folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uzun Boylular İçin Otobüs Tavsiyesi Verirmisiniz

Uzun Boylular İçin Otobüs Tavsiyesi Verirmisiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek

Arkadaşlar akşam izmite yola cikacagim amasyadan. Yaklasik 9 saat suruyor. Ben 2.1 cm boya sahibim. 2+1 otobusler genis oluyormu yada 2+2 lerde koltuk arasi genisligi en yuksek olan hangsidir. Bir yardimci olurmusunuz.

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

izmite gidionda nereden gidion

adam belki otobüs firması önerecek :)

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

nilüferde rahat adlı otobüsler var 2+1li. onların artısı veya ikilisi hem koltuk geniş hem mesafe var.

yine de birkaç firmanın müşteri hizmetlerini arayıp sor bence. geniş modeli öğrendikten sonra netten bakarsın hangi saatteki otobüs hangi model 2+1 mi yazıyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

izmite gidionda nereden gidion

adam belki otobüs firması önerecek :)

Amasyadan gebze ye hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam senin boyuna özel otobüs olmayacağı kesin ama, maşallah sulak yerde böyümüşşsün

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

nilüferde rahat adlı otobüsler var 2+1li. onların artısı veya ikilisi hem koltuk geniş hem mesafe var.

yine de birkaç firmanın müşteri hizmetlerini arayıp sor bence. geniş modeli öğrendikten sonra netten bakarsın hangi saatteki otobüs hangi model 2+1 mi yazıyor.

Keske nilufer pakukkale uluoy kamilkoc olsa buralarda. imkanim metro yada niksarkale ve ikisininde 2+1 i mevcut hocam. 2+1 iyi diyorsaniz hemen alayim biletii

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam senin boyuna özel otobüs olmayacağı kesin ama, maşallah sulak yerde böyümüşşsün

bende pek umitsiz sekilde ariyorum inanin. Boy allah vergisi vallahi. Ayakkab ile 2.04 oluyorum :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Xsharez bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Keske nilufer pakukkale uluoy kamilkoc olsa buralarda. imkanim metro yada niksarkale ve ikisininde 2+1 i mevcut hocam. 2+1 iyi diyorsaniz hemen alayim biletii

hocam şimdi başka başka modelleri vardır otobüslerin. nilüferin 2+1leri baya geniş. evdeki koltuklardan geniş nerdeyse. ama metro kalkıp fazladan 2 sıra koycam diye koltuk aralarını dar tuttuysa ya da küçük koltuklarla 2+1 yaptıysa bilmiyorum. o derece önemliyse git gör bence otobüsleri. çok mu uzak otogar? olmadı uçağı değerlendir. yakın bi şehirden uçakla gidersin.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Tekli koltukta gitmeni öneririm. Baya geniş oluyor.

Temsa Safir' le yolculuk yapmıştım 1-2 kere. Tekli koltukları gerçekten çok geniş ve rahattı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Arkalardan yer almalısın. Ayaklarını dışarı çıkartabilirsin.

Sadece bi imza..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Xsharez bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

hocam şimdi başka başka modelleri vardır otobüslerin. nilüferin 2+1leri baya geniş. evdeki koltuklardan geniş nerdeyse. ama metro kalkıp fazladan 2 sıra koycam diye koltuk aralarını dar tuttuysa ya da küçük koltuklarla 2+1 yaptıysa bilmiyorum. o derece önemliyse git gör bence otobüsleri. çok mu uzak otogar? olmadı uçağı değerlendir. yakın bi şehirden uçakla gidersin.

Hocam simdi deeiginiz kafama takildi model markaya gore koltuk genisligi degisir dediniz. Simd soyle bir soru dormak istiyorum

Niksarkalenin 2+1 koltuklu 2 otobusu var biri 40 koltuk biri 45 koltuk ikiside ayni fiyat 45 koltuk olup otobusde uzun olup koltuk aradi genis olma sansi var bir diger husus 45 koltuklu 40 koltuklu gibi kisa olup cok dar olma sansi var

Toplam Hit: 1782 Toplam Mesaj: 19
otobüs bileti otobüs sefer seyahat.