folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Vajinamın Şeklini Bozdun" Davası

"Vajinamın Şeklini Bozdun" Davası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hep teknoloji haberleri veriyordum bu haberi vermeden geçemeyeceğim :)

Antalya’da oturan 36 yaşındaki H.M.A. idrar kaçırma şikayetiyle gittiği Aşır Aksu Devlet Hastanesi’nde görevli Dr. Mehmet Tezer’in ameliyat sırasında "vajinasının şeklini bozduğunu" öne sürerek mahkemeye başvurdu. H.M.A. "Anestezi lokal olarak yapıldı. Operasyon sırasında bana sormaları gerekirdi"dedi.

Jinekoloğa ’vajinamın şeklini bozdun’ davası

GEÇEN 12 Nisan günü idrar kaçırma rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan, ancak operasyondan sonra cinsel organının dış kısmının kesildiğini fark eden 2 çocuk annesi H.M.A, kendi onayı olmadan vajinasının şeklini bozan doktordan şikayetçi oldu. Vajinasındaki bıçak izleri nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu belirten H.M.A. operasyonu gerçekleştiren Dr. Tezer hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ancak İl İdare Kurulu, 25 Mayıs 2006’da aldığı kararla Dr. Tezer’in yargılanmasına izin vermedi.

BANA SORABİLİRLERDİ

Bu karara itiraz eden H.M.A. "Geleceğim karartıldı. Bir süre önce eşimden boşandım. Yeniden evlenmeyi hayal ederken, erkeklerden kaçar hale geldim" dedi.

Ev kadını H.M.A. Dr. Mehmet Tezer’in sertlik olduğu gerekçesiyle vajinasının dış kısmını operasyon sırasında kestiğini, bunu yaparken kendisinin onayının alınmadığını kaydetti.

’PARA İÇİN’ İDDİASI

H.M.A. "Anestezi lokal olarak yapıldığı için ameliyat sırasında bile izin alınabilirdi. Ameliyattan sonra evde aynayla genital bölgeme bakarken şok yaşadım. Hakkımı sonuna kadar arayacağım" diye konuştu.

H.M.A. yapılan operasyonun "kusurlu hizmet" kapsamına girdiğini belirterek Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Antalya Şubesi’ne başvurdu. Şube Başkanı Avukat Abdullah Özçulcu ise soruşturma izni verilmemesi kararının kaldırılması için 20 Haziran 2006’da Bölge İdare Mahkemesi’ne başvurduklarını söyledi. Özçulcu, tamamen gereksiz olan bu operasyonun döner sermayeden daha fazla para almak için yapılmış olabileceğini ileri sürdü. Dr. Tezer ise görüşme istemimizi kabul etmedi.

Mahir VARLI-Ufuk BALKİS (DHA)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    işe bak a.k :D
    karının sex hayatı kaydı :p

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    hay a.q karının da işi gücü yok aynayla kopntrol etmiş be :D

ut veniant omnes!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    dalga geçmeyin be olum yazık Aq :( , poahahahahha :))))))))))))))) olaya bak yarıldım Aq

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    jamaican + 999999

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    a.q 36 yaşındasın kim takar artık :D:D puahaha
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    a.q. helal olsun doktora :)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    2 çocuk annesi :D

çocuk :anne vajina ne
    anne :kesilen şeyim
    çocuk :anne kesilen şeyin ne
    anne :vajina :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    kartlaşmış tavuğu kart horoz bile almaz heleki vajinası gittiyse vay haline uzhausdhuashduasd..

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    abi ne olursa olsun erkek kadında cinselliğe doymazsa ayrılması bence olağandır.bunda erkeğe suç bulunamaz.doktora gelince bunu gerçekten kadına sorması gerekirdi.kadının maddi ve manevi davayı kazanması en doğrusu. işin diğer tarafı kadının kadınlığı gitmiş bi kere bu da evlilik hayatını bitirmiş.kendini tatmin etsin :)
    aldığı yüklü miktarda tazminatı bankaya yatırması ve öelene kadar öyle yaşaması gerekiyor :)

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    gülen arkadaşlarımız bunu kendinize yorumlayın bakalım 36 yaşınızdayken dalgadan ameliyat olmanız gerekiyo ameliyattan çıktıktan sora dalgayla tek yapabildiğiniz tuvaletiniz oluyo o zmnda gülebilcenizmi dalga gidince
Toplam Hit: 2748 Toplam Mesaj: 20