Uzaylılar Ve Ufolar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdi babalar bu ufoların altında neden hep boeinglerdeki gibi ışıklar vardır?
    uçaklarda kullanılmasının nedenlerini biliyoruz bunlar o kadar uzak yerlerden 5 dkya gelecek teknolojiyi bulmuşlar ama hala neden o ilkel şeyi kullanıyolar gemilerinde

edit : ayrıca görünmezlik teknolojisi dünyada bile kullanılırken onlar neden kullanmıyolar gemilerinde görünmek istiyolarmı istemiyolarmı eğer istiyolarsa neden ibnelik yapıyolar bi görünüp kaçıyolar eğer istemiyolarsa neden o ışıklar filan yada görünmezlik şeysini neden kullanmıyolar

Mod: Konularda ikili tartışma çıkarmayın. konu temizlenmiştir. bir dahakine gerekli ceza uygulanır. 

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

herşey bitti ışık mı kaldı.Işık sadece süsleme amaçlı olarak bile kullanılabilen bişey.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

sabah da ben okudum resimde oynama felan yok diyolar ama bilmiyorum öyle bi şey olsa manşet haber olarak girerlerdi bence 

http://www.haberturk.com/yasam/haber/753321-bu-bir-ufo

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cidden merak ediyorum bunların amacı ne neden ibnelik yapıyolar gösteripte vermiyorlar,
    şimdi dünyaya keşif için geliyolarsa ve gözükmek istemiyolarsa bizde bile görünmezlik diye bi teknoloji var yahu adam seni göremiyo ki biz onlara göre güya çok gerideymişiz ya hani onlar neden öyle bişey yapmıyolar ve gemilere kocaman kocaman ışıklar takıyolar yanarlı dönerli şey gibi sonra videolarda yakalanınca hemen kaçıyolar saklanıyolar bunlar ya gerizekalı (bu durumda o teknolojiye gelemezler) yada videoların hepsi düzmece, sahtekarca.

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Konu disi olucak ama Gecenler boyle bir Resim cektim lakin eve geldigimde Bi baktim Camii in üstünde bir isik var.. ufomudur nedir cozemedim :)

photoshop bilmem ne diyenlere resimin orjinalini upload edebilirim :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:
    -----------------------------

Konu disi olucak ama Gecenler boyle bir Resim cektim lakin eve geldigimde Bi baktim Camii in üstünde bir isik var.. ufomudur nedir cozemedim :)

photoshop bilmem ne diyenlere resimin orjinalini upload edebilirim :)

başka bı ışığın yansıması olduğu gayet açık eğer ışık kaynağı o olsaydı iris tam üstünde olmazdı açısına ters yani başka bi ışığın yansıması

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hangi isigin yansimasi?

ona benzer baska isik yokkki ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

hangi isigin yansimasi?

ona benzer baska isik yokkki ..

binanın önündeki büyük ışığın yansımasına benziyor büyük ihtimalle öyle

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFzaRD
    WoLFzaRD's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Hocam ufo degil onlar amarikanın casus uçakları artık anlıyalım şunları geçen iran mı ne yakaladı Tahribatın haberlerınde vardi okudum ben zaten inaniyodum casus ucak olduguna yakalanmasıylada tamamen ınandım neden bu ufolar hep sınırlarda geziyo sorusunu dusunelım

Freedoom is not free.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hapymy707
    hapymy707's avatar
    Erkek

uzylılar geçek area 51 diye bir yer var internet ten bakın area 51 dedimiz yerde ilginç şeyler inceleniyor

yorum yoh
Toplam Hit: 3092 Toplam Mesaj: 22