parca icine koymuslar..

rene gözümü korkuttun hocam ya,100 metreye cikaririsam kumandadan pervaneyi kapat diyor yavastan uzun boylu birisi havada kapsin yere düsmeden diyor ebayde klavuzunda :)) boyum 187 yere carpmadan ucagi belki iniste tutabilirim diye düsünüyorum

biraz karli is yaptimi düsünüyorum piyasa degerinden cok cok daha ucuza aldim diye,insallah decanin dedigi gibi ilk ucustan sonra kirilmaz ve soguk dus almam :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    Sifre bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler cevaplar icin tesekür ederim, kargo biraz önce geldi daha kutusundan cikarmadim, herhalde 10 dakkikada kurulum tamamdir diye düsünüyorum cünki e bayde öyle yaziyordu..

herzaman heves ettigim birseydi, piyasa degeri 250 € mus ama toptancidan aldigimdana bana 70 € ya patladi,münih olimpiat parkina gidicem haftasonu orasi güzel yesilik bos mekan.ucurmayi denicem.

deca hocam yaninda yedek pervanesi felan bulunuyormus, hepsinden 1 yedek parca icine koymuslar..

rene gözümü korkuttun hocam ya,100 metreye cikaririsam kumandadan pervaneyi kapat diyor yavastan uzun boylu birisi havada kapsin yere düsmeden diyor ebayde klavuzunda :)) boyum 187 yere carpmadan ucagi belki iniste tutabilirim diye düsünüyorum

biraz karli is yaptimi düsünüyorum piyasa degerinden cok cok daha ucuza aldim diye,insallah decanin dedigi gibi ilk ucustan sonra kirilmaz ve soguk dus almam :)

hayrlı olsun baba kullan sonucu sole bari D: bende düşünüorm çnkü

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Hazır Konu Açılmışken konu sahibinden özür dileyerekden :)

Bende  Nikko Sky Ripper helikopter var bir kere ucurabildim daha sonra bakdım ağaçlara filan takılcak indirdim biraz sert şekilde ama hala canavar gibi çalışıyor yalnız pil sorunu biraz fazla yerden kaldırmaya başladıgım anda pil bitiyor bu yuzden bi kenarda duruyor.

Varmı acaba bu helikopterden olan veya ucurabilen bir arkadaş ? 

http://www.otherlandtoys.co.uk/sky-ripper-3channel-rc-helicopter-p-2019.html

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek

Kumanaga bunu yazdı:

Bende  Nikko Sky Ripper helikopter var bir kere ucurabildim daha sonra bakdım ağaçlara filan takılcak indirdim biraz sert şekilde ama hala canavar gibi çalışıyor yalnız pil sorunu biraz fazla yerden kaldırmaya başladıgım anda pil bitiyor bu yuzden bi kenarda duruyor.

Nekadar yükseklige ciktin hocam?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

hiç uçmasada bi uçağımın olmasını istiyorum. bi ara alayım falan dedim adamın tekiyle anlaştım. derken meğerse motoru yokmuş salladım.boyle konuyu gorunce yine aklıma geldi

uçuranlar varsa video falan koyun zileyek eğlenek biraz

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    http://www.metacafe.com/watch/1354265/art_tech_mustang_p_51d_2/

Adam gayet sorunsuz kalkış ve iniş yapabiliyor.
    Uzaktan kumandalı uçaklarla ilgili eğitim/bilgi veren siteler var mı bildiğiniz?

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Sifre bunu yazdı:

Kumanaga bunu yazdı:

Nekadar yükseklige ciktin hocam?

20-25 metre kadar yukseldi hocam.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek
    Rene ve Decameron Kardeslerim Haklilarmis, Bi Türlü Ucuramadan 3 deneyisten sonra pervanesi kirildi...
Toplam Hit: 3078 Toplam Mesaj: 19